TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 13-06-2018

Diesel teraz również dla niej

Marka Diesel niewątpliwie jest jednym z czołowych producentów wyjątkowych zegarków na świecie. Odbiorcy zazwyczaj kojarzyli tę markę z oryginalnymi zegarkami męskimi, natomiast Diesel coraz częściej wzbogaca swoją ofertę o niesamowite i równie oryginalne zegarki dla  kobiet. Są one w założeniu przeznaczone dla kobiet pewnych siebie, o silnym charakterze i własnych przekonaniach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainteresowały się nimi panie nieco bardziej spokojne, ceniące klasyczny styl, ponieważ i takie opcje w damskiej kolekcji zegarków Diesel można znaleźć. 

Modny, damski zegarek Diesel DZ5567 na stalowej bransolecie w kolorze różowego złota, koperta zegarka Diesel jest wykonana z tych samych materiałów oraz w tym samym kolorze co bransoleta zegarka. Bardzo interesująca jest analogowa tarcza w kolorze różowego złota ozdobiona brokatem oraz minimalistycznymi indeksami w postaci cieniutkich kresek. 

Czasomierze, które oferuje nam  firma Diesel, są utrzymane w stylistyce ekstrawaganckiej z nutą  sportowej, tak aby zegarki mogły towarzyszyć w codziennych czynnościach paniom ceniącym aktywny tryb życia. Wszystkie modele, są zaprojektowane  tak, aby łączyć unikatowe wzornictwo z dużą funkcjonalnością.Zegarki damskie charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niebanalnym wyglądem.  Nieregularne kształty koperty, nieoczywiste połączenia kolorów, czy  tarcze wypełnione nieregularnymi kryształkami to jedne z wielu cech,  które sprawiają, że zegarki damskie Diesel, są jednymi z  najbardziej oryginalnych na rynku.

Mimo ogromnej różnorodności,  lekkiego ekscentryzmu i oryginalności zawartego w stylistyce zegarków Diesel, każda z pań jest w stanie znaleźć coś dla siebie. W kolekcji występują  zegarki w klasycznej stylistyce oraz odcieniach, takie jak np. różowe  złoto z delikatnymi kryształkami na tarczy w tym samym kolorze,  połączenia bieli ze złotem, czy klasycznej czerni ze złotem. Dla nieco odważniejszych marka Diesel przygotowała z wielkim rozmachem, bardziej  kolorowe oraz oryginalne zegarki. Srebrna tarcza w połączeniu z  turkusowym paskiem, a może różowe złoto w połączeniu z pomarańczem z dodatkiem małych kryształków na tarczy? To nie wszystko co zaproponowała silnym, pewnym siebie kobietom, marka Diesel. Znajdziemy  tam również zegarki z kolorowymi kryształkami, nieoczywistymi indeksami,  czy intensywnymi kolorami.

Stylowy, damski zegarek Diesel DZ5474 Nuki na stalowej bransolecie w złotym kolorze, koperta zegarka jest ze stali w złotym kolorze. Analogowa tarcza jest czarna pokryta, czarnym brokatem oraz minimalistycznymi złotymi indeksami jak i wskazówkami w postaci kresek.


Jak widać tak jak w przypadku kolekcji męskiej, tak i tutaj firma Diesel nie zrezygnowała z rozmachu,  oryginalności i ekstrawagancji. Jednak okazało się to świetnym  pomysłem, ponieważ dzięki temu zegarki Diesel goszczą na nadgarstkach  kobiet na całym świecie.