Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Niebiański Timex Celestial Opulence

07-10-2019

Kultowa marka Timex ponownie czaruje damskimi zegarkami inspirowanymi nocnym niebem! Urok gwiazd, w które ludzkość wpatruje się od zarania dziejów został zamknięty w eleganckiej tarczy z designerskim wykończeniem. Jak na prestiżową kolekcję przystało, zegarki z serii Celestial Opulence wyróżniają się nie tylko zapierającym dech w piersiach wyglądem, ale przede wszystkim wysokiej klasy mechanizmem automatycznym.

Zegarek Timex inspirowany gwiazdamiZegarek z gwiazdami

W Twojej naturze nienaganna elegancja łączy się z ciekawością świata i oryginalnymi pomysłami? Damski zegarek inspirowany nocnym niebem to dodatek idealny dla Ciebie! Timex po raz kolejny udowadania, że potrafi czynić klasyczne czasomierze tajemniczymi dodatkami doskonale wpisującymi się w aktualne trendy ze świata mody. Stylowa, okrągła koperta cechująca się prostotą wykonania kryje w sobie wykończenie zaczerpnięte wprost z nocnego firmamentu.


Na granatowym cyferblacie modelu Timex Crystal Opulence TW2T86100 połyskują indeksy godzinowe w postaci gwiazd, których środek został wypełniony kryształem Swarovskiego. Prawdziwą ucztę dla zmysłów stanowi niecodzienny wygląd wskazówek. To jeden z nielicznych momentów, w którym podziwiasz wskazówkę godzinową z pozoru niepołączoną ze środkiem tarczy. Nietypowe rozwiązanie intryguje i zachwyca, czyniąc kompozycję jeszcze ciekawszą.

Stylowy zegarek Timex Crystal Opulence TW2T86100


Timex dla niej dostępny jest także w czarnej wersji kolorystycznej pod numerem katalogowym TW2T86300. Ponadczasowe połączenie złota z głęboką czernią wpasuje się w każdą stylizację, dodając jej kobiecego pazura.Granatowa tarcza zegarka Timex Crystal Opulence TW2T86100

Szkalny dekielek zegarka Timex Crystal Opulence TW2T86100 pokazujący mechanizm.

Automatyczny zegarek Timex Celestial Opulence

Damski zegarek Timex Crystal Opulence TW2T86100
Choć to design często gra pierwsze skrzypce w trakcie wyboru czasomierza, na pięknej tarczy nie kończą się zalety nowego modelu cenionej marki. Damski zegarek Timex z automatycznym mechanizmem nie wymaga wymiany baterii, ponieważ napędzany jest naturalnym ruchem ręki. Kunszt dopracowanego mechanizmu podkreśla aż 21 jewels (kamieni).


Jako że w zegarmistrzostwie największą wartość stanowi serce czasomierza, zastosowano przeszklony dekiel umożliwiający podziwianie wnętrza zegarka. Na szklanej powłoce dojrzymy delikatne fragmenty gwiazdozbiorów, co podkreśla spójność kompozycji. Wysoka dbałość o każdy szczegół oraz odkrycie przed użytkownikiem zamkniętego na co dzień mechanizmu pozwala uplasować zegarki Timex Celestial Opulence obok modeli cieszących się największym uznaniem.


Oryginalny zegarek ze znakiem zodiaku

Timexoferuje kobietom zdecydowanie więcej niż klasyczne czasomierze! Dzięki zegarkom ze znakiem zodiaku, które w kolekcji Celestial Opulence pełnią wyjątkową rolę, każda z pań może cieszyć się designem dopasowanym do daty urodzin. O wyjątkowości wykończenia każdego modelu stanowi fakt, że wraz z zapadnięciem zmroku, znak zodiaku zabłyśnie - podobnie jak gwiazdy na nocnym niebie.

Kolekcja zegarków Timex inspirowana układem gwiazd.


4 wyjątkowe modele Timex Celestial Opulence przedstawiają kolejno po 3 gwiazdozbiory odpowiadające znakom zodiaku. Po naciśnięciu koronki uruchamia się podświetlenie Indiglo, dzięki któremu gwiazdy na tarczy zaczynają świecić.


Timex Celestial-baranBaran
Timex Celestial-bykByk
Timex Celestial-bliźniętaBliźniętaTimex Celestial-rakRak


Timex Celestial-lewLew


Timex Celestial-pannaPannaTimex Celestial-wagaWaga

Timex Celestial-skorpionSkorpion


Timex Celestial-strzelecStrzelecTimex Celestial-koziorożecKoziorożec

Timex Celestial-WodnikWodnik

Timex Celestial-rybyRybyZegarek z gwiazdami to świetny pomysł na spersonalizowany prezent dla kobiety. Sprytna manipulacja metaforą gwiazd w połączeniu z wyjątkowym, biżuteryjnym wykończeniem, w którym zastosowane zostały kryształy Swarovskiego, oczaruje najbardziej wymagające panie. Niebiański Timex Celestial Opulence to odpowiedź na potrzebę eleganckiego wyróżnienia się z tłumu.


Zobacz całą niebiańską kolekcję marki Timex: