TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 29-08-2018

Jaki zegarek dla dziecka?

Dziecięce zegarki tworzone są specjalnie z myślą o najmłodszych. Mają przemyślane wzornictwo i rozmiar dopasowany do nadgarstków maluchów. Do ich produkcji używa się materiałów najwyższej jakości, a najczęściej są to tworzywa sztuczne odporne na wodę oraz łatwe do czyszczenia. Dzięki temu dziecko może korzystać z zegarka również podczas beztroskiej zabawy.

Kolorowe jak i kreatywne zegarki dla dzieci marki Timex.

Zegarek dla dziecka – jaka marka?

Na zaufanie rodziców zdecydowanie zapracowała marka Timex. Tworzone przez nią zegarki dla dzieci charakteryzują się żywą kolorystyką, bajkowymi nadrukami i wygodą użytkowania. Wyjątkowe modele dla dziewczynek i chłopców wyposażono w rozciągane paski. Dzięki temu dziecko bez problemu może samodzielnie zakładać i ściągać zegarek. To właśnie na paskach  naniesiono urocze ilustracje. Z myślą o dziewczynkach zaprojektowano wzory w misie, serduszka czy jednorożce, dla chłopców z kolei przygotowano zabawne potwory, planety i zwierzaki.

Jaki zegarek do nauki godzin?

Większość dziecięcych zegarków to modele analogowe z czytelną tarczą. Duże i wyraźne indeksy w formie liczb arabskich oraz wskazówki pełnią tutaj najważniejszą rolę. Zaprojektowana w przemyślany sposób kompozycja tarczy sprawia, że dzieci sprawnie uczą się właściwie odczytywać godzinę. Dziecięce zegarki Timex otrzymały dodatkowo zabawne sekundniki – poruszające się pod szkiełkiem postaci. To za ich sprawą ćwiczenie z rozpoznawaniem czasu staje się jeszcze przyjemniejsze. 

Szukaj modeli oznaczonych symbolem 

Modny zegarek dla dziecka

Dużą popularnością cieszą się wyjątkowe zegarki Ice Watch. To modele o nietypowym designie, który przekłada się zarówno na oryginalny wygląd, jak i wygodę noszenia. Marka z myślą o najmłodszych stworzyła m.in. serię Ice Ola Kids. Znalazły się w niej zegarki w rozmiarze S i XS idealne dla dzieci w różnym wieku. Wzornictwo każdego z nich bazuje na dwóch wybranych kolorach oraz konstrukcji, w której koperta płynnie łączy się z paskiem zegarka. Przyjemny w dotyku silikon i budowa zegarka zapewniają bardzo wysoką wodoszczelność. Każdy model jest więc niezwykle uniwersalny. Nadaje się do szkoły, do zabawy i na wakacje, podczas których dziecko może korzystać z kąpieli w morzu z zegarkiem na ręce. 

Modny zegarek dla dzieci Ice Watch ICE.014430 ICE ola kids fairy tale na pasku oraz kopercie z tworzywa sztucznego. Analogowa tarcza jest w tym samym kolorze co pasek a indeksy, wskazówki oraz pierścień okalający tarcze są w kolorze jasnego różu. Modny zegarek dla dzieci Ice Watch ICE.014429 ICE ola kids circus na pasku oraz kopercie wykonanych z czerwonego tworzywa sztucznego. Tarcza zegarka jest takim samym czerwonym kolorze co pasek i koperta. Indeksy, wskazówki oraz pierścień okazający tarcze są w kolorze niebieskim. Dziecięcy zegarek Ice Watch ICE.014427 ICE ola kids rocket na silikonowym pasku w niebieskim kolorze oraz kopercie wykonanej z tworzywa sztucznego w takim samym kolorze jak pasek. Analogowa tarcza zegarka jest w tym samym odcieniu co pasek a indeksy, wskazówki i bezel są w kolorze zielonym.

Młodzieżowy zegarek szwajcarski

Nie tylko dorośli mogą napotkać w świecie zegarków najwyższą szwajcarską jakość. Młodzieżowa marka Swatch to wyjątkowe połączenie zegarmistrzowskiego kunsztu z pomysłowym wzornictwem kierowanym do młodych osób. Cienkie koperty sprawiają, że zegarki mają niemal nieodczuwalną wagę na nadgarstku. Mimo zminimalizowanej wysokości kryją jednak w sobie dokładny szwajcarski mechanizm. Marka oferuje szeroki wachlarz rozmiarów, dlatego w jej kolekcjach można znaleźć zarówno idealny zegarek dla mniejszego dziecka, jak i dla nastolatka. Niespotykane bogactwo barw i wzorów daje możliwość wyboru naprawdę unikatowego prezentu, który na przykład będzie nawiązywał do hobby dziecka. 

Zegarek dla dzieci Swatch na pasku w paski z białą kopertą oraz granatową tarczą. Dziecięcy zegarek Swatch na czarnym pasku z zieloną pręgą. Koperta zegarka jest czarna jak i tarcza, na tarczy można również zobaczyć różowe prostokąty. Kolekcja zegarków Swatch dedykowana dla dzieci. Zegarek Swatch dla dzieci na niebieskim pasku z niebieską kopertą. Tarcza zegarka jest biała z ciemnymi wskazówkami.

Zobacz więcej zegarków dla dzieci: