Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Targi GoldExpo 2021 ze specjalną premierą Vostok Europe

01-10-2021

Ostatni okres nie był łatwy dla branży złotniczo-jubilerskiej, na co wpływ z pewnością miało odwoływanie najważniejszych targów branżowych. Wszystko powoli zaczyna wracać jednak do normy, o czym świadczą zorganizowane w najbliższy czwartek targi GOLDEXPO. Z punktu widzenia miłośników czasomierzy będą one miały znaczenie szczególne, dlatego że w ich trakcie odbędzie się premiera nowego zegarka Vostok Europe, stworzonego dla ambasadora marki Marcina Tybury. Jeżeli chcecie wiedzieć, czego spodziewać się po nowym modelu i dlaczego warto wybrać się na targi GOLDEXPO – wszystkiego dowiecie się z niniejszego artykułu. 


Dlaczego warto wybrać się na targi GOLDEXPO

Tegoroczna premiera zegarka Vostok Europe Marcina Tybury nie jest jedynym powodem, dla którego warto wziąć udział w GOLDEXPO. Impreza ta organizowana jest przez Fundację dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo-Jubilerskiej w celu budowania relacji pomiędzy dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Dzięki temu można poznać wielu wspaniałych ludzi oraz zapoznać się z najnowszymi trendami i tym co dopiero pojawi się na rynku w przyszłości. Oczywiście poza prezentacją produktów uczestnicząc w targach GOLDEXPO będzie można poznać najnowsze technologie projektowania i produkcji oraz wziąć udział w całej gamie warsztatów, prezentacji i seminariów. W tym roku swój udział zgłosiło aż 320 wystawców, którzy zostaną rozdysponowani aż w 3 halach o powierzchni 9470 m². Targi GOLDEXPO jak zawsze odbędą się w Warszawie na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawskim Centrum Expo XXI. Całość potrwa przy tym aż 3 dni, od 30 września do 2 października.  

30.09-02.10.2021 targi GOLDEXPO

Nowy zegarek Vostok Europe z premierą na GOLDEXPO

Nowy zegarek Vostok Europe z premierą na GOLDEXPO

Premiera nowego zegarka Vostok Europe na największych polskich targach branży złotniczo-jubilerskiej jest oczywiście wydarzeniem samym w sobie, ale rozmach z jakim nastąpi jej przebieg tylko podsyca naszą ekscytację. Będzie to bowiem pierwszy model opracowany z ambasadorem marki Marcinem Tyburą, który dołączył niedawno do ekstremalnej rodziny Vostok Europe. Marcin od wielu lat reprezentuje nasz kraj w mieszanych sztukach walki w wadze ciężkiej, będąc związanym od 2015 z federacją UFC, gdzie jego rekord wynosi 6-1-0 (22-6-0 w całej karierze). Co więcej, prowadzącym całej prezentacji będzie najbardziej znany polski komentator Mateusz Borek, który przeprowadzi również wywiad z naszym polskim fighterem. Prezentacja odbędzie się pierwszego dnia targów GOLDEXPO w godzinach od 13 do 15 na stanowisku F01A. 


Czego spodziewać się po nowym zegarku Vostok Europe x Marcin Tybura? 

Targi, targami, prezentacje, prezentacjami, ale w tym wszystkim najważniejszy dla nas jest oczywiście najnowszy zegarek Vostok Europe. Co prawda przed samą prezentacją producent nie zdradza zbyt wielu tajników na ten temat, ale pewne wnioski możemy wciągnąć na podstawie współprac z innymi ambasadorami marki. Zgodnie z tradycją litewskiego producenta, ambasador bierze bardzo duży udział w przygotowaniu dedykowanego modelu, dlatego można śmiało powiedzieć, że będzie to model noszony przez Tyburę regularnie. Z pewnością wiemy też, że zegarek będzie reprezentował kolekcję VE Rocket N-1 i otrzyma referencję 6S21-225A436, która również uchyla rąbka tajemnicy. Zgodnie z metodą oznaczania modeli przez markę Vostok Europe, możemy po referencji zidentyfikować napęd najnowszego modelu, którym będzie Citizen Miyota 6S21. Oznacza to więc, że Vostok Europe x Marcin Tybura będzie zegarkiem kwarcowym, wyposażonym w precyzyjny chronograf. Zdjęcia wskazują przy tym jasno, że model ten wykorzysta zalety połączenia srebrnego i czarnego koloru z licznymi i mocno kontrastującymi detalami w kolorze czerwonym. Kolejnym faktem, który można stwierdzić na pewno jest to, że po premierze model ten trafi oczywiście do sklepu internetowego ZEGAREK.NET, o czym z pewnością poinformujemy Was na naszej stronie i mediach społecznościowych. 

Vostok Europe x Marcin Tybura 6S21-225A436 zegarek łączaćy srebrny i czarny kolor z czerwonymi detalami