Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT16-02-2022

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Styczeń 2022

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w styczniu znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Lorus RT375HX9 Quartz Chronograph


"Daje 5, pytasz, czemu? Zatem mówię już każdemu : Więc obsługa perfect speed, dobry kontakt ludzie git! Zakupiłem dwa zegarki, jeden ładny elegancki, drugi bardziej jest sportowy ale równie wyjątkowy. Pierwszy, Lorus klasa full, dobra cena, wygląd cool. No i Casio Casualek wzbudza zachwyt wielu lalek. Grawer jeszcze też dodałem, bo złotówkę to kosztuje, kto nie weźmie niech żałuje! Szybko paczke dostarczono i dobrze zabezpieczono! Zatem 5, ostatecznie bo w tym sklepie jest bezpiecznie! "


Zegarek Atlantic Classic Sapphire 29041.44.61L

"Zegarek został zakupiony jako prezent pod choinkę i powiem krótko, reakcja po rozpakowaniu świątecznego pudełka była bezcenna :) a wszystko to naprawdę za sprawą zespołu z zegarek.net, który przygotował wszystko profesjonalnie. W tym miejscu chciałbym po prostu podziękować za pomocą. Naprawdę spisaliście się na medal:) Kontak z klientem, obsługa i cały proces realizacji zamówienia oceniam maksymalnie jak tylko się da, i szczerze polecam każdemu."



Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Orient FEU07007FX

"Witam serdecznie, wczoraj otrzymałem zamówiony zegarek ORIENT - zielona patelnia, jako prezent od żony na 60. urodzin.Wrażenie jest bardzo pozytywne, zegarek jest zjawiskowy, bardzo mi się podoba.Pozytywy: 1. Automatyczny mechanizm - niezależny od baterii.2. Raz ustawiony kalendarz będzie wskazywał poprawnie datę aż do 2035r. (w mim modelu), czyli nie potrzeba nic kręcić koronką przez najbliższe 13-14 lat - rewelacja.3. Podgląd na cały miesiąc - dni tygodnia oraz szybkie przestawienie na kolejny m-c lub rok.4. "Świeci" w ciemnościach - fosforyzowane wskazówki i znaczniki godzin.5. Wodoszczelność - 10atm - odpowiada mi w 100%6. Metalowy dekiel wyklucza możliwość przypadkowego pęknięcia - spełnia moje oczekiwania.7. Na koniec w ramach pozytywnego zaskoczenia -zegarek posiada obrotowy suwak logarytmiczny, o czym nie wiedziałem, na stronie www nie doszukałem się informacji, a ja jestem z "dobrego rocznika", który uczył się jeszcze liczyć na suwaku logarytmicznym oraz jednocześnie na kalkulatorach i później na komputerach, jako inżynier bardzo jestem zadowolony, że otrzymałem dodatkowo w zegarku możliwość szybkiego obliczenia podstawowych wartości bez użycia smartfona, czy kalkulatora, np. mnożenie, dzielenie, proporcje, pierwiastki, czas, droga, prędkość, przelicznik km na mile lądowe i morskie, prędkość: km/h, mile/h i węzły, itd.Zegarek jest "skrojony" dla mnie.Pozdrawiam "

 


Zegarek Adriatica Classic A3713.111ZQ 

"Najłatwiej było by napisać, że zegarek jest piękny, bo taki jest. Zegarek jest zgodny z opisem i zdjęciami zawartymi na stronie internetowej. Co jest dla mnie niezwykle ważne, bo zegarek był kupiony na prezent. A istotnym problemem był obwód bransoletki. Osoba obdarowywana ma szeroki nadgarstek, w okolicach 20-21 cm. I ten zegarek okazał się strzałem w 10. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie dokładny opis na stronie sklepu. Co prawda, obsługa zapięcia była nieco problemowa – pierwszy raz zegarek z tego typu zapięciem. Za pierwszym razem musiałam poszukać instrukcji obsługi. W tym miejscu również opis zegarka na stronie okazał się pomocny – jasno napisane jaki bransoletka ma typ zapięcia, więc bez problemu znalazłam film z instrukcją. Zapięcie jest jednak eleganckie, tak jak cały zegarek. Ten model to ponadczasowa klasyka. Świetny zarówno dla dojrzalszych jak i młodszych kobiet. Tarcza z masy perłowej pięknie się mieni i świetnie komponuje z kolorem złotym. Na plus jest również istnienie kilku wariantów tego modelu - z jasną tarczą, na srebrnej lub w różowym złocie bransolecie, więc każdy jest w stanie przypasować go idealnie do siebie, a wybór zegarka nie staje się kompromisem. Jak już wspominałam, zegarek był kupiony na prezent. Osoba obdarowana szczerze się ucieszyła na jego widok, a kilka osób nawet dopytywało co to i gdzie kupione. W mojej ocenie również ogólna jakość zegarka, jego wykonanie jest na wysokim poziomie. Nie umiem znaleźć negatywów. Zegarek jest idealny :)."


Gratulujemy zwycięzcom!