Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Polska aktorka Agnieszka Grochowska - ambasadorką projektu szwajcarskiej marki EPOS oraz projektantki Izabeli Łapińskiej

25-06-2021

Stylowa i piękna Agnieszka Grochowska została właśnie ambasadorką nowej kreacji marki EPOS. Przy tej okazji swoją premierę ma także limitowany damski zegarek EPOS 4390.152.20.98.96 Diamonds, który został zaprojektowany przez Izabelę Łapińską i wydany jedynie w ilości 100 sztuk!Agnieszka Grochowska ambasadorką zegarka EPOS zaprojektowanego przez Izabelę Łapińską!

Zegarek Epos 4390.152.20.98.96 Diamonds by Izabela Łapińska Limited Edition

Agnieszka Grochowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, znana z wielu ról filmowych, serialowych i teatralnych. Urodzona w 1979 roku, ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od samego początku swojej kariery dała się poznać jako niezwykle charyzmatyczna i utalentowana artystka, debiutując w spektaklu telewizyjnym “Beatryks Cenci”.  Szerokiej publiczności dała się poznać przede wszystkim za sprawą takich filmów, jak "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Tylko mnie kochaj", czy "Samotność w Sieci". Aktorka jest m.in. zdobywczynią Złotego Lwa na Festiwalu Filmowym w Łodzi za drugoplanową rolę kobiecą w  filmie "Trzy minuty. 21:37" i pierwszoplanową w filmie pt. "Obce ciało". Otrzymała także Orła za główną rolę w filmie pt. "Bez wstydu".


Pracowitość, charyzma i niezwykła elegancja Agnieszki Grochowskiej sprawiła, że Izabela Łapińska oraz marka EPOS postanowili zaprosić aktorkę do współpracy. Osobowość i prezentowany styl Agnieszki Grochowskiej w połączeniu z wyczuciem piękna i elegancji Izabeli Łapińskiej bardzo odpowiadają wartościom reprezentowanym przez szwajcarskie zegarki EPOS. Szykowne modele tworzone są bowiem dla osób kochających piękno, a także chcących podkreślić swoją indywidualność. Łączące klasykę z nowoczesnością czasomierze pokazują bowiem, że zegarek może być prawdziwym dziełem sztuki.EPOS 4390.152.20.98.96 Diamonds by Izabela Łapińska Limited Edition

W wyniku współpracy między marką EPOS, a Agnieszką Grochowską powstał nowy, wyjątkowy zegarek! EPOS Ladies Diamonds 4390.152.20.98.96 zaprojektowała Izabela Łapińska - światowej sławy polska projektantka mody, która zasłynęła ze swoich ekskluzywnych ubrań. W nich też łączy zamiłowanie do klasycznego krawiectwa z bardziej nowoczesnymi trendami, zwracając dużą uwagę na szczegóły. Jej kobiece projekty z ręcznie wykonywanymi koronkami, a nawet guzikami zachwycają świat mody. Poszczególne kreacje znalazły z kolei uznanie wśród wielu polskich oraz zagranicznych gwiazd. 

W zegarku, podobnie jak w swoich innych projektach artystka starała się połączyć wdzięk, siłę i elegancję. Jak mówi o tej współpracy Paweł Sobota, właściciel dystrybucji marki EPOS na Polskę:


„Zawsze podziwialiśmy prace i pomysły Izabeli. Wszystko, co wychodzi spod jej ręki wykonane jest z niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Klientki Izabeli to świadome, wyjątkowe kobiety, ceniące sobie jakość i finezję. Dlatego szwajcarska marka EPOS, która hołduje tradycji idealnie wpisuje się w projekt, a także potrzeby i oczekiwania Klientek”.


Podobny entuzjazm współpracy wyraża Izabela Łapińska, która mówi:


„Zaproszenie do zaprojektowania zegarka EPOS potraktowałam jak wyjątkowo ekscytujące wyzwanie. Tu moda spotkała się z elegancją i szwajcarską precyzją wykonania”
Zegarek Epos Diamonds by Izabela Łapińska Limited EditionEPOS 4390.152.20.98.96, czyli kobiecy i piękny zegarek

Zegarek Epos Diamonds by Izabela Łapińska Limited Edition i koperta zegarka

Trzeba przyznać, że zegarek prezentuje się rewelacyjnie! Mamy tu do czynienia z precyzyjnie wykonaną kopertą z najwyższej jakości stali szlachetnej, która oprócz wysokiej wytrzymałości cechuje się bardzo uniwersalnym wyglądem. Lekkości i kobiecego charakteru nadaje projektowi tarcza z drogocennej masy perłowej. Jej wielobarwne refleksy, znakomicie współgrają z padającym na powierzchnię cyferblatu światłem, jednocześnie nie zaburzając czytelności odczytu godziny. Funkcję znaczników pełnią osadzone kamienie szlachetne, podkreślając w ten sposób biżuteryjny wygląd czasomierza.


Tym, co jednak w szczególny sposób wyróżnia EPOS 4390.152.20.98.96 jest znajdujący się na środku tarczy wizerunek czerwonej róży. Nie jest on przypadkowy - kwiat ten od od wieków kojarzony jest z boginią miłości Afrodytą, przyciągającą głodny piękna wzrok. Do tego dochodzi jeszcze unikatowe rozwiązanie w postaci sekundnika, jakim jest gałązka róży. Zwieńczeniem projektu pozostaje skórzany niebieski pasek z ozdobnymi przeszyciami po boku.

Zegarek Epos Diamonds by Izabela Łapińska Limited Edition oraz wizerunek róży na tarczyEPOS 4390 Diamonds w limitowanej ilości 100 sztuk!

Zegarek Epos Diamonds by Izabela Łapińska Limited Edition i mechanizm ETA 2892

Tak zaprojektowany EPOS 4390 Ladies Diamonds wyraża prawdziwe kobiece piękno i jego tajemniczość! Wykonany z dbałością o każdy szczegół  zegarek dedykowany został wszystkim współczesnym paniom, poszukującym nietuzinkowych i szykownych dodatków. Czasomierz oprócz swojego niesamowitego wyglądu, prezentuje także dobrą użytkowość. Wyposażony jest w wodoszczelność na poziomie 5 ATM, zapewniającą ochronę zegarka przed wilgocią. Tarczę pokrywa mocne szafirowe szkło, gwarantujące ochronę przed zarysowaniami.  Za sprawne wyznaczanie czasu odpowiada szwajcarski mechanizm ETA 2892 A2, którego fascynujące ruchy wachnika można obserwować przez przeszklony dekiel.


EPOS Ledies Diamonds 4390.152.20.98.96 by Izabela Łapińska wydany został w limitowanej edycji. Dostępnych jest zaledwie 100 sztuk numerowanych egzemplarzy! Oznacza to, że ten spektakularny zegarek jest przeznaczony dla prawdziwie wyjątkowych kobiet!

Zegarek Epos Diamonds by Izabela Łapińska Limited Edition jako limitowany zegarek