Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Vostok Europe Energia Rocket Bronze - wschodnioeuropejski autorytet

13-11-2018

Stosunkowo młoda marka Vostok zdążyła już sobie zaskarbić przychylność pasjonatów czasomierzy na całym świecie. Wkroczyła pewnie na zegarkowy rynek z miejsca zyskując uznanie wśród konkurentów z branży. Zegarek Vostok Europe NH35A-575O286 Energia Rocket zdecydowanie uzasadnia popularność litewsko-rosyjskiej manufaktury. Stanowi on wybitne połączenie tradycji, innowacji i bezkompromisowego stylu. Zegarki Vostok, to także niezłomna wytrzymałość i wysoka odporność w ekstremalnie trudnych warunkach użytkowania. 

Charyzmatyczny, męski zegarek Vostok Europe NH35A-575O286 Bronze inspirowany technologią radziecką w szczególności technologią rakietową.Zegarki Vostok Europe Energia Rocket

Design zegarków Vostok Europe Energia Rocket jest wyraźnie inspirowany technologią nie tyle rosyjską, ile radziecką. Ostatni człon nazwy pochodzi bowiem od największej radzieckiej wyrzutni rakietowej, powstałej na przełomie lat 70. i 80. XX w. Nadano jej nazwę "Energia". Tym samym terminem określono także uniwersalny system rakiet kosmicznych, powstałych w tym samym czasie. Vostok Europe Energia Rocket to charyzmatyczne, potężne zegarki męskie, których średnica koperty sięga 48 mm. Do tego są szalenie wytrzymałe, ciężkie, a zarazem bardzo precyzyjne. 
Zegarek Vostok Europe NH35A-575O286 Rocket BronzeZegarek Vostok Europe NH35A-575O286 Bronze - kosmiczna energia

Tył zegarka Vostok Europe NH35A-575O286 Bronze pokazujący prace mechanizmu zegarka.

Zegarek Vostok NH35A-575O286 Bronze to sztandarowy przykład inspiracji technologią rakietową. Skutkiem tego jest zastosowanie całego szeregu rozwiązań, które czynią ten egzemplarz niezwykle odpornym. Koperta wykonana z brązu kryje w sobie wysokiej klasy mechanizm automatyczny z 42-godzinną rezerwą chodu. Tarczę chroni specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, pokryte powłoką anty refleksyjną. Ponadto model Vostok NH35A-575O286 posiada imponująco wysoki poziom wodoszczelności, który wynosi 300 m.


Ten atrybut jest wspierany przez zawór upustowy helu, dzięki czemu z zegarkiem można nurkować na ekstremalnie dużych głębokościach. Funkcjonalność tego nadzwyczajnego czasomierza dodatkowo podnosi zastosowanie tzw. trytowego podświetlenia, które posiada stokrotnie większą moc niż Neobrite i nie wymaga uprzedniego naświetlania. Oprócz niewątpliwej użyteczności prezentowany model zegarka Vostok Europe Energia Rocket wyróżnia się także osobliwym designem. Posiada wręcz pancerną budowę, natomiast zestawienie tarczy i pierścienia anty rewersyjnego nasuwa skojarzenie z kanałem wylotowym wyrzutni rakietowej. Na szczególny komentarz zasługuje również łączenie koperty z paskiem zegarka, które swoim wyglądem podkreśla jego wytrzymałość oraz militarno- kosmiczną stylistykę. 

W zegarku Vostok Europe NH35A-575O286 Bronze zestawienie tarczy i pierścienia anty rewersyjnego nasuwa skojarzenie z kanałem wylotowym wyrzutni rakietowej.


Zegarek Vostok Europe NH35A-575O286 Rocket Bronze na skózranym pasku

Łączenie przypomina także zawiasy w schronach atomowych lub w śluzach statków kosmicznych. Jednak bez względu na to z czym się nam kojarzy - wygląda spektakularnie i ma praktyczne uzasadnienie. Duży zegarek Vostok NH35A-575O286 Bronze - podobnie jak inne modele - jest zapakowany w designerskie pudełko, w którym znajduje się specjalny śrubokręt służący do samodzielnej wymiany paska. Oryginalnie model jest osadzony na grubym i wytrzymałym pasku ze skóry naturalnej. Jednak podczas nurkowania lepiej sprawdza się pasek silikonowy, który znajduje się w zestawie.Dla kogo zegarki Vostok Europe Energia Rocket Bronze?

Oszałamiający design, zawrotna funkcjonalność i wytrzymałość, a co za tym idzie długowieczność  tego modelu sprawiają, że jest doskonałą propozycją dla prawdziwych mężczyzn. Takich, którzy w dążeniu do wyznaczonego celu nie idą na żadne kompromisy. Jednocześnie zegarek jest atrakcyjną ofertą dla mężczyzn z klasą i takich, którzy lubią zwracać na siebie uwagę. Męski zegarek Vostok Europe NH35A-575O285 z pewnością nie pozostanie niezauważony bez względu na okoliczności. Jest to śmiałe połączenie najnowszej technologii z charyzmatycznym stylem i nutką retro.Trwałe materiały, kolorystyka i spektakularny design sprawiają, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. 
Zegarek Vostok Europe NH35A-575O285 Energia Rocket Bronze


FILTRY0