Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300
Odkryj nową kolekcję zegarków Traser P67 Officer Pro 2024 Edition

Odkryj nową kolekcję zegarków Traser P67 Officer Pro 2024 Edition

2024-02-06
Szwajcarskie zegarki Traser są współczesną definicją zegarków taktycznych. Te wyroby nie tylko spełniają wymagania stworzone przez wojskowych, ale dzięki stale udoskonalanej konstrukcji ich parametry wielokrotnie przewyższają kryteria kwalifikujące je jako sprzęt dla żołnierzy. Zapraszamy do poznania najnowszej odsłony lubianego modelu Traser p67 Officer Pro.

Traser P67 Officer Pro - co to za model?

Zegarki Traser P67 Officer Pro to niezwykle czytelne modele, przygotowane w taki sposób, aby mogły towarzyszyć właścicielom w najróżniejszych sytuacjach. Ich najważniejsze cechy to czytelność, uniwersalny rozmiar i wspaniała estetyka. Połączono je z wieloma wariantami kolorystycznymi, które dają każdemu możliwość wybrania zegarka taktycznego Traser w wersji idealnie pasującej do jego indywidualnego gustu.
traser p67 officer pro
Modele Traser P67 Officer Pro to kwarcowe zegarki, w stalowych kopertach, które wykończono czarnymi powłokami PVD. Wyposażone w proste tarcze z wojskową skalą godzinową, niezawodne mechanizmy, szafirowe szkła i zwiększoną do 100 metrów wodoszczelność, są zdolne przetrwać w najtrudniejszych warunkach i zapewniają czytelną, nawet w ciemnościach, informację o aktualnej godzinie.
Szwajcarzy oferowali ten model od kilku lat, uzupełniając kolekcję o nowy styl paska typu NATO. Jednocześnie, ludzie tworzący markę Traser, starając się podążać za opiniami i potrzebami Klientów, zdecydowali się na większe odświeżenie kolekcji. Dlatego też przygotowano nową gamę P67 Officer Pro 2024.
Cztery nowe kolory tarcz w zegarkach Traser Officer Pro 2024

Zegarki Traser Officer Pro 2024 - cztery kolory

Zaprezentowane właśnie, odświeżone zegarki taktyczne Traser, dostępne będą w czterech wersjach kolorystycznych - niebieskiej, czarnej, khaki i szarej. Od wcześniej oferowanych czasomierzy, nowości różnią się tarczami, które zyskały teraz wielopoziomową strukturę. Na chwilę obecną każdy z nich będzie oferowany w trzech wariantach pasków i bransolet i opisany osobnym numerem referencyjnym.

Cechy wspólne Officer Pro 2024 to stalowa koperta pokryta trwałą, czarną powłoką PVD. Jej średnica to 42 milimetry. Dzięki zastosowaniu zakręcanej koronki i dekla, a także odpowiednio grubej uszczelki szafirowego szkła, koperta jest wodoszczelna do 100 metrów, co pozwala wykorzystywać zegarek podczas pływania i uprawiania sportów wodnych.

Bardzo trudne do zarysowania szkło szafirowe zostało od spodu (to znaczy od strony tarczy) pokryte warstwą antyrefleksyjną, ułatwiającą odczytywanie czasu z tarczy. Dzięki temu, że cieniutka warstwa zamknięta jest we wnętrzu obudowy, to jest chroniona przed stopniowym ścieraniem się i zarysowaniami.

wodoszczelna koperta zegarka traser p67 officer pro
Zegarek Traser Officer P67 PRO 2024 z podświetleniem trytowym Trigalight

Wszystkie nowe zegarki wykorzystują niewymagające zasilania podświetlenie trytowe Trigalight. Przygotowywane przez szwajcarską firmę mb Microtec rurki są bezpiecznym i trwałym źródłem światła, które świetnie sprawdzą się nie tylko w zegarkach, ale też w przyrządach celowniczych, instrumentach pokładowych w samolotach i śmigłowcach, a także do oznakowywania wyjść awaryjnych.

Sercem nowych modeli jest wysokiej klasy mechanizm kwarcowy Ronda 715, przygotowany specjalnie do pracy w zegarkach z rurkami Trigalight. Ronda to największy szwajcarski producent mechanizmów kwarcowych. Firma dostarcza swoje wyroby nawet do luksusowych marek zegarkowych i biżuteryjnych, które wykorzystują je do produkcji trwałych i bezobsługowych zegarków w złotych lub inkrustowanych kamieniami szlachetnymi kopertach.

