Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Traser P69 Black Stealth - przygoda bez ograniczeń

19-03-2021

Jeśli w realizacji planów, wyzwań lub marzeń nie lubisz ograniczeń, szukasz sprzymierzeńców i rozwiązań mających Ci to ułatwić, to zegarki Traser P69 Black Stealth nie znają granicy wytrzymałości. Są przygotowane na każde wyzwanie, by działać i pracować w każdych warunkach, by Ci pomagać, bez względu jaką drogę wybierzesz. NIE dla kompromisu! - postaw na zegarek traser P69 Black Stealth

Słowo “kompromis” już dawno zostało wykreślone ze słownika pojęć marki traserⓇ. “Kompromisem” nazywamy bowiem ugodę i często ustępstwo. Rezygnujemy z czegoś, by osiągnąć to, na czym nam zależy. W przypadku zegarków taktycznych traserⓇ kompromis nie jest możliwy, gdyż wytrzymałość oraz doskonała czytelność wskazań w każdych warunkach są wpisane w DNA marki od samego początku i z konsekwencją kontynuowane. Najlepszym przykładem systemu wartości szwajcarskiego producenta jest całkowicie nowa linia P69 Black Stealth.  

NIE dla kompromisu! - postaw na zegarek traser P69 Black StealthP69 Black Stealth - całkowicie nowa konstrukcja koperty

P69 Black Stealth - całkowicie nowa konstrukcja koperty

To, co zwraca od razu uwagę, to futurystyczny projekt koperty. Została ona pozbawiona klasycznych “uszu” oraz posiada charakterystyczne załamania, które tworzą z koperty niemalże bryłę geometryczną. Ten kształt można tłumaczyć dwoma powodami. Pierwszym była inspiracja wojskowym systemem “Stealth”, który dotyczy specjalnych konstrukcji pojazdów bojowych, mających być niewykrywalne, bądź trudno wykrywalne dla systemów radarowych. W tym celu sprzęt ten ma zazwyczaj czarną barwę oraz nietuzinkową geometrię obudowy. Podobnie jest w zegarkach traser P69 Black Stealth, gdzie nie tylko zastosowana całkowicie inny kształt koperty, jak również zabarwiono na czarno przy pomocy metody PVD.

Po drugie, nowa koperta została tak zaprojektowana, aby optymalnie tłumić efekty upadków i uderzeń. Ma stanowić barierę nie do pokonania dla czynników zewnętrznych. Dlatego każdy ruchomy element, jak koronka czy dekiel zostały zamocowane “na gwint”. Szczelność zegarka wynosi 20 atmosfer, co pozwala na swobodne korzystanie z niego we wszelkich warunkach wodnych, włączając w to nurkowanie z akwalungiem. 

P69 Black Stealth - całkowicie nowy design


Niezwykla konstrukcjia zegarków Traser

Szkło szafirowe jest grube i posiada od wewnątrz powłokę antyrefleksyjną, która pomaga niwelować refleksy świetlne, czym zwiększa czytelność wskazań za dnia. W końcu ruchomy, dwukierunkowy bezel ze skalą minutową, którym możemy odliczać czas danego zdarzenia do maksymalnej długości 1 godziny, posiada odpowiednie boczne nacięcia, tak aby można było nim operować w rękawiczkach. Środkowa część pierścienia została wykonana z ultra twardych spieków ceramicznych. Niezawodny trigalightⓇ, czyli oświetlenie samowystarczalne

Jak na przedstawiciela marki, która jest liderem w technologii oświetlenia trytowego, przystało, tak i zegarki z linii P69 Black Stealth wyposażono w technologię oświetlenia trytowego - trigalightⓇ. Wykorzystuje ona tryt jako bazowy składnik. Gaz ten został szczelnie umieszczony w specjalnie przygotowanych rurkach mineralnych. W ich wnętrzu tryt wiąże się z aktywatorem na skutek reakcji chemicznej. Jej wynikiem jest jasny strumień światła. Jaka jest tego korzyść? Każdy ze szklanych markerów świetlnych potrafi świecić przez 25 lat, bez konieczności serwisowania oraz czerpania energii z zewnętrznego źródła. Jest to całkowicie samowystarczalny system o ćwierćwiecznej żywotności. 

Niezawodny trigalightⓇ, czyli oświetlenie samowystarczalne4 wersje kolorystyczne zegarków traser P69 Black Stealth

4 wersje kolorystyczne zegarków traser P69 Black Stealth

Datę premiery zegarków zaplanowano na kwiecień 2021. W tym czasie ukaże się 8 referencji w 4 kolorach: klasycznej czerni, sand (piaskowy beż), niebieskiej oraz wojskowej zieleni. Będzie można też wybrać pomiędzy wersją na czarnym pasku kauczukowym z tłoczonym logotypem oraz czarnym klasycznym zapięciem (cena 2450 zł) lub w wersji na pasku tekstylnym typu NATO w kolorze tarczy w kwocie 2220 PLN.


Już dziś możesz zamówić wybrany zegarek traser P69 Black Stealth w przedsprzedaży i mieć pewność, że zaraz po dostawie trafi od razu do Ciebie!


FILTRY0