Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
Tissot dołącza do cyfrowej technologii - nowe PRX DIGITAL

Tissot dołącza do cyfrowej technologii - nowe PRX DIGITAL

2023-08-28
W sercu tradycji zegarmistrzowskiej, Tissot nieustannie dąży do łączenia klasycznej elegancji z nowoczesnymi innowacjami. Wyrazem tych ambicji są nowe, cyfrowe modele z kultowej kolekcji PRX.
Tissot PRX Digital

Tissot PRX Digital - klasyczna elegancja w cyfrowej odsłonie

Kolekcja Tissot PRX, uznawana za jeden z flagowych produktów szwajcarskiej marki, przez lata była synonimem analogowej doskonałości. Teraz, w odpowiedzi na rosnące oczekiwania miłośników zegarków na całym świecie, szwajcarski brand przedstawia PRX w odważnej, cyfrowej odsłonie. To zdecydowanie spotkanie tradycji z nowoczesnością.

Zegarki Tissot PRX Digital - sześć modeli, dwie wielkości, trzy wyjątkowe warianty

Aby sprostać wymaganiom Klientów o różnorodnych gustach i preferencjach, Tissot zaprezentował aż 6 różnych modeli w dwóch rozmiarach koperty: wyrazistym 40 mm oraz subtelnym 35 mm. Zegarki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych:

Zegarki Tissot PRX Digital

Modele z kopertą w rozmiarze 40 mm:

Tissot ref. T137.463.33.020.00
Tissot ref. T137.463.11.030.00
Tissot ref. T137.463.11.050.00

Modele z kopertą w rozmiarze 35 mm:

Tissot ref. T137.263.33.020.00
Tissot ref. T137.263.11.030.00
Tissot ref. T137.263.11.050.00

Zaawansowana technologia w tradycyjnym wydaniu

Kolekcja PRX Digital od Tissot to nie tylko efektowna oprawa, ale przede wszystkim zaawansowane funkcje i technologie. Wśród charakterystycznych cech modeli z nowej linii wyróżnić można:
Zegarek Tissot PRX Digital  na nadgarstku
Wodoszczelność do 100m - dzięki tej funkcji, zegarek PRX Digital stanie się idealnym towarzyszem niezależnie od okoliczności. Nowe modele od Tissot będą działały bez zarzutu podczas deszczowego dnia w mieście, czy też podczas wakacyjnego relaksu nad basenem.
Niezawodność stali nierdzewnej- wykorzystana w produkcji nowych PRX Digital stal zapewnia trwałość na lata, dodając jednocześnie zegarkowi szlachetnego wyglądu. Dla tych, którzy poszukują dodatkowej nuty luksusu, modele złote pokryte są specjalną powłokąPVD, która dodatkowo podkreśla ich elegancję.
Cyfrowy zegarek Tissot PRX Digital złoty
Intuicyjny cyfrowy wyświetlacz Tissot PRX Digital
Intuicyjny cyfrowy wyświetlacz - PRX Digital wyróżnia się nie tylko unikalnym charakterem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Jego cyfrowy wyświetlacz gwarantuje błyskawiczny dostęp do najważniejszych informacji, jednocześnie zachowując łatwość i komfort użytkowania.
Wielofunkcyjne przyciski - w nowych modelach Tissot PRX Digital umieszczono trzy przyciski - dwa z prawej strony koperty i jeden znajdujący się po stronie lewej. Dzięki nim, możliwe jest korzystanie ze wszystkich dostępnych w zegarkach funkcji. Ich rozmiar i położenie zapewniają komfort podczas codziennego noszenia.
Tissot PRX Digital zegarek w złotym kolorze
Tissot PRX Digital

Wskaźnik niskiego napięcia baterii - to praktyczna funkcja, dzięki której użytkownik wie kiedy zegarek może potrzebować dodatkowego zasilania. Zapewnia to ciągłość działania urządzenia.

Mechanizm kwarcowy - sercem każdego zegarka z kolekcji Tissot PRX Digital jest niezawodny mechanizm kwarcowy, znany ze swojej precyzyjności i trwałości.

Gwarancja oryginalności - Tissot PRX Digital dostępne w sklepie ZEGAREK.NET

Wszystkie modele Tissot z nowej kolekcji PRX Digital dostępne są w autoryzowanym sklepie ZEGAREK.NET. Sklep ten gwarantuje oryginalność każdego zakupionego produktu, zapewniając Klientom pewność nabywania autentycznych produktów najwyższej jakości. Zegarki dostarczane są w oryginalnych pudełkach od producenta oraz z 2-letnią gwarancją.

Odkryj pełną ofertę zegarków Tissot z kolekcji PR