Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki outdoorowe Suunto 9 Baro

23-01-2019

Znana fińska firma Suunto produkuje popularne wśród sportowców zegarki do użytku w ekstremalnych warunkach pogodowych. Marka niedawno wypuściła nowy produkt - zegarek Suunto 9 Baro. Niewątpliwie każdy z multisportowych modeli Suunto jest doskonałym czasomierzem. Jednak ostatnie dziecko producentów zostało wzbogacone o dodatkową, bardzo praktyczną funkcję, jaką jest barometr. Czym wyróżnia się ten określony model na tle innych produktów serii? Już odpowiadamy.

Zegarek Suunto 9 w czarnym kolorze na silikonowym pasku.Różnica między Suunto 9 Baro a Suunto 9

Seria Suunto 9 to kontynuacja udanej linii dla entuzjastów ekstremalnych treningów, jaką jest zegarek outdoorowy Suunto Spartan. Zegarek Suunto 9 posiada 80 trybów sportowych, co świadczy o jego niebywałej wszechstronności - od spacerów trekkingowych po triathlonowe zawody. Zegarek z barometrem cechuje nowoczesny, sportowy design i łatwa, intuicyjna obsługa. Najistotniejszą jednak innowacją jest zastosowanie w tej serii czasomierzy technologii Fusedtrack.

 

Zegarek Suunto 9 posiada również pulsometr co umożliwia pomiar pulsu podczas treningu.
Zegarek Suunto 9 pobiera sygnały satelitarne i wskazuje aktualną pozycjęZegarek Suunto 9 Baro z technologią Fusedtrack

Technologia Fusedtrack polega na wykorzystaniu specjalnego algorytmu, stworzonego przez rodzimych projektantów firmy. Dzięki temu rozwiązaniu Zegarek Suunto 9 Baro z GPS urządzenia wykorzystuje czujniki ruchu do rejestracji zmian między poszczególnymi odczytami. Umożliwia to dokładniejsze monitorowanie wykonywanych ćwiczeń. Dla oszczędności baterii, w niektórych trybach pracy zegarka zmieniana jest częstotliwość odczytu wskazań GPS. Ten zabieg nie powoduje pogorszenia jakości obliczeń pomiarowych. Po ustawieniu trybu “Ultra”, technologia Fusedtrack uaktywnia się automatycznie, a dane z GPS rejestrowane są co dwie minuty. Sportowy zegarek Suunto 9 Baro w trybie Wytrzymałość odczytuje dane co minutę. Trzecim trybem jest Wydajność. W zależności od sposobu zarządzania pracą inteligentnych trybów, urządzenie może pracować bez zewnętrznego ładowania od 25 do 120 godzin.

Zaawansowany technologicznie zegarek Suunto 9 posiadający nawigator GPS.Zegarek z barometrem Suunto 9 Baro

Każdy z zegarków serii Suunto 9 to zaawansowany technologicznie, wielofunkcyjny instrument. Produkt ten ma za sobą tysiące godzin testów w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Poza wyżej wymienionymi funkcjami, zegarki te są standardowo wyposażone w mierniki tętna nadgarstkowego. Urządzenia mogą służyć jako nawigator GPS, a ich wytrzymałość na wahania temperatury mieści się w zakresie od -20 do +60 stopni Celsjusza. Każdy Sportowy zegarek z barometrem Suunto jest również zaopatrzony w wysokościomierz i kompas. To, co wyróżnia Suunto 9 Baro od innych modeli serii, to funkcja barometru. Wysokość rejestrowana przez barometr w połączeniu z komunikatami podawanymi przez GPS, znacząco wpływa na precyzję danych dotyczących wysokości. Funkcje terenowe sprzężone z barometrem i GPS podają na bieżąco informacje o trendach pogodowych i zmianach atmosferycznych. W razie potrzeby uruchamiając np. alarm burzowy.

Zegarek Suunto 9 z cyfrowym, dotykowym ekranem i nowoczesnym designem.

 

Wielofunkcyjny zegarek Suunto idealny dla sportowców i podróżników z nowoczesnym sportowym designem.

W naszej ofercie znajdują się doskonałe fińskie modele z barometrem. Warto zwrócić uwagę na zegarek Suunto SS050145000 9 Baro Titanium oraz zegarek Suunto SS050019000 9 Baro Black. Obydwa czasomierze to modele unisex, bardzo wytrzymałe, wielofunkcyjne odpowiednie dla sportowców i podróżników. Barometr ma szczególnie praktyczne zastosowanie podczas dalekich wędrówek. Informacje pogodowe mają wówczas kluczowe znaczenie. Zegarki z barometrem Suunto 9 Baro stanowią niezwykle cenną propozycję dla mężczyzn i kobiet, którzy nie lubią przesiadywać w domu. Zatem rusz się z zegarkiem Suunto!