Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
Funkcjonalnie w stylu vintage, czyli nowe zegarki Timex Q

Funkcjonalnie w stylu vintage, czyli nowe zegarki Timex Q

2023-06-14
Kolekcja męskich zegarków Timex Q wzbogaciła się o nowe modele. Inspirowane stylistyką vintage i sportowym dynamizmem egzemplarze, prezentują prawdziwie męskie wzornictwo. Za sprawą wbudowanych funkcji chronografu, będą one idealnym gadżetem dla osób ceniących sobie precyzję czasu.
Wygodny i praktyczny zegarek Timex Q z zieloną tarczą

Zegarki Timex Q - modny vintage w nowej odsłonie

Timex Q należy do jednej z najbardziej znanych kolekcji zegarków amerykańskiej marki. Wchodzące w jej skład modele łączy stylistyka lat 70. i 80. XX wieku. Egzemplarze czerpiąc inspiracje z klasycznego wzornictwa, bardzo chętnie wykorzystują także nowoczesne elementy. Jednym z nich pozostaje oznaczenie “Q” na tarczy, odnoszące się do zastosowanego mechanizmu kwarcowego. Dobry wygląd idzie tu w parze z jakością wykonania — kwarcowy mechanizm oraz szereg przydatnych funkcji, czynią z zegarków Timex Quartz praktyczny dodatek.

Biały, czarny, czy zielony - który zegarek Timex Q wybierzesz?

Nowe zegarki Timex łączą vintagowy format z wszechstronnym zestawem funkcji. Pomyślane zostały one jako codzienne dodatki dla mężczyzn szukających praktycznych, a jednocześnie modnych gadżetów, które pozwolą zaznaczyć swój indywidualny styl. Szerokość kopert tych modeli mierzy 40 mm, a ich wysokość liczy 12 mm. Choć obudowa pozostaje większa niż u pozostałych zegarków z kolekcji Q (38 mm), to nowe egzemplarze są wciąż łatwe do dopasowania dla większości rozmiarów nadgarstków.
Zegarki Timex Q
Zegarek męski Timex Q z chronografem

Zegarek męski Timex oferowany jest w trzech wersjach tarcz — czarnej, białej lub zielonej. Choć na pierwszy rzut oka cyferblat wydaje się skomplikowany, to jego układ jest dość prosty. Mamy tu do czynienia z 3 strefami czasowymi, które są wyznaczone przez parę 12-godzinnych wskazówek; standardowa wskazówka godzinowa w stylu Mercedesa i czerwona wskazówka zakończona strzałką. Ponadto zegarek Timex Quartz posiada prosty, 60-minutowy chronograf i mały wyświetlacz sekundowy. Po prawej stronie koperty znajduje się koronka z wygrawerowanym symbolem Q oraz dodatkowe przyciski obsługujące chronograf.

Wokół tarczy widnieje dwukierunkowa ramka. Wyposażona jest ona w czarno-srebrną aluminiową wstawkę, która ma 12-godzinną skalę ze świecącym znacznikiem na godzinie 12. Za pracę zegarka odpowiada nowoczesny mechanizm kwarcowy, gwarantujący precyzyjne wyznaczanie czasu.

Wśród nowych zegarków Q Timex, znajdziesz:

Biały zegarek Timex Q TW2V70100

Prezentowany wariant kolorystyczny przykuwa wzrok białą tarczą, na której umieszczono geometryczne indeksy godzinowe i ozdobne wskazówki. W kontraście z czarną ramką oraz ciemnym gładkim paskiem całość prezentuje sportowo-casualowy styl. Model TW2V70100 sprawdzi się u osób stawiających na stonowane kolory, a sam zegarek można swobodnie dopasować do niemal każdej sytuacji.
Zegarek Timex Q na czarnym pasku z białą tarczą
Zegarek Timex Q męski na bransolecie TW2V69800

Wyrazisty Timex Q TW2V69800

Model TW2V69800 z czarną tarczą prezentuje typowo męskie wzornictwo. Zintegrowana srebrna bransoleta z pełnymi ogniwami, podkreśla mocny charakter projektu. Zatrzaskowe zapięcie z zabezpieczeniem, gwarantuje wygodne noszenie modelu na nadgarstku, bez obawy o jego przypadkowe zerwanie. Wariant ten spodoba się Panom traktującym zegarek, jako praktyczną biżuterię.

Sportowy Timex Q TW2V70000

Timex Q o referencji TW2V70000 z czarną tarczą i ciemnym paskiem, zachowany jest w sportowo-eleganckim stylu. Niemal monochromatyczna kolorystyka zegarka sprawia, że z powodzeniem można go założyć do koszuli lub zwykłego T-shirtu. Model ten sprawdzi się u osób stawiających na uniwersalne dodatki.
TW2V70000 zegarek Timex Q na czarnym pasku
Zegarek Timex Q z zieloną tarczą męski

Unikalny Timex Q TW2V70200

Ostatnia prezentowana nowość wyróżnia się od innych wariantów za sprawą zielonej tarczy. W zestawieniu ze srebrną obudową i czarnym paskiem całość wpisuje się w aktualne trendy. Model TW2V70200 doskonały wybór dla mężczyzn szukających oryginalnego gadżetu, pozwalającego zaznaczyć swój indywidualny styl.

Pokaż swój styl z zegarkami Timex Q

Nowoczesność zakorzeniona w stylu vintage — takie są właśnie nowe zegarki z kolekcji Q Timex. Dostępne w 4 wariantach kolorystycznych, sprawdzą się zarówno jako codzienny miejski gadżet, jak i praktyczne urządzenie wskazujące dokładny czas. Za sprawą wbudowanego chronografu oraz 3 stref czasowych, posłużą podczas służbowych podróży czy wycieczek. Za ich wyborem przemawia także dobra jakość wykonania w korzystnej cenie. Odporne na zarysowania mineralne szkło, stał szlachetna, kwarcowy mechanizm — stanowią sprawdzony zestaw, gwarantujący użytkowanie zegarka przez długi czas.
Timex Q ze stali szlachetnej