Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300
Nowa odsłona vintagowej kolekcji Traser P67 Officer Pro Automatic

Nowa odsłona vintagowej kolekcji Traser P67 Officer Pro Automatic

2023-03-22
Szwajcarski Traser od początku swojego istnienia oferuje Klientom, a są to najczęściej wojska i policje z różnych stron świata, trwałe i czytelne w ciemnościach zegarki. W tym celu, marka korzysta z nowoczesnych technologii, lub tworzy własne, gdy żadna dostępna na rynku nie zapewnia odpowiedniej jakości finalnego produktu. Traser P67 Officer Pro Automatic to jeden z najbardziej dyskretnych modeli. Jednak lepiej nie ulegać pierwszemu wrażeniu, bo ten model oferuje właściwości, o których bardziej “rasowo” wyglądające modele mogą wyłącznie pomarzyć.

Traser P67 Officer Pro Automatic - klasyka w wersji Traser

Do tej pory w ofercie szwajcarskiego producenta funkcjonowały trzy odmiany modelu P67 Traser Pro Automatic. Klienci mogli wybierać między modelem z czarną kopertą i czarną tarczą (ref. TS-108075) oraz dwoma wersjami kolorystycznymi zegarka z kopertą wykonaną z brązu. Niebieska (ref. TS-108074) i brązowa (ref. TS-108073) ozdobione zostały szlifem słonecznym, co czyniło je świetnie wyglądającymi wzorami, o niezwykle uniwersalnym charakterze.

Dwie nowe odmiany oferują ciekawe tarcze i ciemne wykończenie kopert. Sprzedawane będą z dwoma różnymi paskami do wyboru. Premiery wprowadzają do serii nową stylistykę, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tool watchy.

Zegarek Traser TS-108073
Traser P67 Officer Pro Automatic Red

Traser P67 Officer Pro Automatic Red - dla lubiących kolor

Pierwsza nowość to model P67 z tarczą w kolorze czerwonym, na którą naniesiono skalę godzinową, minutową i dokładną podziałkę sekund, pozwalającą ustawić zegarek z dokładnością do ⅕ sekundy. Indeksy godzinowe i minutowe powstały z substancji luminescencyjnej Super-LumiNova, w kolorze “Old Radium”. Kolor odtwarza odcień, jakiego po latach nabierała świecąca farba do zegarkowych tarcz, która powstawała z wykorzystaniem radioaktywnego radu.
24h
Traser P67 Officer Pro Automatic Red Leather Strap TS-110758Traser P67 Officer Pro Automatic Red Leather Strap TS-110758 - hover
4.790,00 zł4.071,00 zł
Traser P67 Officer Pro Automatic Red Leather StrapTS-110758
Drugi pasek gratis

Oprócz substancji luminescencyjnej, na tarczy wykorzystano też szklane rurki trigalight. Jest ich dwanaście, mimo że przy godzinie 3 znalazło się okienko datownika dnia miesiąca.

Główne indeksy - 12, 3, 6 i 9 - utworzone ze świecących rurek zostały przesunięte maksymalnie do zewnętrznej krawędzi tarczy. Dodatkowo, indeks symbolizujący godzinę dwunastą, w ciemności świeci innym kolorem - żółtym, gdy pozostałe emitują zielone światło. Szklane kapilary symbolizujące inne godziny znalazły się bliżej centrum tarczy.

Tak zaprojektawana tarcza jest czytelna w dzień i nocy, ponieważ można ją łatwo zorientować tak, by dwunasta była na górze.

Traser P67 Officer Pro Automatic Red podświetlona tarcza
Traser P67 Officer Pro Automatic Red NATO Strap
Tarczę uzupełniają duże wskazówki, także łączące Super-LumiNovę i rurki z trytem. Godzinowa i minutowa świecą na zielono, a sekundowa na pomarańczowo. P67 Officer Pro Automatic oferowany jest z paskiem materiałowym typu NATO w kolorach zielonym i niebieskim lub na skórzanym pasku, który dzięki procesowi olejowania nabrał eleganckiej patyny. Referencja zegarka z paskiem materiałowym to TS-110757, a wersja z paskiem skórzanym oznaczona jest numerem TS-110758.

