Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Luty 2021

08-03-2021

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w lutym znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Skagen SKW6654 Signatur 


"Zamówiłam zegarek Skagen SKW6654 wraz z grawerem. Zegarek dotarł do mnie w stanie idelanym, nienaruszonym. Paczka była swietnie zapakowana i zabezpieczona. Pudełko zegarka idelanie nadawało się na prezent. Dodatkowo pudełka skagen, zrobione z ekstra, super twardej tektury/papieru prezentuje się naprawdę elegancko. Wydaje sie być również zdecydowanie bardziej ekologiczną i praktyczną wersją pudełka na zegarek - za to ogromny plus dla marki Skagen, Zegarek bardzo elegancki, wysokiej jakości skórzany pasek, prezentuje się naprawdę świetnie na nadgarstku. Grawer na zegarku wykonany bardzo starannie, czytelny i zdecydowanie widoczny. Praktycznie w cenie zegarka (jednie 1zł do ceny). U mnie dedykacja z okazji rocznicy ślubu była bardzo miłym akcentem. Mąż wzruszony i zadowolony. Czego więcej mogę chcieć :) Kontak z zespołem zegarek.net bezprobemowy, szybki i bardzo uprzejmy. Za to naprawę duży plus! Wysyłka bardzo szybka (zamówiłam w piątek po południu z grawerem, w poniedziałek zegarek już został wysłany). Rzadko polecam, ale tu naprawde musze przyznać bezproblemowy, szybki i przyjemny zakup. I cena również zdecydownianie atrakcyjna. A strona internetowa, sposób zakupu, miejsce na wypisanie treści graweru, mozliwosć dodatkowego ozdobnego opakowania lub liściuku przełatwe i bardzo przyjemny use experience. "


Zegarek Pierre Ricaud P97215.5213Q

"Zakupiony zegarek to Pierre Ricaud model P91086.5253Q. Jestem bardzo zadowolona z zakupu na stronie zegarek.net. Szybka realizacja zamówienia nawet z grawerem. Zamówienie złożone było w niedzielę a we wtorek już dostałam. Zegarek jest śliczny na żywo jeszcze łanmdniejszt, obdarowana osoba jest zadowolona. Do każdego zegarka rabat więc polecam każdemu ten sklep. "Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Lorus RW409AX9

"Przyszła moda na zegarki. Znamię dorosłości. Kończąc lat 18 ledwie opierzone samcze przedramię domaga się czasomierza. Niegdyś nowe "Najki", dziś to zegarki wyznaczają melodię w symfonii męskiej atrakcyjności. Rówieśnice wręcz krzyczą, że tym co odróżnia mężczyzn od chłopców jest ON na lewym nadgarstku. Symbol statusu, władzy i seksu. W taki wiek wchodził nasz rumiany i zawsze wesół przyjaciel - Jasiu. Jasiu był niedużej postury. Obwód nadgarstka-całe 16 cm, szerokośc koperty znamionowała zaś niepokojące 43. Ale wybór padł. Lorus RW409AX9 , dotarł ekspresowo (24h) w dzień osiemnastki. Jasiu przymierzył, i co? leży idealnie. Optycznie zegarek wydaje się dużo mniejszy. Gwarantuje to odległość "lug to lug", szcześliwie marne 48 mm. Także w razie wątpliwości, polecam kierować się tym kryterium wyboru, niż średnicą koperty. A co z naszym Jasiem? Ma się świetnie. Jego odsłonięte przedramię i wibrujący głos, gubi gdzieś kobiecą rezolutność, a szczęści mu się odtąd nie tylko w kartach:)) Zalety zegarka: uniwersalny design uniwersalny rozmiar-na każdym powinien dobrze leżeć precyzja wykonania A na zdjęciu poczciwy Jaś(16cm obwodu nadgarstka) . Serdecznie polecam:) "

 


Zegarek Fossil FTW7009 Hybrid Smartwatch HR Collider Smoke Stainless Steel

"Chciałem kupić zegarek, który będzie miał funkcje smart, ale nie trzeba go ładować co drugi dzień. E-ink to idealne rozwiązanie, bo po dwóch dobach poziom baterii to 95%, czyi realne jest 3 tygodnie z opisu producenta. Hybryda dzięki wskazówkom może być eleganckim zegarkiem, który pasuje na biznesowe spotkania. Wymiana paska jest prosta i zajmuje minutę. Ja wybrałem bransoletkę, bo dzięki temu zegarek zyskał mocny charakter. Zaskoczyła mnie aplikacja Fossil. Naprawdę dobrze dopracowana. Możliwość personalizacji nie tylko tarczy, ale również menu i przycisków. Łatwość poruszania się po menu zegarka i funkcje typu stoper czy timer są przydatne. W porównaniu do smartwatcha żony mój ma więcej funkcji i jest łatwiejszy w użyciu. Choćby włączanie treningu jest dużo łatwiejsze u mnie. Jedyny minus jaki znalazłem to trasy jakie rysuje do treningu, który wykrył automatycznie nie są całkowite. Żeby dobrze narysował mapę, trzeba zacząć trening ręcznie w zegarku. Dla mnie to nie problem, bo nawet nie wiedziałem, że taka funkcja jest i traktuję ją jako ciekawostka. Mocne przekręcenie ręki powoduje wykonanie obrotu przez wskazówki zegarka, a dwukrotne puknięcie włącza dodatkowe podświetlenie koloru niebieskiego, które naprawdę daje radę w nocy. "


Gratulujemy zwycięzcom!