Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Taktyczne zegarki Traser P68 Pathfinder w limitowanych zestawach

11-11-2021

Zegarki taktyczne oraz militarne to odwieczne terytorium szwajcarskiej marki Traser. W kolekcji Traser P68 Pathfinder, jej projektanci skoncentrowali się na miłośnikach outdooru, bushcraftu i szeroko pojętych aktywności survivalowych. Za ich popularnością stoi przede wszystkim wszechstronność oraz zdolność adaptacji, wynikające przy tym nie tylko ze względów użytkowych. Wśród licznych modeli możemy wybierać pomiędzy kolorami tarcz, a także pomiędzy różnymi sposobami noszenia - na pasku parcianym, kauczukowym lub na stalowej bransolecie. Jeżeli chciałbyś się cieszyć każdym z nich na bieżąco, a przy okazji wejść w posiadanie kolekcjonerskiego zestawu to właśnie nadarzyła się ku temu doskonała okazja. Od dziś w sklepie internetowym zegarek.net znajdziesz zegarki Traser P68 Pathfinder w specjalnych zestawach, obok których żaden miłośnik militariów nie przejdzie obojętnie. 


Wybierz swój ulubiony zestaw z zegarkiem automatycznym lub zegarkiem GMT

Bazując na wspólnych cechach, kolekcja zegarków taktycznych Traser P68 Pathfinder posiada jednocześnie sporą dozę różnorodności. Niezależnie od modelu, każdy z zegarków wyposażony jest w kompas, 100 metrów wodoszczelności i podświetlenie Trigalight, co daje właściwy fundament do uczestnictwa w survivalowych wyzwaniach. Poza tym, wybierając model z tej kolekcji, możesz zadecydować nie tylko o rodzaju bransolety i paska, ale również o mechanizmie. W ofercie marki znajdują się bowiem zarówno zegarki Traser P68 Pathfinder z mechanizmem automatycznym, jak i modele kwarcowe z dodatkową funkcją GMT. Specjalne zestawy zostały przy tym przygotowane dla każdego z nich, aby każdy mógł wybrać wariant odpowiednio dopasowany do swoich potrzeb. 


Zegarek Traser P68 Pathfinder Automatic Blue Stainless Steel Mega Set
Zegarek Traser P68 Pathfinder GMT Blue Stainless Steel Mega Set
Zegarek Traser P68 Pathfinder Automatic Black Stainless Steel Mega Set
Zegarek Traser P68 Pathfinder GMT Green Stainless Steel Mega SetZestaw Traser P68 Pathfinder Automatic z czarną lub niebieską tarczą

Pierwsze dwa zestawy oparte są o zegarek Traser P68 Pathfinder z automatycznym mechanizmem. Dzięki napędowi trafią one w gusta nie tylko pasjonatów survivalu, ale także kolekcjonerów poszukujących zegarmistrzowskiej pasji. Różnica pomiędzy bliźniaczymi zestawami wynika przede wszystkim z zastosowanej kolorystyki – pierwszy Traser TS-109522 posiada czarną tarczę, a drugi Traser TS-109523 może pochwalić się tarczą w kolorze niebieskim. 

Zegarek Traser P68 Pathfinder Automatic Black Stainless Steel TS-109522


Zegarek Traser P68 Pathfinder Automatic Blue Stainless Steel TS-109523

Poza tym współdzielą one pozostałe elementy, jak czarna koperta i czarna bransoleta. Oczywiście mówimy tutaj cały czas o zestawach, dlatego oba modele pakowane są w specjalną walizkę zapewniającą wodoszczelność oraz odporność na wstrząsy. W jej wnętrzu, poza samym czasomierzem, znajdziesz dodatkowe paski (kauczukowy czarny oraz parciany dopasowany do koloru tarczy), narzędzie do ich szybkiej wymiany oraz latarkę UV od marki Traser. 


Zestaw Traser P68 Pathfinder GMT z tarczą niebieską lub zieloną

Kolejne dwa zestawy zbudowane są na dokładniej tej samej zasadzie, dlatego wybierając jeden z nich otrzymasz pełen pakiet dodatkowych pasków, narzędzie do ich wymiany oraz latarkę UV, zapakowane w kompozytową walizkę. Różnica tkwi tu przede wszystkim w samym zegarku, charakteryzującym się odmiennym designem tarczy oraz funkcjonalnością. Zegarek Traser P68 Pathfinder GMT oparty jest o mechanizm kwarcowy, ale w zamian oferuje on komplikację GMT.

Zegarek Traser P68 Pathfinder GMT Blue Stainless Steel


Zegarek Traser P68 Pathfinder GMT Green Stainless Steel

Dzięki niej użytkownik może w banalnie prosty sposób ustawić wskazania dla drugiej strefy czasowej, które będą prezentowane na tarczy w wygodnej formie dodatkowej wskazówki. Sama tarcza jest przy tym zaprojektowana bardziej kompaktowo, dzięki czemu trafi do zwolenników minimalistycznych rozwiązań. Do wyboru oczywiście mamy tutaj dwa kolory tarcz z matowym wykończeniem. Zestaw Traser TS-109524 posiada tarczę w kolorze niebieskim, z kolei Traser TS-109525 może pochwalić się cyferblatem w militarnej zieleni.