Traser P67 Officer Pro Automatic Black - taktyczna klasyka

Druga nowość bardziej spodoba się Klientom lubiącym modele, które zostały stworzone przy wykorzystaniu cech charakterystycznych zegarka taktycznego. Ten model od wariantu Traser P67 Officer Pro Automatic Red różni się kolorem tarczy i kolorystyką materiałowego paska NATO. Czarna tarcza doskonale komponuje się z ciemnoszarym wykończeniem koperty, a całość uzupełnia czarne NATO z beżowym paskiem po środku. Referencje to TS-110755 dla zegarka z materiałowym paskiem oraz TS-110756 dla modelu ze skórzanym.
Traser P67 Officer Pro Automatic Black
24h
Traser P67 Officer Pro Automatic Black Leather Strap TS-110756Traser P67 Officer Pro Automatic Black Leather Strap TS-110756 - hover
4.790,00 zł4.071,00 zł
Traser P67 Officer Pro Automatic Black Leather StrapTS-110756
Drugi pasek gratis
Koperta nowych modeli Traser P67 Officer Pro Automatic

Koperta nowych modeli Traser P67 Officer Pro Automatic

Koperty nowości są identyczne pod względem wymiarów jak oferowanych wcześniej opcji. To oznacza, że ich średnica to 45, a grubość to 13 milimetrów. Szerokość między uszami to standardowe i popularne 22 milimetry. Taki rozstaw pozwala na zabawę z różnego rodzaju paskami. Koperta jest wodoszczelna do 100 metrów. Oznacza to, że z zegarkiem można brać prysznic i pływać, jednak nie zaleca się z nim nurkować na dużych głębokościach. Dla nurków marka traser oferuje specjalną kolekcję Traser P67 SuperSub gdzie wodoszcelność zegarków wynosi aż 500 metrów.
Koperty przygotowano ze stali szlachetnej, która została pokryta powłoką PVD. Wykorzystująca cząsteczki tytanu powłoka jest trwała i długowieczna. Jej ciemnoszary kolor, nazywany często gunmetal grey, doskonale podkreśla pochodzenie marki. Traser od początku istnienia był skupiony przede wszystkim na kontraktach z armiami z całego świata, których przedmiotem były dostawy zegarków spełniających ścisłe kryteria sprzętu wojskowego. Dekiel zegarka jest przeszklony, co pozwala oglądać pracę mechanizmu. Liczne napisy, które naniesiono na dekiel, informują między innymi o tym, że zegarek wykorzystuje tryt oraz jaką aktywnością promieniotwórczą się on cechuje. Dodatkowym ciekawym akcentem stylistycznym jest świecąca w ciemnościach uszczelka wierzchniego szkła.
Koperty zegarka Traser wykonane ze stali szlachetnej pokrytej trwałą powłoką PVD o ciemnoszarym kolorze. Zegarki spełniające ścisłe kryteria sprzętu wojskowego. Przeszklony dekiel z informacjami o trycie i aktywności promieniotwórczej. Świecąca w ciemnościach uszczelka wierzchniego szkła.

Trigalight - czytelny w każdych warunkach

Szklane rurki trigalight to niewymagające “ładowania” i niemal niewyczerpane źródło światła. Na technologię stworzoną przez szwajcarskie przedsiębiorstwo mb-microtec składa się kilka elementów:
Traser przedsiębiorstwo mb-microtec

  • Po pierwsze know-how - firma działająca od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku jest pionierem w produkcji źródeł światła, które nie potrzebują zasilania. Opracowała i udoskonaliła proces produkcji, a w ostatnich latach dodatkowo uczyniła go przyjaznym dla środowiska naturalnego.
  • Kolejną składową jest fabryka wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt oraz ścisła kontrola na każdym etapie produkcji. Rurki ze specjalnego szkła są cięte przy pomocy precyzyjnych laserów i produkowane zgodnie z zamówieniem Klienta. Muszą być idealnie szczelne - w przeciwnym wypadku nie będą działały. Proces produkcyjny jest bardzo precyzyjny - najcieńsze z rurek są grubości ludzkiego włosa!
  • Ostatnim elementem jest tryt. Izotop wodoru to jedna z najdroższych na świecie substancji, do której wiele firm nie może mieć dostępu. Jej przetwarzanie wymaga odpowiedniego przygotowania fabryki. Ponieważ tryt H3 jest radioaktywny, to w budynku muszą być zachowywane rygorystyczne procedury.
Tryt w formie gazowej jest wtłaczany do szklanych kapilar, których ścianki pokryte są warstwą luminescencyjną. Nieprzerwany rozpad promieniotwórczy zasila warstwę substancji, sprawiając, że ta zaczyna świecić. Trigalight, dzięki najnowocześniejszym metodom produkcji, jest całkowicie bezpieczna dla użytkownika. Działa przez 24 godziny 7 dni w tygodniu pozwalając wygodnie odczytać z zegarka czas nawet w kompletnej ciemności. Producent jest pewny doskonałości tego rozwiązania, dlatego wszystkie zegarki traser są objęte 10 letnią gwarancją dotyczącą podświetlenia trigalight
Zegarki traser z technologią Trigalight wtłaczają tryt w formie gazowej do szklanych kapilar, których ścianki są pokryte warstwą luminescencyjną. Jest to bezpieczne dla użytkownika i działa przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Wszystkie zegarki traser są objęte 10 letnią gwarancją dotyczącą podświetlenia Trigalight.
Mechanizm Sellita SW200

