Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Limitowany Atlantic Seaflight Skeleton Mechanical

18-09-2019

Zegarek Atlantic Skleleton


Atlantic Seaflight Skeleton Mechanical to limitowana edycja zegarków kierowana do prawdziwych wielbicieli czasomierzy! Stworzone w ilości 188 sztuk modele, łączą w sobie tradycyjne zegarmistrzostwo z nowoczesnym wzornictwem. Wnętrze zegarka możemy podziwiać przez szklaną tarczę i trzeba przyznać, że jest to naprawdę hipnotyzujące. Marka Atlantic stanęła na wysokości zadania! Wystarczy spojrzeć:

Zegarek 70950.41.69R - zegarek Atlantic Skeleton Mechanical Limited Edition


Zegarek 70950.41.59S - zegarek Atlantic Skeleton Mechanical Limited Edition


Zegarek skeleton od marki AtlanticKonstrukcja typu skeleton prezentuje przed nami finezyjnie skonstruowany mechanizm zegarka. Jego działanie możemy szczegółowo obserwować dzięki transparentnemu szkiełku. Możliwość podglądania rozwijającej się powoli sprężyny tworzy nadzwyczajny efekt.

Widoczne koła zębate dowodzą wysokiej jakości wykonania. Dodatkowo wkomponowane w mechanizm kamienie łożyskujące i kobaltowe śrubki, podkreślają prestiżowy charakter modelu.
Niesamowite zegarki Atlantic wykonane sztuką szkieletowania.


Mechanizm z ręcznym naciągiemAtlantic Seaflight Skeleton 70950.41.69R oraz Atlantic 0950.41.59S to zegarki mechaniczne z ręcznym naciągiem. Modele wyposażone są w sprężynę, która po nakręceniu wprawia w ruch kolejne części mechanizmu. Ten tradycyjny werk wzbudza szacunek wśród zegarmistrzów oraz miłośników czasomierzy.

Jego długowieczność sprawia natomiast, że czasomierz może stać się rodzinną pamiątką przekazywaną dalszym pokoleniom. W modelach wykorzystano pochodzący ze szwajcarskiej manufaktury kaliber ETA 6498-1.

Mechanizm opatrzony został 17 kamieniami i regulatorem częstotliwości Etachron. Wszystko to gwarantuje jego precyzyjne działanie.
W zegarku Atlantic wykorzystany został mechanizm ETA 6498-1.

Solidna konstrukcja

Atlantic Seaflight zbudowano z wysokiej jakości materiałów. Stalowa koperta o szer. 44 mm stanowi solidną ochronę dla serca zegarka. Na dole zamieszczono system antywstrząsowy - Incabloc, ochraniający oś balansu przed wstrząsami. Całość przykryto szkłem szafirowym, cechującym się wysoką odpornością na zarysowania. Dzięki tym rozwiązaniom możemy na co dzień cieszyć się widokiem pięknego mechanizmu.

Limitowany zegarek Atlantic SeaflightSkórzany pasek

Całości dopełnia pasek z zamszowej skóry naturalnej, który podkreśla styl vintage zegarka. Jest przyjemny w dotyku, a każdy egzemplarz ma swoją unikalną fakturę. W zależności od modelu pasek utrzymany jest w niebieskiej lub brązowej kolorystyce. Zastosowane w limitowanym Seaflight zapięcie na sprzączkę, gwarantuje bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku. Solidne mocowanie z kolei idealnie wkomponowuje się w kopertę, dzięki czemu model zachowuje spójność stylistyczną.


Zegarek Atlantic z srebrną tarczą skeleton ze zdobieniami w kolorze różowego złota i czarnym.


Atlantic Seaflight Skeleton – prawdziwe dzieło sztuki!

Atlantic Seaflight Skeleton 70950.41.69R nawiązuje swoim wzornictwem do lotnictwa. Srebrna koperta koresponduje z czarnymi lub niebieskimi wstawkami na tarczy, na których cyframi arabskimi oznaczono godzinę 3, 9 i 12. Czas wyznaczają wskazówki, których kształt przywodzi na myśl śmigła lotnicze. Pokryte one zostały powłoką luminescencyjną, umożliwiającą odczyt godziny w ciemności.

Zegarek Atlantic Sealight jako przykład sztuki zegarmistrzowskiej.


Atlantic Seaflight jest przykładem sztuki zegarmistrzowskiej na najwyższym poziomie. Elegancki model idealnie sprawdzi się formalnych stylizacjach, podkreślając szyk i dobry styl właściciela. To wyjątkowy model, który nie pozwala nikomu przejść obok niego obojętnie.