Nowa tarcza zegarków Traser P67 Officer Pro

W poprzedniej generacji zegarków P67 Traser proponował jednopoziomową tarczę, wypełniającą całą przestrzeń wewnątrz koperty.

Nowe wersje modeli otrzymały tarczę o odrobinę mniejszej średnicy, którą otacza ustawiona pod kątem flansza, na niej znalazła się skala minutowa/sekundowa. Chociaż ta zmiana może wydawać się niewielka i kosmetyczna, to bardzo poprawia łatwość dokładnego odczytywania wskazywanego przez zegarek czasu.

Nowa tarcza zegarków Traser P67 Officer Pro 2024
Podświetlenie w zegarku Traser P67 Officer
Na okręgu wokół tarczy, ponad indeksem godziny dwunastej, pojawił się trójkątny znacznik, przypominający odrobinę ten jaki znaleźć można w profesjonalnych zegarkach do nurkowania. W jego wnętrzu osadzono kolejną rurkę Trigalight, która wraz z wyróżnionym kolorystycznie indeksem godziny dwunastej, pozwala w ciemnościach błyskawicznie zorientować tarczę i właściwie odczytać wskazywany czas.
Dodatkowo, producent zmienił też datownik - jego okienko nadal znajduje się przy godzinie trzeciej, jednak w odróżnieniu od poprzednich modeli, pracująca pod spodem tarczka ma czarne tło i białe cyfry. W ten sposób wskazanie daty stało się dyskretniejsze, dzięki czemu nie przyciąga wzroku, co mogłoby utrudniać odczytywanie godziny.
Datownik w zegarku Traser P67 Officer Pro 2024
Czarne wskazówki godzinowe i minutowe w zegarku Traser P67 Officer Pro 2024

Wskazówki godzinowa i minutowa są czarne, niezależnie od wersji kolorystycznej zegarka. Wyposażono je w rurki Trigalight. Sekundnik, którego kolor zależny jest od wybranego wariantu tarczy, ma przy grocie rurkę z trytem, a na drugim końcu dużą, trapezoidalną przeciwwagę. Sięga niemal do zewnętrznej flanszy, precyzyjnie wskazując upływające sekundy.

Te zmiany uczyniły P67 Officer Pro zegarkiem jeszcze bardziej dopracowanym i czytelnym.

Nowa bransoleta w P67 Officer Pro

Wraz z nową tarczą debiutuje nowy wzór bransolety. W przeszłości miała ona ogniwa złożone z pięciu rzędów drobnych elementów. Nowa wersja jest trzyrzędowa, a jej ogniwa mają klasyczny sportowo-elegancki fason. Centralny, szerszy rząd elementów jest wykończony na wysoki połysk, a odrobinę węższe, skrajne rzędy są matowe, zupełnie jak koperta.

Wykończenie sprawia, że modele z bransoletami zyskały teraz bardziej klasyczny sznyt, czyniący je doskonałymi elementami stylizacji na najróżniejsze okazje.

Nowy wzór bransolety w zegarkach Traser P67 Officer 2024
Do jej zamykania na nadgarstku służy sportowe zapięcie z zabezpieczeniem przed przypadkowym rozpięciem. Tego typu proste zamknięcie jest wygodne i pewne, sprawdzone w dziesiątkach tysięcy sportowych zegarków, nie tylko tych od marki Traser.
zegarek traser TS-111068 p67 officer pro blue z niebieską tarczą

Zegarki Traser P67 Officer Pro Blue

Nowa, niebieska tarcza w P67 Officer Pro, połączona została z pomarańczowymi akcentami kolorystycznymi. Kontrastowy kolor nadano centralnemu sekundnikowi i trójkątnemu wskaźnikowi na flanszy wokół tarczy. Indeksy godzinowe oznaczające godziny od 1 do 12, mają odcień delikatnego beżu.
Ciemny i stonowany odcień koloru niebieskiego, określany jako Navy ponieważ taki kolor miały mundury oficerów brytyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej, doskonale pasuje do dyskretnego charakteru zegarka taktycznego. Jednocześnie pozwolił, w połączeniu z białymi i pomarańczowymi elementami, na przygotowanie czytelnej tarczy.
Zegarek Traser P67 Officer Pro Blue na czarnej bransolecie
Zegarek Traser P67 Officer Pro Blue na czarnym pasku tekstylnym

Zegarki Traser P67 Officer Pro Blue oferowane będą w trzech opcjach:

  • z czarną bransoletą i dodatkowym paskiem tekstylnym typu NATO w kolorze czarnym - ref. TS-111070;
  • z czarnym paskiem tekstylnym typu NATO w kolorze czarnym - ref. TS-111069;
  • z granatowo pomarańczowym paskiem tekstylnym typu NATO - ref. TS-111068.

