Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
POWRÓT22-06-2021

Polski kierowca wyścigowy Małgorzata Rdest ambasadorką marki EPOS!

EPOS od wielu lat wspiera zawody sportowe związane z wyścigami samochodowymi. Marka w sposób szczególny polubiła drifting i z tego też względu od 2015 roku jest oficjalnym chronometrażystą zawodów Drift Masters Grand Prix w Polsce. Od 10 lat pomaga także młodej zawodniczce Małgorzacie Rdest. To właśnie najsłynniejsza polska "kierowczyni" wyścigowa została mianowana oficjalnym ambasadorem szwajcarskiej marki EPOS!Miłość do samochodów Małgorzaty Rdest

Gosia Rdest i wyjątkowe zamiłowanie do samochodów
Małgorzata Rdest to najbardziej znana polska kobieta zasiadająca za kierownicą samochodów wyścigowych. Urodzona w 1993 roku w Żyrardowie zawodniczka, zaczynała swoją przygodę od kartingu. W 2011 roku wywalczyła tytuł Mistrza Polski w klasie KF2. Brała udział także we włoskiej lidze kartingowej (m.in. pierwsze miejsce w 21 Trofeo d’Autunno w kategorii KF2), brytyjskich mistrzostwach BRDC Formula 4, Audi Sport TT Cup, ADAC TCR Germany oraz GT4 European Series. W 2020 roku jako pierwsza Polska i jedyna kobieta wystartowałą we wszystkich rundach franskuskiego Alphine Europe Cup.


Gosia Rdest - prywatnie właścicielka brytyjskiego zielonego Mini Coopera i Mercedesa V Class, wymienia Lewisa Hamiltona i Roberta Kubicę jako szczególnych bohaterów F1:  „Hamilton, ponieważ szanował to, co mu dano, wykorzystał szansę, którą otrzymał i wciąż ją ulepsza. A Kubica, bo wyszedł, ale znów się pozbierał. Poza prowadzeniem samochodu, zawodniczka znalazła również czas na zdobycie tytułu magistra dziennikarstwa i rozwijanie pasji do śpiewania. Powiedziała: „Uwielbiam śpiewać pieśni ludowe z moją prababcią. Muzyka jest zdecydowanie częścią mojego życia. Przed każdym wyścigiem gram dwie piosenki Queen – pierwsza to Killer Queen, a druga to Don’t Stop Me Now
Gosia Rdest i niezwykła współpraca z marką EposMarka EPOS i ulubiony zegarek Gosi Rdest

EPOS oferuje luksusowe zegarki, koncentrujące się w równym stopniu na dobrej prezencji, co użytkowości. Wykonywane z pieczołowitą dokładnością o każdy detal modele, za cel stawiają sobie idealny pomiar czasu. Brand należy zresztą do jednych z nielicznych firm, która stawia na manufakturową pracę, ręcznie składając swoje czasomierze.

Zegarek Epos 3501.132.20.13.30 Passion
Ulubionym modelem Gosi Rdest  w ostatnim czasie jest EPOS Passion Automatic 3501.132.20.13.30.  Klasyczny w swojej budowie zegarek o 41 mm szerokości i 10 mm grubości koperty, robi wrażenie na nadgarstku ambasadorki. Zbudowana z pełnych ogniw bransoleta świetnie łączy się z obudową zegarka, dając kwintesencję eleganckiego, współczesnego czasomierza. Przełamaniem pozostaje zielony kolor tarczy. Na cyferblat nałożone zostały pokryte farbą luminescencyjną wyraziste indeksy godzinowe oraz wskazówki. Przy godzinie trzeciej umieszczono małe okienko datownika, a całość przykryto szafirowym szkłem. Sercem zegarka EPOS 3501.132.20.13.30 pozostaje mechanizm o automatycznym naciągu ETA 2824 oparty na 25 kamieniach i 38-godzinnej rezerwie chodu.