Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT18-02-2019

Orient Classic Open Heart

Z pewnością znacie ten moment, kiedy otwieracie wymarzony prezent. My doświadczamy go za każdym razem, gdy w naszym sklepie pojawiają się nowe modele. Są takie marki, przy których na sam widok pudełka możemy zagwarantować coś wyjątkowo dobrego. Do takich brandów zalicza się zdecydowanie Orient, który należy do elitarnego grona wytwarzającego zegarki z własnych podzespołów, zaprojektowanych wyłącznie przez własnych zegarmistrzów. Dziś z przyjemnością prezentujemy Wam nowe zegarki Orient Classic Open Heart.Japońskie nowości od marki Orient

Znakiem rozpoznawczym zegarków Orient jest nie tylko rewelacyjny stosunek jakości do ceny, ale również unikalne wzornictwo. Zegarki japońskie od lat wyznaczają bowiem trendy na światowym rynku, wielokrotnie łącząc klasyczny wygląd z zaawansowanymi technologiami zegarmistrzowskimi. Tak też dzieje w przypadku modeli Orient Classic Open Heart, w których mamy do czynienia z egzemplarzami, z otwartą tarczą. Odsłonięty fragment wnętrza, pozwala nam podziwiać pracę mechanizmu.

Klasyczny zegarek Orient z zielona tarczą open heart na srebrnej bransolecie.


Męskie zegarki Orient z tarczami open heart w dwóch kolorach czerwonym oraz zielonym na srebrnej bransolecie.

Każdy z należących do tej linii modeli, to elegancki zegarek na bransolecie o bardzo charakterystycznej konstrukcji. Do niezbyt masywnej, łagodnie wykończonej koperty z równie stonowanymi uszami, przytwierdzono tradycyjną bransoletę. W linii tej znajdziemy 4 nowe zegarki Orient Open Heart różniące się od siebie kolorem cyferblatu. Niezależnie, czy zdecydujemy się na zielony Orient Open Heart RA-AG0026E10B, szary Orient RA-AG0029N10B, wiśniowy Orient RA-AG0027Y10B lub niebieski Orient RA-AG0028L10B – każdemu z nich towarzyszyć będzie charakterystyczne cieniowanie współgrające ze sferycznym szkiełkiem.Klasyczne zegarki z otwartą tarczą

Wszystkie nowe zegarki Orient Open Heart wykorzystują automatyczny mechanizm Orient Cal. F6T22 z 40-godzinną rezerwą chodu. Wraz z mineralnym szkłem przykrywającym tarczę oraz wodoszczelnością o klasie 3 ATM, spełni on dobrze funkcję codziennego dodatku. Tego rodzaju zegarki męskie na bransolecie świetnie odnajdą się w zestawieniu z formalnymi lub półformalnymi ubraniami, dodając im szyku i stylowego charakteru.


Elegancki zegarek Orient na srebrnej bransolecie z czerwoną tarczą.Zobacz nowe zegarki Orien Open Hart z kolekcji Classic: