Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
10-07-2023

Wakacyjny must-have - zegarek Timex z kompasem i darmowe etui Beco Technic!

Timex zegarek z kompasem z gratisem w postaci etui firmy beco technic

Zegarek Timex z kompasem - towarzysz każdej Twojej podróży

Timex jest jedną z najbardziej uznanych i cenionych marek zegarkowych na świecie. Od ponad 165 lat, Timex wyróżnia się innowacyjnością, wytrzymałością i elegancją, dostarczając czasomierze najwyższej jakości. Bez względu na styl czy potrzeby, zegarki Timex dostarczają niezawodności i funkcjonalności, które po prostu nie mają sobie równych.

Wybierając zegarki z funkcją kompasu, wybierasz nie tylko precyzyjnie wykonany zegarek, ale także partnera na każdą podróż. Zegarek Timex z kompasem to doskonałe rozwiązanie na wakacje, gwarantujące bezawaryjność i wsparcie podczas każdej przygody.

Etui Beco Technic - ochrona Twojego zegarka

Okrągłe etui na zegarki Beco Technic dostarczane w ramach promocji to doskonałe połączenie funkcjonalności i stylu. Wykonane z imitacji skóry, zapewnia solidną ochronę. Wyposażone w zamek błyskawiczny, etui zapewnia szybki i łatwy dostęp do zawartości, a jednocześnie utrzymuje zegarek w bezpiecznym miejscu. Zostało zaprojektowane z myślą o bezpiecznym transporcie zegarków, ale jego wszechstronność sprawia, że może służyć również jako schowek na kable czy słuchawki. Etui dostępne jest w wariancie brązowym i niebieskim.
Promocja Timex z etui podróżnym gratis marki beco technic

Skorzystaj z okazji i odbierz etui podróżne GRATIS!

Wiedząc, że trwające wakacje to czas podróży i wyjazdów, przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkową promocję! Przy zakupie każdego zegarka marki Timex z funkcją kompasu, dostarczane jest etui podróżne Beco Technic. I to całkowicie za darmo!

Jest to wysokiej jakości etui, stworzone z myślą o ochronie Twojego zegarka podczas podróży. Teraz, kiedy chcesz wrzucić zegarek do walizki, nie musisz się martwić o jego ewentualne uszkodzenia.

Promocja trwa od 12.07.2023r. do wyczerpania zapasów.

Skorzystaj z okazji i wyrusz bezpiecznie w wakacyjną wyprawę!