Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Promocja marki Traser w środowisku miłośników survivalu

12-11-2020

Przez wielu z nas zegarki uważane są jedynie za atrakcyjny dodatek, ale ich powstanie ma w rzeczywistości inną przyczynę. Korzyści płynące z powszechnego dostępu do odmierzania czasu są tak duże, że naręczne czasomierze od początku konstruowano jako funkcjonalne narzędzia. Pomimo upływu lat i pojawienia się całkowicie nowych technologii, tradycyjne sposoby sprawdzania godziny nie straciły jednak na wartości. Niezwykła prostota i skuteczność jaką zapewniają zegarki sprawiają, że po dziś dzień powszechnie wykorzystywane są w wojsku oraz w trakcie ekstremalnych wypraw. Marka Traser® to jeden z producentów skoncentrowanych właśnie na tym aspekcie konstruowania zegarków i nie poprzestaje jedynie na deklaracjach. Aby zapewnić swoich Klientów, że zegarki Traser® sprawdzają się nie tylko na papierze, ale przede wszystkim w terenie, polski dystrybutor podjął się współpracy z polskim środowiskiem około survivalowym. Zegarki Traser® idealne dla miłośników survivalu i bushcraftu?

Zegarki Traser® idealne w każdej sytuacji.

Outdoor, bushcraft czy survival to pojęcia, które w dobie coraz powszechniejszej ingerencji człowieka w środowisko naturalne, zyskują jeszcze większą popularność. Systematyczne przebywanie z dala od cywilizacji i miejskiego zgiełku jest niezwykle pożądane, a przede wszystkim pozytywne dla naszego zdrowia. Niektórym jednak zwyczajny spacer po lesie nie wystarcza, a poczucie jedności z naturą zwabia ich w jej objęcia na całe tygodnie. Miłośnicy survivalu wiedzą jednak doskonale, że długotrwałe obcowanie z matką naturą wymaga posiadania niezawodnych narzędzi umożliwiających bezpieczne przetrwanie.


Zaliczający się do ich grona zegarek pozwoli nam na zachowanie poczucia kontroli nad sytuacją i sprawdzenie czasu pozostałego do nadejścia zmierzchu. Przy jego pomocy możemy wykonać też wiele innych czynności, jak choćby precyzyjnie określić kierunki świata i to bez używania kompasu. Same wskazówki i tarcza to jednak za mało, dlatego zegarki Traser® przygotowane są pod kątem wszelkich przeciwności jakie mogą spotkać nas na trasie. Właśnie dlatego promocja marki Traser® wykracza poza standardowe działania marketingowe, a ich skuteczność zweryfikują dwaj niezależni miłośnicy survivalu – Wiktor Duch oraz Robert Gałucha.

Zegarki Traser® idealne dla miłośników wielkich wyzwań.Sprawdź skuteczność zegarków Traser® w praktyce!

Skuteczne zegarki Traser w każdej sytuacji.

Jak już wcześniej wspomniano, zegarek survivalowy to znacznie więcej niż goły cyferblat. Nawet podczas zwyczajnej wycieczki w górach możemy natrafić na obfite opady deszczy czy błoto. Żeby outdoorowy zegarek Traser® był więc skuteczny musi zachowywać wysoką wodoszczelność, odporność na upadki i znosić to wszystko bez zachwiania precyzji. Jak deklarowane przez producenta parametry spisują się w rzeczywistości sprawdziło już amerykańskie wojsko, a teraz pokazują to znani w społeczności survivalowcy, którzy przy okazji oferują kody rabatowe Traser® na swoich profilach społecznościowych.Zegarek Traser® testowany przez Survival Adventures Wiktora Ducha

Pierwszym promotorem ogólnopojętego przebywania w terenie, wykorzystującym zegarki Traser® podczas swoich wypraw jest Wojciech Duch. Jego przygoda z bushcraftem rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to po spontanicznym uczestnictwie w zlocie survivalowym, postanowił zgłębiać swoją wiedzę dotyczącą technik przetrwania. Szczególnym zainteresowaniem darzy on samodzielne wyprawy z minimalnym wyposażeniem, co jeszcze mocniej podkreśla jak istotnym narzędziem jest dla niego zegarek Traser®. Wiktor Duch jest też założycielem Pomorskiego Centrum Survivalu, które od 2019 zmieniło nazwę na Survival Adventures, gdzie można zgłosić się na profesjonalne szkolenie z technik przetrwania. Jeśli interesuje was promocja Traser® lub chcecie zdobyć więcej informacji na temat działalności Wiktora, koniecznie zajrzyjcie na jego profil instagramowy.
Robekoutdoors by Robert Gałucha i zegarek traser® w środowisku naturalnym

Drugim testerem outdoorowych możliwości zegarków Traser® jest Robert Gałucha, którego profil na instagramie @Robekoutdoors śledzi niemal 3000 osób. Pasja młodego survivalowca zrodziła się w nieco inny sposób, bo przy okazji pracy zawodowej. Robert na co dzień zajmuje się utrzymaniem stacji przekaźnikowych BTS dla sieci komórkowych na terenie Podkarpacia. Wymaga to nieustannego przemieszczania się po trudnym terenie i docieranie do trudno dostępnych miejsc w pojedynkę. Aby ułatwić sobie pracę, Robert poszukiwał praktycznych narzędzi, m.in postawił na zegarek Traser®, co zaprowadziło go na ścieżkę profesjonalnego bushcrafting-u. Na jego kanałach w Social Mediach znajdziecie obszerne testy szeroko pojętego sprzętu do survivalu i zapoznacie się z pięknem polskiego Podkarpacia. Oprócz tego na instagramowym profilu Robekoutdoors znajdziecie kod rabatowy na zegarki Traser®, umożliwiający zakup czasomierzy szwajcarskiej marki po obniżonej cenie.Zobacz zegarki promowane przez miłośników survivalu: