Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Niebawem premiera Suunto 9 Peak Pro. Co zaoferuje nowy zegarek Suunto?

19-09-2022

Suunto przygotowuje się do europejskiej premiery modelu 9 Peak Pro. Według informacji, które wyciekły do sieci, minimalistyczny zegarek Suunto ma zaoferować podobny design i funkcje co jego poprzednik. Będzie jednak od niego znacznie wydajniejszy. Czego dokładnie możemy się po nim spodziewać? 

 

Pod względem wyglądu smartwatch Suunto 9 Peak Pro nie będzie znacząco różnił się od wcześniejszej wersji. Okrągła, delikatna koperta i nylonowy pasek utrzymają minimalistyczny styl serii, wzbogacając go jednak o militarne akcenty. Fiński producent postawił bowiem na modną w tym roku alpejską zieleń, na którą całkiem niedawno zdecydował się choćby Apple w modelu IPhone 13 Alpine Green. 

Zegarek Sunnto kompatybilny z telefonem


Funkcje smartwatcha Sunnto 9 Pro

Jeśli natomiast chodzi o funkcje, to zegarek Suunto 9 z serii Peak Pro ma zaoferować: 

  • nawigację GPS, 
  • czujniki zdrowia zastosowane już w poprzednim modelu,
  • 80 trybów sportowych. 


Ze smartwatchem Suunto będzie można m.in. pływać, na co pozwala wodoszczelność 100 m. Wszystkie opcje da się natomiast uruchomić i obsłużyć za pomocą przycisków lub na ekranie dotykowym. 

Wodoszczelność Smartwatcha Sunnto 9 Peak Pro
 Smartwatch Sunnto 9

Wydaje się zatem, że kluczową różnicą okaże się wydajność nowego zegarka Suunto. Ma on działać do 21 dni w trybie smartwatcha i aż 40 godzin z włączonym GPS. W porównaniu z jego poprzednikiem to dłużej o kolejno 7 dni i 15 godzin.


Według nieoficjalnych danych zegarek Suunto 9 Peak Pro będzie kosztował 499 Euro. Póki co nie wiadomo jednak, kiedy pojawi się w sklepach.

Damski Smartwatch Sunnto

 

Jeśli interesuje Cię najnowszy smartwatch Suunto, śledź uważnie naszą ofertę. Jak tylko model trafi bowiem do sprzedaży, będzie dostępny w ZEGAREK.NET. A już teraz znajdziesz u nas zegarki Suunto z innych popularnych kolekcji.