Wszystkie metalowe elementy wywodzących się z wojska pasków typu NATO wykończono na czarno, by nie odbijały światła i idealnie pasowały do czarnych kopert.

Zegarki Traser P67 Officer Pro Black

Modele all black, podobnie jak te wykorzystujące kolor niebieski, również mają pomarańczowe akcenty. Z pewnością przypadną one do gustu Klientom o bardziej konserwatnym guście, którzy szukają zegarka maksymalnie czytelnego. Producent godziny opisał szarymi cyframi.
zegarek traser p67 officer pro 2024 TS-111065
zegarek traser p67 officer pro TS-111067 na czarnej bransolecie

Poszczególne warianty Traser P67 Officer Pro Black wyglądają następująco:

z czarną bransoletą i dodatkowym paskiem tekstylnym typu NATO w kolorze czarnym - ref. TS-111067;

z czarnym paskiem tekstylnym typu NATO w kolorze czarnym - ref. TS-111066;

z czarno-pomarańczowym paskiem tekstylnym typu NATO - ref. TS-111065.

Zegarki Traser P67 Officer Pro Khaki

Khaki to kolor ziemisty, używany do barwienia mundurów, które wykorzystywane są w pustynnym i piaszczystym terenie. Samo słowo khaki wywodzi się z języka urdu, w którym oznacza w kolorze gleby. W zegarkach Traser Officer Pro Khaki, brązowo-zielony odcień połączono z ciemno-niebieskimi detalami. Indeksy godzinowe są w tym wariancie śnieżnobiałe.
zegarek traser p67 officer pro 2024 z tarczą w kolorze khaki TS-111074
Zegarek Traser P67 Officer Pro 2024 TS-111076

W sprzedaży dostępne będą następujące zestawy:

z czarną bransoletą i dodatkowym paskiem tekstylnym typu NATO w kolorze czarnym - ref. TS-111076;

z czarnym paskiem tekstylnym typu NATO w kolorze czarnym - ref. TS-111075;

z paskiem tekstylnym typu NATO w kolorze khaki i niebieskim pasem na środku- ref. TS-111074.

Zegarki Traser P67 Officer Pro Grey

Bardzo ciekawie prezentuje się kompozycja, wykorzystująca kolor szary. Naniesiono na nią indeksy godzinowe w kolorze Old Radium, wyglądającym jak pokryta patyną, radioaktywna farba świecąca w ciemnościach. Sekundnik i znacznik na flanszy są tu niebieskie.
zegarek z szarą tarczą traser p67 officer 2024 TS-111071
Zegarek traser p67 officer pro 2024 TS-111073

Tak jak pozostałe kolory tarcz, tak i szarość dostępna jest w trzech różnych zestawach:

z czarną bransoletą i dodatkowym paskiem tekstylnym typu NATO w kolorze czarnym - ref. TS-111073;

z czarnym paskiem tekstylnym typu NATO w kolorze czarnym - ref. TS-111072;

z paskiem tekstylnym typu NATO w kolorze stalowo-szarym i niebieskim pasem na środku- ref. TS-111071.

