TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 18-02-2019

Orient Classic Open Heart

Z pewnością znacie ten moment, kiedy otwieracie coś nowego, szczególnie jeśli jest to wymarzony czasomierz. My doświadczamy go za każdym razem, gdy w naszym sklepie pojawiają się nowe modele. Są takie marki, przy których na sam widok pudełka możemy zagwarantować coś wyjątkowo dobrego. Do takich marek zalicza się zdecydowanie Orient. Producent należy do elitarnego grona wytwarzającego zegarki z własnych podzespołów, zaprojektowanych wyłącznie przez własnych zegarmistrzów. Znakiem rozpoznawczym marki jest nie tylko rewelacyjny stosunek jakości do ceny, ale również rodzaj wytwarzanych modeli. Klasyczne zegarki japońskie o podręcznikowym wzornictwie Kraju Kwitnącej Wiśni to specjalność marki, dlatego dziś z przyjemnością prezentujemy Wam nowe zegarki Orient Classic Open Heart.

Klasyczny zegarek Orient z zielona tarczą open heart na srebrnej bransolecie.      Męskie zegarki Orient z tarczami open heart w dwóch kolorach czerwonym oraz zielonym na srebrnej bransolecie.

Japońskie nowości od marki Orient

Jak zapewne się domyślacie przynależność do linii Orient Classic Open Heart oznacza, że mamy przed sobą wyłącznie klasyczne zegarki z otwartą tarczą, a cechy wspólne nie kończą się na tym. Każdy z zaprezentowanych modeli Orient to elegancki zegarek na bransolecie, o bardzo charakterystycznej konstrukcji. Niezbyt masywna, łagodnie wykończona koperta z równie stonowanymi uszami, do których przytwierdzono tradycyjną, nieskomplikowaną bransoletę - takie zestawienie jednoznacznie pokazuje, że jest to tradycyjny japoński zegarek. Ta kanoniczna konstrukcja w połączeniu z jednolitym srebrem wysokiej jakości stali, zapewniają niezwykłą wszechstronność oraz prezencję, którą powinien charakteryzować się nie tylko klasyczny zegarek Orient, ale w zasadzie każdy model aspirujący do miana ponadczasowego. Nie ma tu jednak mowy o nudzie czy monotonii. Choć w gruncie rzeczy wszystkie 4 modele to ten sam zegarek męski na bransolecie,  to różni je unikalny i wyrazisty kolor cyferblatu. Niezależnie, czy zdecydujemy się na zielony Orient RA-AG0026E10B, szary Orient RA-AG0029N10B, wiśniowy Orient RA-AG0027Y10B lub niebieski Orient RA-AG0028L10B, zawsze towarzyszyć mu będzie charakterystyczne cieniowanie współgrające ze sferycznym szkiełkiem.

Elegancki zegarek Orient na srebrnej bransolecie z czerwoną tarczą.

Klasyczne zegarki z otwartą tarczą

Nie można zapominać, że klasyczny zegarek Orient Classic Open Heart na barwnej tarczy odsłania też fragment swojego wnętrza i trzeba przyznać, że ma się czym pochwalić. Wszystkie 4 warianty wykorzystują automatyczny mechanizm Orient Cal. F6T22 z 40 godzinną rezerwą chodu. Tego rodzaju zegarki męskie na bransolecie, stworzone są do noszenia ich na co dzień, dlatego nie powinno też zaskakiwać mineralne szkiełko i 30m wodoszczelności, chroniące czasomierz przed przypadkowym uszkodzeniem. Wszystkie zaprezentowane czasomierze są oczywiście dostępne dla Was w naszym sklepie. Nowe zegarki Orient Classic Open Heart to doskonałe uzupełnienie kolekcji o klasyczny model przez wielkie "K", a także wymarzona propozycja męskiego zegarka na prezent.