Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Czerwiec 2022

25-07-2022

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w maju znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Festina F20497-1 Ceramic


"Gorąco polecam. Cena zegarka lepsza niż na stronie producenta. Każdorazowa informacja po zmianie statusu zamówienia. Wysyłka na następny dzień. Błyskawiczna dostawa. Możliwość dokupienia dodatkowych upominków i usług w nieprzyzwoicie niskich cenach."


Zegarek Rubicon RBN018

"Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz zegarka jaki kupiłam. Wysyłka błyskawiczna. Zegarek kupiłam na prezent komunijny. Wzięłam opcję z grawerem. Zegarek następnego dnia był już w paczkomacie. Sam zegarek śliczny. Cena najniższa w necie. Porządnie zapakowany. Polecam z całego serca."Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Adriatica Quartz Classic A3627.51B3QZ

"Zegarek jest piękny i dyskretnie elegancki - taki, jakiego szukałam; w pełni może zastąpić biżuterię, gdy ktoś jej nie nosi. Wprawdzie ma tylko jedną funkcjonalność (datę), ale każde zerknięcie na godzinę, dostarcza bardzo miłego wrażenia estetycznego, znacznie milszego, niż zerkanie na komórkę aby sprawdzić godzinę. Zaskakująca była możliwość umieszczenia całkiem długiego tekstu graweru, czego nie oferuje każdy sklep z zegarkami. Pomimo napisów producenta z tyłu zegarka, tekst graweru jest wyraźny i czytelny, napisany piękną czcionką. Współpraca ze sklepem wzorowa: świetny kontakt, informacja o każdym etapie realizacji zamówienia, wysyłka w czasie zgodnym z deklarowanym; paczka bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu. Polecam serdecznie, dziękuję, pozdrawiam."

 


Zegarek Citizen AT8218-81L Solar Sapphire Titanium Chronograph Radio Controlled

"Zegarek robi piorunujące wrażenie! Pasuje do różnych stylizacji a funkcje które posiada naprawdę pozwalają tylko się nim cieszyć. Nie sądziłem że funkcja Radio Control będzie moją ulubioną gdyż dzięki niej mam zawsze odpowiednio ustawioną godzinę. Wykonanie z tytanu powoduje że nie czuć zegarka na ręku a tym samym nie obciąża nadgarstka. Technologia eco-drive pozwala zapomnieć o wymianie baterii. Jeżeli jesteście przekonani do zakupu to gorąco polecam sklep zegarek.net i pomoc Pana Marka a wynegocjowana cena była najlepszą ze wszystkich innych a wiemy że w dzisiejszych czas raczej wszystko kosztuje więcej. "


Gratulujemy zwycięzcom!