Trigalight na tarczach nowych P67 Officer Pro

Trigalight, czyli szklane rurki wypełnione trytem, to najdoskonalny, a jednocześnie najdroższy rodzaj podświetlenia tarczy jaki można znaleźć w zegarkach naręcznych. Dzięki temu, że tryt (izotop wodoru) wytwarza promieniowanie beta, to “zasila” substancję luminescencyjną, która została naniesiona na wewnętrzną powierzchnię szklanych rurek. W ten sposób powstaje zupełnie samowystarczalne źródło światła, które działa przez całą dobę przez przynajmniej dziesięć lat, pozwalając zawsze bezbłędnie odczytać godzinę z tarczy. Jednocześnie jest to rozwiązanie nieczęsto spotykane, co wynika z faktu, że jest bardzo kosztowne.
Trigalight na tarczach nowych zegarków Traser P67 Officer Pro
Traser Trigalight
Tryt to jedna z dziesięciu najdroższych substancji na świecie. W naturze występuje niezwykle rzadko - powstaje, gdy promieniowanie kosmiczne uderza w cząsteczki wodoru zawarte w powietrzu lub podczas prób broni jądrowej. Głównym źródłem są reaktory jądrowe, wytwarzające tryt przy okazji zachodzących w nich reakcji. Dodatkowo, by był bezpieczny dla użytkowników musi zostać szczelnie zamknięty w szklanych rurkach, do cięcia których wykorzystuje się wysokoenergetyczne lasery. Traser jest jedną z zaledwie garstki firm, która oferuje tryt we wszystkich produkowanych przez siebie zegarkach.

W najnowszych modelach Traser P67 Officer Pro wykorzystano aż osiemnaście rurek Trigalight. Dwanaście zaznacza godziny - ta na godzinie dwunastej świeci na pomarańczowo, pozostałe na zielono. Zielonym światłem świecą też wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa, znacznik na flanszy otaczającej tarczę oraz dwie dodatkowe rurki wykorzystane w logo producenta, leżącym poniżej godziny dwunastej.

Uzupełnieniem świecących rurek Trigalight jest substancja Super-LumiNova, wykorzystana między innymi w uszczelce szkła, która świeci przez pewien czas po zapadnięciu ciemności.

Trigalight Traser 18 rurek
Mechanizm Ronda 715 Traser P67

Szwajcarski mechanizm Ronda 715 w zegarkach Traser

Kaliber Ronda 715 to luksusowy mechanizm kwarcowy, który zbudowany został w oparciu o najlepsze szwajcarskie tradycje, przystosowany do wykorzystania w zegarkach sportowych z dużymi wskazówkami, także tymi z rurkami Trigalight.

Dzięki przemyślanej konstrukcji można go naprawiać, co dla Klienta oznacza niższe koszty w przypadku jakiejkolwiek awarii, niż ma to miejsce przy mechanizmach nierozbieralnych, które przy każdej usterce trzeba wymienić.

Mechanizm Ronda 715 prezentuje godziny, minuty, sekundy oraz numer dnia miesiąca. Jedna, wysokiej jakości, bateria pozwala mu na około 60 miesięcy / 5 lat pracy. Kaliber jest długowieczny, ponieważ jego najważniejsze części otrzymały łożyska z syntetycznych rubinów. Tych zastosowano dokładnie 5 sztuk. Dodatkowo producent zadbał, żeby magnesy używane przy ubraniach lub torbach i plecakach, nie zaburzały dokładnej pracy werku.

Co znajdę w pudełku z zegarkiem Traser P67 Officer Pro?

Wszystkie zegarki Traser dostarczane są w kartonowych, przyjaznych dla środowiska pudełkach. W ich wnętrzu, oprócz zegarka i opcjonalnego paska, znaleźć można dwie karty. Pierwsza z nich to karta gwarancyjna, która wypełniona przez autoryzowanego sprzedawcę, daje klientom rozszerzoną gwarancję Traser. Na drugiej nadrukowany został kod QR, który zeskanowany telefonem pozwala zapoznać się z instrukcją obsługi zegarki.

Traser - szwajcarskie zegarki z certyfikatami wojskowymi

Marka Traser powstała, by dostarczyć Armii Stanów Zjednoczonych trwałe i czytelne w każdych warunkach zegarki, które spełniają standardy zapisane w normach MIL.

To właśnie z norm przygotowanych przez wojskowych wynika fakt, że koperty modeli Officer Pro są jednolicie czarne, a na ich tarczach zastosowano tryt i czas wojskowy.

Dzięki temu, że Traser stale rozwija swoje wyroby tak, by spełniać kolejne, coraz bardziej rygorystyczne normy (te są co kilka lat aktualizowane), Klienci “w cywilu” mogą kupić niezwykle trwałe i zawsze czytelne zegarki.

Zegarki Traser szwajcarskie z certfikatami wojskowymi
napis swiss made na dole tarczy w zegarkach traser p67 officer 2024
Jednocześnie, wszystkie wyroby marki spełniają rygorystyczne kryteria, stworzone przez rząd Szwajcarii, które regulują możliwość używania na tarczach zegarków znaku Swiss Made. Dzięki temu, “wykonano w Szwajcarii” nie jest jedynie pustym frazesem, a realnym znakiem potwierdzającym wysoką jakość zegarków.

