Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
POWRÓT12-04-2019

Solarna technologia marki Timex

Renomowana marka Timex stworzyła autorską technologię solarną! Nowość została zaprezentowana w zegarkach serii Expedition inspirowanej pięknem outdoorowych aktywności. Zegarki w militarnym stylu doskonale wpisują się w surowy charakter natury, która od teraz będzie napędzała mechanizmy służące nam na co dzień.

Orginalny zegarek marki Timex z mechanizmem solarnym.Timex Solar - przyszłość jest dziś

Zegarki solarne są gorącym tematem nie tylko wśród osób szczególnie zainteresowanych ekologią, ale przede wszystkim w gronie miłośników technologii, które ułatwiają codzienne użytkowanie sprzętu. Eko-zegarek to szansa na zapomnienie o konieczności wymiany baterii. To pewność, że czasomierz nie zawiedzie Cię w najmniej odpowiednim momencie!

Zegarek Timex TW4B14900 Ranger Solar

Technologia solarna opracowana przez Timex pozwoliła na rozmieszczenie niewielkich paneli solarnych w tarczy każdego modelu. Starannie dopracowane rozwiązanie należy pochwalić za wydajność, bowiem każdy zegarek Timex Solar wyróżnia się aż dwumiesięczną rezerwą chodu! Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by czasomierz przeleżał dłuższy czas w szufladzie. Co ciekawe, zegarki mogą być ładowane każdym rodzajem światła. Bateria jest w stanie wykorzystać zarówno naturalne światło słoneczne, jak i to sztuczne - towarzyszące nam w pomieszczeniach.  Modelami, w których system solarny gości jako pierwszy są zegarki z kolekcji Timex Expedition, dostępne obecnie w dwóch wersjach!

    


The Expedition Solar Gallatin

Zegarek na parcianym pasku jeszcze wyraźniej podkreśla militarny, bezkompromisowy charakter prezentowanych modeli. Cyferblat o ciekawej fakturze nadaje mu niepowtarzalnego wyglądu, który wraz z przejrzystością tarczy tworzy doskonałą całość. Panowie pokochali amerykański design, w którym panuje nie tylko wojskowa precyzja wykonania, ale przede wszystkim wygoda noszenia.

Zegarek Timex Expedition z mechanizmem solarnym- idealny do outdoorowych wypraw.


Czarny zegarek marki Timex Expedition na czarnym parcianym pasku.

Materiał wykończenia czasomierza sprawia, że jego użytkowanie jest przyjemnością, z której trudno zrezygnować. Co ciekawe, znajdująca się na pasku wszywka uzupełniona została współrzędnymi geograficznymi siedzimy Timex, będąc smaczkiem dla osób zaintrygowanych nawigacją i systemami z nią związanymi. Modele dostępne są w wersji z ciemnozielonym lub granatowym parcianym paskiem.

 


The Expedition Solar Ranger

Zegarki solarne dostępne są także w bardziej klasycznej wersji na skórzanym pasku. Cechą wyróżniającą ich tarcze spośród innych jest niewielka podziałka minutowa zamieszczona w centralnej części cyferblatu ułatwiająca precyzyjne odczytywanie godzin - także po zmroku. Ich choć tarcze wykonane w granatowej lub czarnej wersji kolorystycznej prezentują się naprawdę dobrze, gwoździem programu jest skórzany pasek o ciekawej fakturze. Delikatny, harmonijny wzór wytłoczony na pasku czyni go oryginalnym wykończeniem doskonałej tarczy.

Klasyczna wersja zegarka Timex Expeditin na czarnym skórzanym pasku z mechanizmem solarnym.


Klasyczna wersja zegarka Timex Expeditin na brązowym skórzanym pasku z mechanizmem solarnym.

Panowie, w zależności od indywidualnych upodobań mają szansę wybierać spośród pasków w kolorze głębokiej czerni lub jasnego brązu. Timex Solar uzupełniający serię Expedition o wartości przyświecające jej od początku czyni ją kompletną, a czasomierze do niej należące - gotowymi na outdoorowe wyprawy.