Zimowa wyprzedaż
<<   POWRÓT20-02-2019

Luksusowe zegarki japońskie Orient Star

Zegarki Orient Star to luksusowa wizytówka japońskiej firmy Orient Watch. Pierwszy model powstał na początku lat 50. XX wieku i na dobre przyjął się w branży. Orient stworzył kilka kolekcji tych zegarków, uznawanych dziś za luksusowe. Na rynku dostępne są więc takie serie jak: Orient StarSkeleton, Retrograde, GMT czy Classic.


Zegarki automatycznie Orient Star.

 

Żaden znawca tematu z pewnością nie przejdzie obojętnie obok czasomierza Orient Star Open Heart z wycięciem w tarczy ukazującym mechanizm. Prawdziwe arcydzieła z kolekcji Open Heart będą doskonałym i wyszukanym prezentem dla osoby lubiącej wyszukane i eleganckie przedmioty.
Zegarek Orient Star z mechanizmem automatycznym na brązowym skórzanym pasku, srebrną kopertą oraz dekoracją open heart na tarczy.


Zegarel Orient Star z mechanizmem automatycznym, z srebrną kopertą oraz ciemno niebiseką kopertą z wycięciem w tarczy przedstawiającym mechanizm.
Zegarki Orient Star napędzane są automatycznym mechanizmem, który działa dzięki ruchom ręki. Po pełnym naładowaniu rezerwa chodu wynosi nawet 40 godzin. Każdy werk posiada 24 kamienie, które nie tylko nadają zegarkom prestiżu, ale też znacznie zwiększają żywotność mechanizmu. Wysoka jakość stali wykorzystywanej przy produkcji kopert oraz bransolet sprawia, że elementy te są odporne na korozję. Nie powodują również alergii skórnych. Pięknie zaprojektowana tarcza została dopracowana w każdym szczególe. Chroni ją szafirowe szkiełko.

 

Dla miłośników tradycyjnych dodatków o bardziej dystyngowanej urodzie zegarki Orient Star zdają się być idealną propozycją. Z pewnością warto przyjrzeć się całej kolekcji i wybrać swój idealny japoński zegarek.
Japoński zegarek Orient Star