Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Bestsellerowa kolekcja traser P68 Pathfinder w nowej odsłonie

31-07-2020

Marka traser® na dobre zadomowiła się w naszej ofercie, ciesząc się sporym zainteresowaniem z waszej strony. Z tym większą przyjemnością przyjęliśmy informację o najnowszych modelach, które natychmiast pojawiły się na naszej stronie. Do tej pory w kolekcji traser® P68 Pathfinder dostępne były jedynie modele na paskach typu nato, ale marka postanowiła wykonać ukłon w stronę miłośników bransolety. Dziś przedstawiamy wam 4 nowe zegarki traser® na bransolecie w dwóch wariantach - automatycznym lub kwarcowy z komplikacją GMT.Zegarki taktyczne – poznaj kolekcję traser® P68 Pathfinder

Zegarki traser® projektowano pierwotnie z myślą o potrzebach amerykańskiej armii. Oznaczało to konieczność stworzenia czasomierzy dokładnych, niezawodnych i maksymalnie skutecznych.Szwajcarskie zegarki wojskowe traser® sprawdziły się w tej roli doskonale, a zdobyte wówczas doświadczenie przekłada się bezpośrednio na wszystkie kolekcje. Zegarki traser® P68 Pathfinder, jak wskazuje sama nazwa, mają pomóc nam w odnalezieniu właściwej drogi. Na wyposażeniu wszystkich modeli P68 znalazł się obrotowy pierścień kompasu, aby w szybki i prosty sposób przemienić nasz czasomierz w drogowskaz.
Zegarki taktyczne – poznaj kolekcję Traser P68 Pathfinder


Zegarki taktyczne – poznaj niezawodną kolekcję Traser P68 Pathfinder
Ze względu na to, że pierścień ten znajduje się pod szkłem, do jego obracania posłuży dodatkowa koronka widoczna na godzinie 8. Warto podkreślić, że wyznaczanie kierunków świata z wykorzystaniem zegarka z kompasem jest bardzo proste, o czym przekonacie się czytając poświęcony tej kwestii artykuł na naszej stronie. Wracając do nowych zegarków traser® Pathfinder, kolekcja podzielona jest na dwie podkategorie –Traser P68 Pathfinder GMT i Traser P68 Pathfinder Automatic. Każda z nich otrzymała więc po dwa nowe zegarki na bransolecie, które przybliżymy wam właśnie teraz.Traser® P68 Pathfinder - wojskowy zegarek GMT

W gruncie rzeczy rozbudowanie kolekcji polega na zaimplementowaniu bransolet do poprzednich modeli. W kolekcji traser® P68 Pathfinder GMT mamy więc do wyboru zegarek z niebieską oraz z zieloną tarczą. Modele Pathfinder GMT charakteryzują się przede wszystkim obecnością dodatkowej, czwartej wskazówki. Jej wyrazisty czerwony kolor oraz kształt, nie są oczywiście dziełem przypadku. Dodatkowy wskaźnik odpowiada bowiem za wskazywanie godziny w wybranej przez nas strefie czasowej. Skoncentrowana na funkcjonalności marka zatroszczyła się więc, by jej odczyt przebiegał w możliwie intuicyjny i łatwy sposób. Zegarki Traser na bransolecie w serii Pathfinder GMT, napędzane są przez kwarcowy mechanizm Ronda 515.24H GMT.


Traser P68 Pathfinder - wojskowy zegarek GMT
Traser P68 Pathfinder - wojskowy zegarek GMT dla wyjątkowych mężczyznTraser® P68 Pathfinder Automatic – jakość szwajcarskiego zegarmistrzostwa

Podobnie sytuacja ma się w podkategorii traser® P68 Pathfinder Automatic, w której nowe zegarki na bransolecie pojawiły się w wersji z czarną lub niebieską tarczą. W przeciwieństwie do poprzedników zegarki traser® Pathfinder Automatic nie posiadają komplikacji GMT, ale zamiast kwarcowego wykorzystują napęd automatyczny.
Traser P68 Pathfinder Automatic – jakość szwajcarskiego zegarmistrzostwa


Zegarki z automatycznym naciągiem nie czerpią energii do pracy z baterii, ale ze sprężyny nakręcanej ruchami naszej ręki. Rozwiązanie to jest cenione przez miłośników zegarmistrzostwa, szczególnie w zegarkach Swiss Made, do których zaliczają się wszystkie zegarki traser®. Zastosowanie w nich bransolety powoduje, że nowe automatyczne P68 wyglądają bardzo reprezentacyjnie i świetnie sprawdzą się jako elegancki zegarek militarny dla kolekcjonera.


Oświetlenie trytowe w zegarkach Traser
Zegarki Swiss Made marki TraserZegarki traser® – gotowe na każde wyzwanie

Zegarek Traser TS-109522 P68 Pathfinder Automatic Black Stainless Steel
We wszystkich nowych modelach zastosowano tą samą bransoletę, dostosowaną kolorystycznie do koperty. Dzięki temu zegarki traser® Pathfinder zyskują głębi i charakteru, szczególnie dzięki wypolerowaniu środkowej sekcji segmentów. Elementów łączących te wspaniałe czasomierze jest jednak znacznie więcej.


Zegarki traser® P68 Pathfinder zachowują wysoką wodoszczelność na poziomie 100m. Warto zaznaczyć, że zarówno koronka mechanizmu, jak i koronka pierścienia, są zakręcane. Wysokiej klasy zabezpieczenie, zastosowano również do przysłonięcia tarczy.Szafirowe szkło z wewnętrznym antyrefleksem jest niezwykle odporne na potencjalne zarysowania, dzięki twardości wynoszącej aż 9 punktów na 10 w skali Mohsa.
Zegarki Traser – gotowe na każde wyzwanie

PP


Zobacz zegarki traser® P68 Pathfinder na bransolecie:

FILTRY0