Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
Nowości Timex Waterbury — vintage zegarki na co dzień

Nowości Timex Waterbury — vintage zegarki na co dzień

2023-06-14
Kolekcja Timex Waterbury to ponad 160-letnie dziedzictwo marki zaklęte w zegarkach. W ostatnich dniach seria ta została poszerzona o nowe modele. Wśród nich znaleźć można typowo klasyczne egzemplarze inspirowane stylem vintage, a także bardziej sportowe zegarki. Daj się zaskoczyć Timex Waterbury!
Zegarek Timex Waterbury na czarnym pasku

Wielkie dziedzictwo na co dzień, czyli zegarki Timex Waterbury

Zegarki Timex Waterbury to propozycja dla osób szukających codziennych zegarków, w eleganckim vintygowym stylu. Masywne koperty i grube skórzane paski, tworzą niepowtarzalny styl, zakorzeniony w ponad 160-letniej historii marki. Każdy model jest tutaj sygnowany nazwą kolekcji, przypominającym o miejscu powstaniu firmy. Na zegarkach Timex znajduje się także napis Since 1854 i Indiglo Original. Dedykowane są one Panom szukającym trwałych zegarków o mocnym wyglądzie. Utrzymane w retro stylistyce modele stawiają na wygodę i funkcjonalność.
W serii przeważa męska kolorystyka — czernie i brązy przełamane zostają kolorowymi odcieniami, poprawiającymi przejrzystość odczytu tarczy. Występują one w wersji na pasku, jak i stalowej bransolecie. Każdy zegarek Timex Waterbury zbudowany jest ze stali szlachetnej, ma wmontowane szkło mineralne i wodoodporność do co najmniej 5 ATM. Modele wyposażone są również w podświetlenie INDIGLO®, pozwalające na wygodny odczyt czasu w ciemności. Wnętrze kryje precyzyjny mechanizm kwarcowy.
Zegarek Timex Waterbury z wodoszczelnością do 5 ATM
Zegarek Timex Waterbury z czarną tarczą sportowy męski

Sportowa elegancja w nowych zegarkach Timex Waterbury

Wśród nowości Timex Waterbury znajdują się dwa sportowe modele - TW2V73400 i TW2V73500. Zaprojektowane specjalnie z myślą o pasjonatach aktywnego trybu życia, prezentują proste i funkcjonalne wzornictwo. Na uwagę zasługuje wieloelementowa czarna tarcza, na której kontrastującymi kolorami wyodrębniono poszczególne wskazania czasowe. Białe indeksy godzinowe oraz zaznaczony na kolorowo przedział kwadransu, pozwalają na swobodny i szybki odczyt czasu podczas aktywności fizycznej.
Bardzo ciekawie prezentuje się wskazówka sekundowa, zakończona literą W. Zawieszone na czarnym (TW2V73400 ) i niebieskim (TW2V73500) pasku z tworzywa sztucznego zegarki, pozwalają na użytkowanie ich w zróżnicowanych warunkach. Łatwe w czyszczeniu paski oraz wysoka wodoszczelność obudowy na poziomie 10 ATM, pozwoli swobodnie nurkować z zegarkiem na nadgarstku.
Męski zegarek sportowy Timex Waterbury na niebieskim pasku
Męski zegarek klasyczny Timex Waterbury

Miejski vintage dla wielbicieli oryginalnych rozwiązań

W stylu vintage zachowane są dwa inne zegarki. Timex Waterbury GMT TW2V74100 z szarą, matową tarczą przykuwa wzrok swoimi geometrycznymi indeksami godzinowymi oraz stylizowanymi wskazówkami. Przy godzinie 3 umieszczono okienko datownika, z którego odczytać można aktualny dzień miesiąca. Kopertę o szer. 39 mm otacza dookoła luneta w czarno-czerwonym kolorze. Wykończona od zewnętrznej strony ozdobnym żłobkowaniem, podkreśla mocny charakter zegarka. Wyglądu i funkcjonalności dopełnia skórzany pasek z materiałowym pokryciem w kolorze szarym.
W jaśniejszej tonacji kolorystycznej zachowano zegarek Timex Waterbury TW2V73700. Utrzymany w klasycznej stylistyce model, wyposażony jest w kopertę o szer 40 mm. Na cyferblacie nadrukowano rzymskie indeksy godzinowe, które nadają całości eleganckiego sznytu. Kolejną różnicą pozostaje datownik — w przypadku tego modelu wskazuje on dzień i nazwę miesiąca. To propozycja dla Panów doceniających klasyczny szyk, a jednocześnie szukających codziennego zegarka.
Klasyczny męski zegarek Timex na pasku z białą tarczą
Zegarek męski Timex Waterbury z chronografem

Ponadczasowy szyk na skórzanym, brązowym pasku

W najnowszych propozycjach amerykańskiej marki znajdują się trzy zegarki Timex Waterbury na brązowych, skórzanych paskach. W zależności od gustu, wybrać można tu elegancki model TW2V73600lub sportowy cyferblat TW2V74000. Bardzo ciekawie prezentuje się Timex Waterbury Chronograph TW2V73900. Na ciemnej powierzchni nałożono trzy subtarcze i szerokie wskazówki. Z tła wybijają się duże arabskie cyfry, poprawiające czytelność wskazań. Wygląd zegarka nawiązuje do modeli z połowy ubiegłego wieku przez co stanie się niebanalnym uzupełnieniem męskich stylizacji.

Elegancko i bez nadęcia - zegarki Timex Waterbury

Nowe zegarki Waterbury Timex prezentują sportowo-elegancki styl dedykowany osobom ceniącym sobie w równym stopniu dobry wygląd, co wygodę użytkowania. Modele inspirowane dziedzictwem marki, wychodzą naprzeciw współczesnym potrzebom i gustom użytkowników. Będą one dobrze prezentować się w zestawieniu z białą formalną koszulą do pracy, jak i zwykłym T-shirtem. Założone na nadgarstek pozwolą wyróżnić się oryginalnym wyglądem, stanowiąc tym samym ciekawe dopełnienie męskiego stylu.
Spotowy zegarek męski Timex Waterbury

Zobacz inne zegarki męskie Timex z kolekcji Waterbury: