Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Nowa kolekcja Swatch dla wielbicieli kultowej kreskówki - Disney Mickey Mouse x Keith Haring

23-03-2021

Kontynuując serię współpracy ze znanymi artystami, firma Swatch właśnie zaprezentowała kolekcję Disney Mickey Mouse x Keith Haring. Trzy zegarki, których głównym bohaterem jest znana wszystkim postać Myszki Miky!


Disney Mickey Mouse x Keith HaringZegarki Swatch z kultową Myszka Miky na tarczy!

Zegarki Swatch wyróżniają się na tle innych marek, podejmowaniem nietuzinkowych współprac. Zegarki z Myszką Miki Haring są na to idealnym dowodem. Fakt, że egzemplarze zawierają kultowe przykłady pop-artu z lat 80., czyni je jeszcze bardziej interesującymi. Dostępność aż trzech różnych modeli gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poszczególne egzemplarze różnią się stylem i rozmiarem - od prostego, niemal monochromatycznego Mickey Blanc Sur Noir po wibrujący Eclectic Mickey z motywem charakterystycznej, rysunkowej linii. Co niezwykłe, Eclectic Mickey jest również oferowany w bardzo dużym rozmiarze przeznaczonym na ścianę - 2,1 m długości.

Zegarki Swatch z Myszką Miky na tarczyZegarki Disney Mickey Mouse w hołdzie Keithowi Haringowi

Keith Haringow

Rysunki Keitha Haringa - jednego z najbardziej znanych artystów XX wieku, są na całym świecie symbolem zabawy i radości życia. Artysta zyskał sławę dzięki swoim pracom inspirowanym popem oraz graffiti, odzwierciedlającym zaciekły społeczny aktywizm Nowego Jorku w latach 80. Teraz fascynacja Haringa kultową postacią Myszki Miky Disneya została uhonorowana współpracą z firmą Swatch. Składająca się z trzech wyjątkowych zegarków nasyconych charakterystycznym stylem Haringa kolekcja, bez wątpienia spodoba się szerokiemu gronu miłośników sztuki, popkultury i oczywiście miłośników czasomierzy.Zegarek Mickey Mariniere w paskach

Mickey Mariniere z tarczą ukazującą dwuwarstwową iluzję, inspirowany jest słynnymi szortami w paski Mickeya. Sprytne użycie czerwono-białych barw, umieszczone za kultowym rysunkiem samej myszy autorstwa Haringa, nadaje ruch i głębię temu zegarkowi.Swatch Mickey Mouse x Keith Haring Mouse Mariniere ma subtelne, ale łatwo czytelne indeksy, które bez trudu wskazują godziny. Podobnie sam pasek utrzymany jest w dwóch kolorach, dzięki czemu cały projekt czasomierza jest spójny stylistycznie.

Zegarek Mickey Mariniere w różnych wzorachMinimalistyczny Swatch Blanc Sur Noir

Minimalistyczny zegarek Swatch Blanc Sur Noir z myszką Mickey

Swatch Mickey Mouse x Keith Haring Blanc Sur Noir to minimalistyczny projekt. Na tarczy znajduje się czarno-biały portret Myszki Miky autorstwa Haringa i pop-żółte wskazówki, które wyróżniają się na czarnym cyferblacie. Pozwalają one użytkownikowi łatwo określić czas. Czarny pasek zapewnia zegarkowi mocny wygląd. Nie mniej, jedna z dwóch szlufek jest koloru żółtego i pozostaje ozdobiona kultowym podpisem Haringa.Rysunkowe kreski w Swatch Eclectic Mickey

Swatch Mickey Mouse x Keith Haring Eclectic Mickey to naprawdę coś, co można podziwiać. Postać Myszka Miky jest tu stworzona za pomocą serii zakrzywionych linii i monochromatycznych kresek. Ten zegarek z charakterystycznym dla Haringa wyczuciem ruchu i głębi emanuje czystą radością. Swatch Mickey Mouse x Keith Haring Eclectic Mickey ma zabawny, ale głęboko przemyślany wzór paska, który dodaje koloru oraz życia. Zbudowany jest on z legendarnych czarnych zawijasów Haringa na białym tle i zakończony czerwoną klamrą. Mamy tu również do czynienia białą, a także żółtą szlufką. Na jednej znajduje się logo Disneya, a na drugiej kultowy podpis Haringa.

Rysunkowe kreski w zegarkach Swatch Eclectic MickeyBudowa zegarków Swatch Disney Mickey Mouse x Keith Haring

Zegarki Swatch z kolekcji Disney Mickey Mouse x Keith Haring

Wszystkie trzy modele w kolekcji odzwierciedlają zabawny, kultowy charakter prac Haringa. Modele są dostarczane w kopercie z tworzywa sztucznego z koronką na godzinie trzeciej. Tarczę chroni odporne na stłuczenia szkło hesalitowe. Paski wykonano z łatwo dopasowującego się do nadgarstka i wodoszczelnego silikonu. Pod obudową znajduje się szwajcarski mechanizm kwarcowy, który gwarantuje precyzyjne odmierzanie czasu. Wodoodporne do 3 ATM zegarki Swatch Disney Mickey Mouse x Keith Haring, sprawdzą się w codziennych sytuacjach stanowiąc oryginalny dodatek na naszym nadgarstu.