Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Bestsellerowy Traser P68 Pathfinder Automatic w nowej odsłonie! Zobacz jak się prezentuje nowa kolorystyka!

19-02-2022

Początek roku zawsze obfituje w ciekawe premiery, ale dziś mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego. Szwajcarska marka Traser ogłosiła właśnie poszerzenie bestsellerowej kolekcji zegarków taktycznych Traser P68 Pathfinder, które już teraz możecie zamówić w sklepie zegarek.net! Nowe modele są przy tym szczególnie atrakcyjne dla fanów szwajcarskiego producenta, gdyż zaprojektowano je w odpowiedzi na zapytania Klientów.


Geneza najnowszych modeli traser P69 Pathfinder Automatic

Producenci zegarków coraz częściej zdają sobie sprawę, jak ważne jest wsłuchiwanie się w głos Klientów. Takie podejście jest szczególnie istotne właśnie w przypadku zegarków taktycznych i wojskowych, które cieszą się popularnością wśród podróżników oraz fanów militariów. Zegarki Traser P68 Pathfinder posiadają idealne parametry do intensywnej pracy w terenie, ale dobry zegarek poza możliwościami techniczny, powinien także zachwycać swoim wyglądem. Do tej pory w kolekcji zdecydowanie dominowała ciemna kolorystyka, co sprawiło, że fani dopytywali o nieco jaśniejsze warianty. W związku z tym, szwajcarska marka zdecydowała się przygotować 4 automatyczne zegarki z kopertą w kolorze antracytu z niedostępnymi wcześniej kolorami tarcz.


Zegarek Traser P68 Pathfinder Automatic z zieloną tarczą

Co prawda zieleń nie jest kolorem, który nigdy nie pojawił się wcześniej w kolekcji Traser P68 Pathfinder, ale do tej pory był on dostępny jedynie w modelach z funkcją GMT wyposażonych w kwarcowe mechanizmy. Od teraz militarna zieleń zagości jednak na tarczach zegarków z automatycznym napędem, co z pewnością przyciągnie zwolenników klasycznego zegarmistrzostwa. Do wyboru mamy przy tym wersję na pasku gumowym lub pasku typu NATO, co umożliwi jeszcze lepszą personalizację. 

Zegarki Traser P68 Pathfinder z zieloną tarczą


Zegarki Traser P68 Pathfinder z piaskową tarczą

Zegarek Traser P68 Pathfinder Automatic z piaskową tarczą

Modele z piaskową tarczą zostały przygotowane z myślą o osobach, które preferują jaśniejsze cyferblaty. Oczywiście marka nie zapomniała przy tym o swoich wojskowych korzeniach, wybierając dla nowych modeli piaskowy kolor. Trzeba przyznać, że w połączeniu ze szlifem słonecznym, maskująca barwa prezentuje się naprawdę fenomenalnie i z łatwością przyciąga do siebie uwagę. Podobnie do poprzedników, do wyboru mamy dwa Trasery z piaskowym cyferblatem, na gumowym pasku lub pasku typu NATO. 


Dlaczego warto wybrać zegarki traser P68 Pathfinder Automatic?

Dołączenie nowych modeli do rodziny zegarków Traser P68 Pathfinder Automatic oznacza zaadaptowanie wszystkich cech, za które ceniona jest ta niezwykła kolekcja. Dzięki temu wybierając dowolny wariant otrzymujemy gwarancję doskonałego wykonania, zarówno pod kątem detali, jak i niezwykłej wytrzymałości


Militarna jakość

Marka Traser rozpoczęła swoją przygodę od produkcji zegarków wojskowych i do dziś kontynuuje swoją tradycję. Militarny standard wykonania to prawdziwa gwarancja jakości i niezawodności, co widać z resztą po rozszerzonej gwarancji producenta, która wynosi aż 4 lata. 


Szwajcarskie wykonanie

Wszystkie zegarki marki Traser to oryginalne modele Swiss Made, co oznacza, że wykonano je w samym sercu zegarmistrzowskiego świata. Ponadto w ich wnętrzu pracuje prawdziwy szwajcarski mechanizm automatyczny, nadając im jeszcze więcej animuszu. 


100 m wodoszczelności

Outdoorowe zegarki taktyczne muszą być gotowe na częste spotkania z wodą. W zegarkach Traser P68 Pathfinder Automatic wodoszczelność wynosi aż 100 metrów, przez co nie trzeba obawiać się o jego zalanie nawet w trakcie pływania. 


Podświetlenie Trigalight

Podświetlenie T25- Trigalight to prawdziwy majstersztyk stosowany w wielu zegarkach marki Traser. Dzięki trytowym rurkom na indeksach oraz wskazówkach, tarcza oświetlana jest własnym światłem pochodzącym, które nie wymaga wcześniejszego naświetlania lub zasilania bateryjnego. Ponadto podświetlenie Trigalight jest znacznie jaśniejsze od tradycyjnej masy luminescencyjnej, co ułatwi korzystanie z zegarka przy całkowitym zaciemnieniu. 


Zintegrowana skala kompasu

Podziałka z kierunkami świata widoczna na pierścieniu dystansującym to w rzeczywistości skala kompasu. Dzięki możliwości obracania jej za pomocą koronki na godzinie 8, odnalezienie właściwej drogi stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek.Którą kolorystykę nowych modeli traser P68 Pathfinder Automatic wybierasz?

FILTRY0