Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Traser P67 SuperSub Diver od teraz w wersji automatycznej!

01-10-2021

Szwajcarska marka Traser specjalizuje się w produkcji czasomierzy do zadań specjalnych, które doskonale radzą sobie w ekstremalnych warunkach. Obok licznych zegarków militarnych, taktycznych i wojskowych nie mogło zatem zabraknąć profesjonalnych zegarków do nurkowania, spełniających wymogi zawodowych nurków. W zeszłym roku swoją premierę miała kolekcja Traser P67 SuperSub, w której do tej pory znajdowały się wyłącznie modele oparte o mechanizm kwarcowy. Od dziś oferta szwajcarskiej marki poszerza się o divery z mechanizmem automatycznym, jak zwykle wyposażonych w genialne podświetlenie Trigalight. 


Traser P67 SuperSub Diver Automatic – profesjonalny diver dla konesera 

Nie jest tajemnicą, że zegarki typu diver nie są wyłącznie domeną nurków, lecz wszystkich poszukujących męskiego i funkcjonalnego czasomierza. Trudno byłoby znaleźć kolekcjonera, który nie posiada przynajmniej jednego modelu do nurkowania, zazwyczaj właśnie z automatycznym mechanizmem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, marka Traser przygotowała więc aż 12 nowych wariantów diverów P67 SuperSub – wszystkie wyposażone w szwajcarski mechanizm automatyczny. W gruncie rzeczy można je podzielić na 3 grupy – automatyczny Trasery P67 SuperSub T25 z czarną tarczą, automatyczne Trasery P67 Super Sub T25 z tarczą zieloną i automatyczne Trasery P67 SuperSub T100 z charakterystycznym reliefem w kształcie fal na tarczy i wzmocnionym podświetleniem Trigalight. 


Traser P67 SuperSub Diver Automatic


Wszystkie dostępne są w wersji na kauczukowym pasku lub bransolecie, a osoby wymagające z pewnością docenią przygotowane przez producenta zestawy. Niezależnie od koloru w skład każdego z zestawów Traser P67 SuperSub Diver Automatic wchodzą następujące elementy: 

Zestaw Traser P67 SuperSub Diver Automatic
  • opakowanie w formie kompozytowej walizki chroniącej zestaw przed zalaniem lub upadkiem 
  • zegarek w wersji na bransolecie 
  • dodatkowy pasek kauczukowy z przedłużką na kombinezon 
  • narzędzie do szybkiej wymiany pasków i bransolet 

Kluczowe atrybuty zegarków Traser P67 SuperSub Diver z automatycznym napędem 

Choć najważniejszą cechą nowych zegarków Traser P67 SuperSub Diver Automatic pozostaje wprowadzenie do kolekcji automatycznych mechanizmów, nie należy zapominać o ich pozostałych cechach. Jak wszystkie czasomierze z tej serii, posiadają bowiem doskonałe parametry, które doceni nawet najbardziej wymagający użytkownik. 


1. 500 metrów wodoszczelności wsparte przez zawór helowy

Szwajcarska marka Traser nie lubi iść na kompromisy, dlatego w swoich zegarkach do nurkowania wykracza poza standardy przeciętnego divera. Wszystkie nowe modele mogą się pochwalić niesamowitym parametrem szczelności określonym na 50 barów, co odpowiada statycznemu zanurzeniu w wodzie na głębokości 500 metrów. Dzięki temu w zasadzie nie ma możliwości ich zalania podczas rekreacyjnego nurkowania z akwalungiem. Jakby tego było mało, producent wyposażył zegarki Traser P67 w zawór helowy, umożliwiający zawodowcom nurkowanie głębinowe z zegarkiem na nadgarstku. 

Zegarek Traser P67 SuperSub Diver Automatic zegarek męski dla nurków na pomarańczowym pasku swiss made2. Doskonała czytelność w dzień i w nocy

Łatwy i intuicyjny odczyt wskazań to niezbędny element każdego profesjonalnego divera i jednocześnie sekret ich olbrzymiej popularności. Zegarki Traser P67 SuberSub Diver posiadają wzorcowo opracowane tarcze, pozbawione odciągających uwagę dodatków. Oczywiście nie można pominąć tutaj doskonale prezentujących się wskazówek typu plongeur, które od lat uchodzą za jedne z najlepszych dla zegarków nurkowych. Jak na prawdziwego divera przystało nie zapomniano także o właściwym podświetleniu. Zamiast standardowej masy luminescencyjnej, zegarki Traser P67 SuperSub Automatic posiadają korzystają z technologii podświetlenia trytowego Trigalight, które nie wymaga wcześniejszego naświetlania. 

Zegarek Traser P67 SuperSub Diver Automatic podświetlenie Trigalight w zegarkach Traser3. Szwajcarska jakość wykonania 

Będąc pod wrażeniem niezwykłych możliwości zegarków Traser P67 SuperSub, nie można zapominać, że są to jednocześnie oryginalne zegarki Swiss Made. Poza obecnością szwajcarskiego mechanizmu automatycznego, oznacza to również najwyższą jakość wykonania, która rozsławiła alpejską krainę na całym świecie. Zegarki Traser P67 SuperSub Diver Automatic wykonano ze stali szlachetnej 316L, zapewniającej antyalergiczność i odporność na procesy korozyjne. Bezel nowych modeli dodatkowo zabezpieczono przed zarysowaniem wykonując go ze spieków ceramicznych, co świetnie współgra z równie odpornym na zarysowania szafirowym szkłem. Warto również wspomnieć, że paski w zegarkach Traser P67 SuperSub Diver wytwarza się z prawdziwego kauczuku, będącego naturalnym i ekologicznym surowcem, który jednocześnie jest bardzo wytrzymały.  

Zegarek Traser TS-110321 P67 SuperSub Diver Automatic zegarek męski swiss made typu diver

Wybierz swój model traser P67 SuperSub Diver Automatic: 

FILTRY0