Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Taktyczne zegarki traser - kolekcja P68 Pathfinder GMT

23-09-2021

P68 Pathfinder GMT to nowy model od taktycznej marki zegarków traser®. Idealny kompan dla mężczyzny, który poszukuje niezwykle wytrzymałego i wielofunkcyjnego czasomierza. Zegarek kontynuuje militarną tradycję szwajcarskiego brandu, czego wyrazem jest jego nietuzinkowy wygląd i doskonała jakość wykonania. DNA marki stanowi bowiem, manufakturowa technologia trigalight®, która pozwala na pełną czytelność zegarka także w nocy, nie potrzebując przy tym zewnętrznego źródła zasilania. Wytrzymałość, sprawdzona przez wojska państw NATO i nadal doceniana!

Taktyczne zegarki marki Traser


W 1989 roku zegarki traser® zostały zaprojektowane na specjalne zlecenie Armii Stanów Zjednoczonych wedle rygorystycznych norm określonych w certyfikacie MIL-PRF-46374F. Początkowo nie posiadały logo, ponieważ miały służyć za ekwipunek żołnierza, a ten nie mógł być reklamą. Zainteresowanie zegarkami, które brały udział między innymi w operacji Pustynna Burza, okazało się na tyle duże, że marka postanowiła uruchomić sprzedaż dla cywili.

Od tego momentu zegarki zaczęły się coraz częściej pojawiać na nadgarstkach cywilów, zachwyconych niezwykłą wytrzymałością, oraz technologicznymi rozwiązaniami marki. Innowacyjne podświetlenie trigalight®, zastosowane w zegarkach, pozwoliło na samoistne świecenie wskazówek oraz indeksów zegarka aż do 25 lat! Tym samym szwajcarskie modele okazały się świetnymi kompanami zarówno za dnia jak i w nocy, na lądzie i pod powierzchnią, w każdych warunkach!
Dzięki decyzji podjętej przez włodarzy firmy, każdy z nas może poczuć się niczym wojak z krwi i kości, posiadając taktyczny zegarek traser® na nadgarstku. Taktyczny zegarek w nowym wydaniu

Kolekcja zegarków Traser P68 Pathfinder GMT
Kolekcja P68 Pathfinder GMT od szwajcarskiego pioniera zegarków taktycznych marki traser® zawiera dwie referencje utrzymane w charakterystycznym dla marki militarnym stylu. Nowe modele dostępne w kolorze zielonym oraz niebieskim są idealnymi towarzyszami dla osób, które lubią adrenalinę, a podróże mają we krwi.Prosta lecz funkcjonalna tarcza, została przykryta szafirowym niezwykle trudnym do zarysowania szkłem z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną, które zapewnia idealną przejrzystość. Okrągła koperta o średnicy 46mm została wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnej 316L i wykończona czarną powłoką PVD nadającej zegarkowi odpowiedniego charakteru. Całość została zamocowana na wytrzymałym pasku tekstylnym typu NATO.
Co ciekawe, początkowo wspomniane paski były używane w zegarkach brytyjskiej Armii Obrony Standardowej. Współcześnie, zyskują ogromną popularność, gwarantując wysoką wytrzymałość i wygodę w codziennym użytkowaniu.
Pasek typu NATO pozostaje przyjazny dla skóry i może być z powodzeniem używany również pod wodą. Na pływanie z P68 Pathfinder GMT na nadgarstku pozwala wodoszczelność o klasie 10 ATM, zakręcany dekiel oraz zakręcane koronki.
Kolekcja P68 Pathfinder GMT marki TraserZegarek dla podróżnika, czyli kilka słów o funkcji GMT

Zegarek Traser P68 Pathfinder GMT w niebieskim kolorze
P68 Pathfinder GMT podobnie jak jego poprzednik Pathfinder Automatic, oferuje dodatki przydatne dla wszystkich entuzjastów outdooru. Jednak nowa seria zawiera nie tylko zintegrowany pierścień kompasu, który pomaga wskazać właściwą drogę zarówno w dzień jak i w nocy, ale dzięki funkcji GMT umożliwia odczyt godziny z drugiej strefy czasowej.
Od teraz z łatwością odczytamy aktualną godzinę w najodleglejszych miejscach na świecie. Czy taki dodatek jest przydatny? Oczywiście, że tak! Będzie on niezastąpiony dla wszystkich poszukiwaczy przygód, którzy chcą utrzymywać stały kontakt ze swoimi bliskimi na całym świecie.
Trytowe Podświetlenie - technologia trigalight®

Bez względu na to, czy jesteśmy zawodowymi sportowcami, zapalonymi podróżnikami czy też entuzjastami militarnego stylu — trytowe podświetlenie sprawdzi się w każdych warunkach. Mówimy tu o samoistnym świeceniu wskazówek oraz indeksów zegarka, aż przez 25 lat. Tak długi czas podświetlenia tarczy jest możliwy dzięki opatentowanej przez inżynierów technologii trigalight® . Polega ona na nałożeniu wewnątrz cienkich szklanych rurek powłoki luminescencyjnej, a następnie wypełnienia ich gazem trytowym. Metoda jest w pełni bezpieczna dla użytkowników czasomierzy i niezwykle praktyczna. Zapewnia sprawny odczyt godziny nawet w całkowitej ciemności zarówno na lądzie jak i pod wodą.
Niezależnie od tego, czy wybierasz się nad morze, by odpocząć, czy szukasz adrenaliny w najodleglejszej dziczy, traser® P68 Pathfinder GMT będzie Twoim idealnym kompanem, który nigdy nie Cię nie zawiedzie!
Oświetlenie Trigalight w zegarakch TraserWybierz swój model traser® P68 Pathfinder GMT:

FILTRY0