Rozszerzona gwarancja Traser

Każdy zakupiony u autoryzowanego sprzedawcy zegarek Traser objęty jest rozszerzoną gwarancją. Składają się na nią:

  • 2 lata międzynarodowej gwarancji producenta;
  • 4 lata gwarancji na mechanizm;
  • aż 10 lat gwarancji na podświetlenie trytowe Trigalight;

Kompleksowa opieka posprzedażowa, jaką Traser zapewnia kupującym, pokazuje, że zegarki Traser są produktami o bardzo wysokiej jakości, a marka dba o zadowolenie Klientów.

pakiet gwarancji traser p67 officer 2024
Zegarek Traser P67 Officer Pro Grey na czarnym pasku nato

Zegarki Traser P67 Officer Pro - dla kogo?

Zaprezentowane właśnie modele Traser P67 Officer Pro to wyroby, które spodobają się zarówno żołnierzom i ratownikom, ale też cywilom, którzy szukają trwałych zegarków, mogących towarzyszyć im w wielu sytuacjach.

Czasomierze P67 Officer Pro są zawsze czytelne - w dzień i w nocy, trwałe - ich koperty powstały ze stali szlachetnej pokrytej czarną powłoką PVD, a także niezawodne - sercem zegarków są kwarcowe mechanizmy oferujące nawet 60 miesięczną pracę bez potrzeby wymiany baterii.

Zegarki mogą być doskonałym elementem zestawu EDC, bez którego wielu lubiących być przygotowanym na wszystko mężczyzn nie wychodzi z domu.

Różne warianty kolorystyczne pomogą dopasować zegarki Traser nie tylko do indywidualnego gustu, ale też do koloru noszonego w pracy munduru. Możliwość wybrania zestawu zawierającego zegarek ze stalową bransoletą i wygodny pasek typu NATO spodoba się panom poszukującym dla siebie zegarka do wykorzystywania podczas uprawiania sportów i noszenia w czasie wypraw survivalowych, a jednocześnie chcących mieć reprezentacyjny model, który założą do koszuli i sportowej marynarki. Zamieniając pasek z bransoletką mogą bardzo łatwo odmienić charakter posiadanego egzemplarza P67 Officer Pro.

Zegarki Traser P67 Officer 2024
Zegarki Traser P67 Officer 2024 na bransolecie

Zarówno fani wojskowości, EDC, jak i “gadżeciarze” pokochają podświetlenie Trigalight, które sprawia, że wskazywaną przez zegarek godzinę można odczytać w każdych warunkach.

Zegarki Traser słyną też z tego, że świetnie wyglądają na różnokolorowych paskach NATO, co dla wielu facetów jest argumentem ostatecznym, decydującym o zakupie. Proste tarcze i jednolicie czarne koperty sprawiają, że nawet najwymyślniejsze i najbardziej wzorzyste paski wyglądają przy nich fantastycznie. Wiedzą o tym też projektanci zatrudnieni w Traserze, czego efektem jest bogata oferta pasków NATO, które można dokupić do swojego egzemplarza.

Zegarki Traser P67 Officer Pro w ZEGAREK.NET

Po prezentacji najnowszej odmiany zegarków Traser P67 Officer Pro, mamy pewność, że staną się dla mężczyzn lubiących militaria i outdoor prawdziwym must have na nadchodzący sezon wiosna-lato. Dlatego zamówiliśmy odpowiednią ilość każdej z dwunastu premierowych referencji.

Zegarki według zapewnień producenta dotrą do naszego magazynu w drugiej połowie lutego, dlatego zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony naszego sklepu internetowego.

Kupując zegarki Traser w ZEGAREK.NET macie Państwo pewność, że są one nowe, pochodzą z legalnego źródła i są objęte rozszerzoną gwarancją (2+4+10 lat).

Odkry pełną ofertę zegarków Traser:

Autor artykułu

Jakub Wronowicz- autor artykułu
Jakub WronowiczPasjonat zegarków męskich z głębokim zrozumieniem psychologii marketingu. Kiedy nie analizuje najnowszych trendów w zegarmistrzostwie, oddaje się rytmom tańca. Posiadacz kilku wyjątkowych modeli, wie dokładnie, jaki zegarek spełni Twoje oczekiwania.