Mechanizm Sellita SW200

Sercem tych zegarków jest szwajcarski mechanizm z automatycznym naciągiem Sellita SW200. To kaliber sprawdzony w setkach różnych modeli - od klasycznych zegarków w cenach kilkakrotnie wyższych niż Traser, aż po typowo użytkowe Divery. Mechanizm pracuje z częstotliwością 4 Hz, co zapewnia jego nienaganną dokładność. Elementy werku łożyskowane są za pomocą 26 rubinów, co sprawia, że całość jest długowieczna. Pełny zapas energii w sprężynie owocuje rezerwą chodu trwającą około 38 godzin. Jeśli dla kogoś to zbyt mało, to Sellita SW200 oferuje możliwość ręcznego dokręcania przy pomocy koronki.

Dla kogo zegarek Traser P67 Officer Pro Automatic?

Nowości Traser z rodziny P67 Officer Pro Automatic skierowane są do Klientów, którzy szukają dużego, spójnego stylistycznie zegarka o doskonałych parametrach użytkowych, który został wyprodukowany przez prawdziwie szwajcarską markę. Powiększona koperta i klasyczna stylistyka pozwalają nosić ten zegarek niemal do każdej stylizacji. Wodoszczelność 100m, szafirowe szkło i trwała powłoka PVD czynią go doskonałym kompanem na wypad na łono natury. Działające nieprzerwanie przez przynajmniej dziesięć lat podświetlenie trigalight sprawia, że na biwaku zbędne stają się inne urządzenia, z których można by odczytać czas. Wybierając model P67 Officer Pro Automatic od szwajcarskiej firmy Traser dołącza się do grona Klientów, którzy każdego dnia korzystają z bogatych doświadczeń marki w przygotowywaniu sprzętu dla żołnierzy.
Dla kogo zegarek Traser P67 Officer Pro Automatic?
Gwarancje zegarków Traser pakiet

Traser - rozszerzona gwarancja

Zakupione u autoryzowanych sprzedawców Traser na terenie Polski zegarki tej marki objęte są rozszerzoną opieką gwarancyjną. Składają się na nią:

  • 2 letnia gwarancja producenta;
  • 4 letnia gwarancja działająca na terenie kraju;
  • 10 letnia gwarancja obejmująca podświetlenie trigalight.

Sklep ZEGAREK.NET jest oczywiście oficjalnym dystrybutorem marki Traser, co daje Klientom pewność, że otrzyma profesjonalną pomoc w każdej sytuacji!

24h
Traser P67 Officer Pro Automatic Red Leather Strap TS-110758Traser P67 Officer Pro Automatic Red Leather Strap TS-110758 - hover
4.790,00 zł4.071,00 zł
Traser P67 Officer Pro Automatic Red Leather StrapTS-110758
Drugi pasek gratis
24h
Traser P67 Officer Pro Automatic Black Leather Strap TS-110756Traser P67 Officer Pro Automatic Black Leather Strap TS-110756 - hover
4.790,00 zł4.071,00 zł
Traser P67 Officer Pro Automatic Black Leather StrapTS-110756
Drugi pasek gratis
24h
Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue TS-108074Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue TS-108074 - hover
4.690,00 zł3.986,00 zł
Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze BlueTS-108074
(1)
Drugi pasek gratis
24h
Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Brown TS-108073Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Brown TS-108073 - hover
4.690,00 zł3.986,00 zł
Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze BrownTS-108073
(3)
Drugi pasek gratis

Autor artykułu

Jakub Wronowicz- autor artykułu
Jakub WronowiczPasjonat zegarków męskich z głębokim zrozumieniem psychologii marketingu. Kiedy nie analizuje najnowszych trendów w zegarmistrzostwie, oddaje się rytmom tańca. Posiadacz kilku wyjątkowych modeli, wie dokładnie, jaki zegarek spełni Twoje oczekiwania.