TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 06-04-2020

ZEGAREK.NET x traser® w walce z COVID-19

Znajdujemy się dziś w wyjątkowych okolicznościach, w których przyszło nam zmierzyć się z niewidzialnym wrogiem — COVID-19. Dziękujemy wszystkim bohaterom dnia codziennego: lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, naukowcom, wolontariuszom i pracownikom sklepów za swoją pracę! W tym trudnym czasie chcemy być razem i nawzajem sobie pomagać!


Kupując zegarek traser my przekazujemy 100zł na walkę z COVID-19


Walczymy z koronawirusem wspólnie z marką traser®

Każdego dnia docierają do nas informacje o brakujących maseczkach, rękawiczkach i innych środkach ochrony osobistej w szpitalach. To właśnie lekarze i pielęgniarki stoją na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Narażają swoje życie, by zapewnić nam bezpieczeństwo. Dlatego też wspólnie z marką traser® pragniemy w miarę naszych możliwości wspomóc ich w tej walce!


Wybierz zegarek dla siebie i dołącz do walki:TY+ZEGAREK.NET+TRASER = 100zł na pomoc personelowi medycznemu w walce z COVID-19!

Ty kupujesz zegarek marki traser, my przekazujemy kwotę 100 zł na ogólnopolską zbiórkę walki z koronawirusem, zorganizowaną przez Fundację „SiePomaga”. Pieniądze te zostaną przekazane personelowi medycznemu na zakup potrzebnych środków ochrony osobistej. Wierzymy, że poprzez ten drobny gest możemy przyczynić się do zwalczenia pandemii i uratowania ludzkiego życia!

Dołącz do walki!Zobacz najpopularniejsze zegarki traser®: