Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Nowa linia zegarków Junghans – Meister S!

07-08-2020

Niemiecka marka Junghans jest znana ze swoich wyrazistych, uporządkowanych projektów. W nowym zegarku Meister S widzimy jednak odejście od minimalizmu w skandynawskim stylu na rzecz sportowej elegancji.Nowa linia zegarków Meister S

Nowa linia zegarków Meister S
Junghans Meister wyprodukowany po raz pierwszy w latach trzydziestych XX wieku, to zupełnie wyjątkowa kolekcja zegarków mechanicznych. Swoją dużą popularność rozpoczęła w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku. Serię tworzą absolutnie wyjątkowe zegarki, łączące w sobie klasyczny styl z nowoczesnymi technologiami. Teraz obok linii Classic, czy Mega odnajdziemy zupełnie nowe zegarki Meister S! Prawdziwym brylantem pozostaje męski Meister S Chronoscope, który prezentuje najważniejsze wartości fabryki czasomierzy ze Schrambergu. Tutaj też wolność i bezkompromisowość łączy się z niezawodnym działaniem w każdych warunkach. Model sprosta najbardziej ekstremalnym wyzwaniom, stając się zarówno towarzyszem sportowych wypraw.Limitowany Meister S na pasku z tworzywa sztucznego

Linia Meister S posiada wszystkie charakterystyczne cechy dla całej serii Junghans Meister. Jednym z modeli wchodzących w skład tej zegarkowej rodziny jest limitowany w liczbie 888 sztuk egzemplarz z atletyczną czarną obudową, której czerwone akcenty prezentują siłę i odwagę godną naśladowania. Uwagę przyciąga tarcza z wyraźnymi indeksami godzinowymi oraz wklęsłymi subtarczami. W bardzo ciekawy sposób kontrastują one z wypukłym szkłem szafirowym, stanowiącym świetną ochronę przed zarysowaniami. Warto spojrzeć także na stylizowane wskazówki pokryte fluorescencyjną farbą. Ich czerwone zakończenia dobrze współgrają z czerwonymi przeszyciami na gumowym pasku ze skórzaną wstawką. Z tyłu widoczny jest grawer w postaci logo – gwiazdy Junghans.
Limitowany Meister S na pasku z tworzywa sztucznegoKtóry Meister S Junghans Chronoscope wybierzesz?

Który Meister S Junghans Chronoscope wybierzesz?
Entuzjaści męskich zegarków na bransoletach z pewnością zachwycą się nielimitowanymi modelami Junghans Chronoscope. Utrzymane w sportowej elegancji zegarki z czarną tarczą wyposażono w skalę tachometryczną, która  pomoże nam zmierzyć średnią prędkość. Podobnie, jak w poprzednim modelu mamy tu do czynienia z białymi wskazaniami przykrytymi farbą fluorescencyjną.


Bardzo ciekawie wypada wariant z bransoletą będącą kombinacją polerowanej oraz matowej stali szlachetnej. Bransoleta oparta na siedmiorzędowych ogniwach pozwala na swobodną regulację, dostosowując obwód zegarka do naszego nadgarstka.
Specyfikacja zegarków Meister SSpecyfikacja zegarków Meister S

Meister S to nie tylko świetny wygląd, ale także porywającą funkcjonalność. Zbudowana ze stali szlachetnej koperta oraz dekiel stanowią dobre zabezpieczenie mechanizmu przed różnymi wstrząsami. Wkręcana na tubus koronka ogranicza niebezpieczeństwo zachlapania. Dzięki wysokiej wodoszczelności na poziomie 20 ATM możemy cieszyć się pływaniem lub nurkowaniem z zegarkiem na nadgarstku. Dodatkowo mamy tu do czynienia z datownikiem, a także 30-minutowym i 12-godzinnym stoperem. Sercem modeli Meister S pozostaje mechanizm automatyczny z kalibrem J880.1, stop sekundą oraz rezerwą chodu 48 godzin. Tak skonstruowany zegarek stanowi gwarant wysokiej jakości działania, spełniający najbardziej wygórowane oczekiwania.