Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Wielofunkcyjny Polar Ignite 3 - zegarek do sportu i na co dzień

02-12-2022

Półtora roku po premierze Polar Ignite 2, marka powraca i wprowadza na rynek nowy smartwatch o nazwie Polar Ignite 3. Sportowy zegarek nie tylko śledzi sen i aktywność użytkowników, ale także pozwala im wykorzystać moc rytmu dobowego. Poznaj szczegóły! 


Miejski dynamizm nowego zegarka Polar Ignite 3 

Nowy smartwatch Polar Ignite 3 to nowoczesny, fitnessowy zegarek skierowany do osób prowadzących aktywny styl życia. Jego modne wzornictwo idealnie sprawdzi się zarówno na siłowni, jak i wypadzie do klubu. Inteligentny model wyposażono w 1,28-calowy ekran dotykowy AMOLED chroniony ultrawytrzymałym szkłem gorilla. Jasny wyświetlacz pozwala łatwo odczytać wszystkie informacje nawet w ciemności. Utrzymany w miejskim stylu urządzenie, pomoże maksymalnie wykorzystać Ci każdą sekundę dnia i nocy.

 Damski zegarek Polar Ignite 3


Smartwatch Polar Ignite 3

Zegarki Ignite 3 są dostępne w kolorze czerni, fioletu, szarości i brązowej miedzi. Uniwersalne barwy pozwalają, łatwo dopasować wygląd urządzenia do codziennej garderoby. Na tym jednak się nie kończy. Twórcy dają bowiem dużą możliwość samodzielnego projektowania wyglądu zegarka poprzez łatwą wymianę pasków lub ustawienie tapety wyświetlacza. Miłą niespodzianką jest także funkcja ustawiania skrótów na tarczy urządzenia, dzięki czemu szybko i łatwo skorzystasz z ulubionych  dodatków smartwatcha.


“Znajdź swój rytm” z zegarkiem Ignite 3

Najnowszy zegarek Polar jest promowany hasłem "znajdź swój rytm" - który wydaje się być głównym tematem najnowszych aktualizacji tego urządzenia. Smartwatch został zaprojektowany w ten sposób, aby dać użytkownikom lepszy wgląd w ich rytm dobowy i pomóc im uzyskać więcej z każdego dnia. Podobnie jak poprzednie wersje zegarka, Ignite 3  wyposażony jest w szereg sprawdzonych  narzędzi treningowych oraz konfigurowalnych widgetów. Nie mniej, posiada on także kilka nowych funkcji i ulepszeń.

Funkcja słuchania muzyki w smartwatchu Polar Ignite


Sleepwise w smartwatchu Polar Ignite 3

Jednym z najbardziej charakterystycznych dodatków Polar Ignite 3 pozostaje "SleepWise". W prawdzie poprzednie modele Ignite również śledziły sen użytkowników, ale dzięki SleepWise otrzymujesz dane na temat jego ilości oraz jakości. Zegarek przeanalizuje Twoje cykle snu i czuwania, aby pokazać, kiedy będziesz mieć najwyższą czujność. Dzięki tym informacjom możesz przewidzieć swój najbardziej produktywny moment dnia oraz ten w którym powinieneś odpocząć.


Polar Ignite 3 - Twój indywidualny sportowy trener

Polar Ignite ma wbudowanych 150 aktywności sportowych, w tym: spacery, bieganie, jazdę na rowerze, wspinaczkę, pływanie, piłkę nożną, koszykówkę, tenis. Urządzenie stanie się Twoim indywidualnym trenerem, wspierającym Cię w ćwiczeniach i pozwalającym osiągać coraz lepsze wyniki. Od teraz w każdej chwili możesz rozpocząć profesjonalny trening. To jednak nie wszystko. Fit Spark ułoży dla Ciebie plany treningowe, dostosowane do Twojej aktualnej kondycji. Wbudowana technologia FuelWise pozwoli natomiast utrzymać stały poziom energii podczas długich sesji oraz powiadomi Cię o potrzebie nawodnienia organizmu. Na co dzień przyda się monitor fitness z krokomierzem, liczący spalone kalorie.

Możliwość odbierania połączeń ze smartwatcha Polar Ignite 3

Codzienne wsparcie w zegarku Polar Ignite 3

Smartwatch Polar Ignite 3

W zegarku znaleźć można wiele dodatków, które wesprą Cię w codziennych obowiązkach. Nieodzowną funkcją pozostaje możliwość odczytywania z zegarka przychodzących na telefon powiadomień. W pracy lub podczas towarzyskiego spotkania niepostrzeżenie sprawdzisz wiadomości sms, messenger, e-mail oraz przychodzące połączenia. Z kolei przeglądanie playlisty wprost z zegarka umożliwi Ci słuchanie ulubionych piosenek w każdym miejscu i czasie. Wśród pozostałych funkcji zegarka znajduje się możliwość odczytywania prognozy pogody na kolejne dwa dni, stoper, alerty wibracyjne, alarm, a także GPS. Te drobne dodatki składają się na imponującą wielofunkcyjność smartwatcha, który potrafi uczynić każdą czynność szybciej wykonalną i przyjemniejszą.