Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Poznaj najnowszy, limitowany zegarek od marki Victorinox

06-04-2022

10 kwietnia swoją premierę ma zegarek Victorinox I.N.O.X. PROFESSIONAL DIVER LE. Najnowszy model z kultowej kolekcji został wzbogacony o morskie akcenty, aby inspirować do odważnej eksploracji podwodnych głębin. Jest dostępny w limitowanej edycji w zestawie ze scyzorykiem.I.N.O.X. – flagowa kolekcja Victorinox

Zegarki Victorinox to drugie zaraz po scyzorykach najbardziej rozpoznawalne produkty szwajcarskiego brandu. Swój prestiż w dużej mierze zawdzięczają kolekcji I.N.O.X. – najbardziej znanej linii w portfolio marki.

Projekt tej serii był motywowany maksymalną funkcjonalnością i niezawodnością, ale twórcy nie zatracili przy jego realizacji dbałości o design. Koperta każdego z zegarków została skonstruowana tak, aby działające na nią siły rozkładały się równomiernie na całej powierzchni.

Nadało jej to unikatowy wygląd, który zaskakuje, przykuwa spojrzenia i odważnie zaznacza się na nadgarstku.

Zegarek Victorinox I.N.O.X. Professional Diver Titanium Limited Edition


241957.1 Zegarek Victorinox I.N.O.X.

Design zegarków nie zdradza w pełni ich nieprzeciętnej trwałości i odporności na uszkodzenia. Ta jest zaś naprawdę imponująca! Każdy model przed wejściem do sprzedaży przechodzi aż 130 prób wytrzymałościowych.

Upadek z 10 metrów, zamrożenie w bryle lodu i dwugodzinne pranie w temperaturze 90°C to tylko kilka najbardziej wymagających testów, z jakich I.N.O.X. wychodzi bez szwanku. Trudno o bardziej przekonujący dowód na to, że ta seria jest w stanie przetrwać w każdych warunkach.


Nowa odsłona bestsellerowego modelu - Victorinox I.N.O.X. PROFESSIONAL DIVER LE 241957.1

Najnowszy model nie jest tutaj wyjątkiem. Jego możliwości w połączeniu z unikalnym designem docenią aktywni mężczyźni, którzy szukają wytrzymałego i niezawodnego towarzysza sportowych przygód. Należysz do tego grona? Już od 10 kwietnia możesz mieć w swojej kolekcji jeden z zaledwie 1200 wyjątkowych egzemplarzy I.N.O.X. PROFESSIONAL DIVER LE o wartości 5700 zł.

Precyzję działania tego zegarka gwarantuje szwajcarski mechanizm Ronda 715. Za atrakcyjny efekt wizualny odpowiada natomiast efektownie zaprojektowana koperta o szerokości 43 mm. Szykownie ułoży się na większym, męskim nadgarstku, zapewniając pełną wygodę noszenia podczas nurkowania (i nie tylko).

Zegarek Victorinox I.N.O.X. Professional Diver Titanium Limited Edition bok zegarka


Zegarek Victorinox I.N.O.X. Professional Diver Titanium Limited Edition dekiel zegarka

I.N.O.X. PROFESSIONAL DIVER LE 241957.1 to bowiem przede wszystkim profesjonalny zegarek nurkowy wyposażony w niezbędną funkcjonalność do eksploracji morskich głębin. Powstał z inspiracji tą aktywnością, emocjami, jakie towarzyszą nurkowym odkryciom oraz niesamowitym podwodnym krajobrazem.Specjalistyczny zegarek nurkowy

Najnowszy Victorinox ma wysoką klasę wodoszczelności, mianowicie 200 m, potwierdzoną certyfikatem ISO 6425. Dzięki zakręcanemu deklowi i koronce oraz odpornym na wilgoć elementom (kauczukowemu paskowi, tytanowej kopercie z powłoką PVD) nie przepuści ani kropli wody.

Można więc bez obaw zabierać go nawet na duże głębokości, aby mieć czas stale pod kontrolą. Jego sprawdzenie ułatwiają widoczne w ciemności wskazówki i oznaczenia godzinowe, a także niezwykle wyraźny bezel. Służy on do ustawienia czasu potrzebnego do wynurzenia się na powierzchnię. Czytelność tego elementu pod wodą jest więc niezbędna dla pełnego bezpieczeństwa podwodnych przygód.

Zegarek Victorinox I.N.O.X. Professional Diver


Design inspirowany morskimi głębinami

Nurkową funkcjonalność I.N.O.X. PROFESSIONAL DIVER LE 241957.1 dyskretnie zdradza fascynujący design zegarka. Żółte akcenty na wskazówce i tarczy nawiązują do koloru skafandrów dla nurków. Zieleń zanurzona w środku cyferblatu przywodzi natomiast na myśl obraz podmorskich krain. To jednak niejedyne skojarzenie, bo jej nieregularna tekstura ma również naśladować patynę, która osadza się na miedzianych elementach wraków statków.

Ten sam motyw kolorystyczny pojawia się na powierzchni scyzoryka, który tworzy z zegarkiem luksusowy duet na wyprawy.


Zegarek I.N.O.X w zestawie z dodatkami. Propozycja dla kolekcjonerów

Luksusowy zestaw jest zapakowany w eleganckie pudełko i dostępny w limitowanej edycji, dzięki czemu stanowi atrakcyjny nabytek dla kolekcjonerów.

Nie jest to jednak wszystko, wewnątrz znajdziesz także dwa kauczukowe paski z systemem szybkiej wymiany oraz ochronny bumper na kopertę. Za ich pomocą możesz łatwo modyfikować wygląd zegarka w zależności od sytuacji, dopasowując go do swojego stylu.

Zegarek Victorinox I.N.O.X. Professional Diver Titanium Limited Edition 241957.1


Jeśli cenisz sobie niezawodne i stylowe szwajcarskie akcesoria, premiera I.N.O.X. PROFESSIONAL DIVER LE to dobra okazja, aby podnieść wartość swojej kolekcji. Tym zegarkiem zrobisz wrażenie wśród znajomych, dając pretekst do żywiołowych rozmów i dzielenia się nurkowymi doświadczeniami. Jesteś gotowy, by zobaczyć najnowszy czasomierz Victorinox na swoim nadgarstku? Od 10 kwietnia I.N.O.X. PROFESSIONAL DIVER LE w limitowanym zestawie ze scyzorykiem będzie dostępny w ZEGAREK.NET.