Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Moda na zegarki taktyczne? - o tym jak traserⓇ podbija polski rynek

04-02-2021

Kiedy na początku 2019 roku zaczynaliśmy przygodę z zegarkami taktycznymi, zwróciły one naszą uwagę bezkompromisową jakością wykonania oraz doskonałą widocznością wskazań w każdych warunkach. Nie przypuszczaliśmy jednak, że zainteresowanie tego typu asortymentem będzie tak duże. Po dwóch latach możemy powiedzieć, że zegarki z logo traserⓇ okazały się doskonałą propozycją dla szerokiej rzeszy Klientów, dla których czasomierz powinien być jak przyjaciel: niezawodny, wierny i na całe życie.


Zegarki taktyczne trafiły do odbiorców, których nie przekonywała dotychczasowa oferta marek klasycznych, modowych czy sportowych. Osoby ukierunkowane na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu i w aktywny sposób, mają bowiem nieco inne wymagania wobec czasomierza. Amatorzy survivalu, bushcraftu, jak również myśliwi czy miłośnicy militariów poszukują urządzeń o określonej specyfikacji i możliwościach. Okazało się, że zegarki  traserⓇ właśnie takie są. Co więcej, mają duże powodzenie także wśród służb mundurowych: wojska czy straży granicznej. Dziś, zegarki traserⓇ bardzo często można spotkać na wyposażeniu wielu jednostek wojskowych.

zegarki taktyczne traserDlaczego warto postawić na zegarki traserⓇ:

Już od dwóch lat w asortymencie sklepu ZEGAREK.NET znajdują się militarne zegarki traserⓇ. Z tej okazji zrobiliśmy małe badanie rynku, aby wykazać najważniejsze powody, które przekonują Klientów do wyboru taktycznych zegarków TraserⓇ


Widoczność w każdych warunkach.
  1. Widoczność w każdych warunkach.

Każdy zegarek marki traserⓇ jest wyposażony w manufakturowy system podświetlania, oparty na trycie. Technologię tą opracowała szwajcarska firma mb-microtec, do której należy marka traserⓇ. To absolutnie przełomowa technologia uważana za najdoskonalszą metodę podświetlenia, stosowaną w przemyśle zegarkowym. TrigalightⓇ, bo tak nazywa się ta technologia, jest niezwykle wydajnym sposobem generowania światła. Zegarki w miejscu indeksów czy też na każdej ze wskazówek posiadają szklane rurki wypełnione trytem. Każda z tych rurek świeci nieustannie nawet przez 25 lat i to bez konieczności czerpania energii z żadnego zewnętrznego źródła. Ta metoda podświetlania jest całkowicie samowystarczalna. Dzięki technologii trigalightⓇ zegarki traser pokazują właściwą godzinę w każdych warunkach dnia i nocy, pod wodą, jak i na powierzchni. Bez względu gdzie się znajdujesz, zegarek nie traci na funkcjonalności i zawsze będzie Cię informował o właściwej godzinie.


  1. Legendarna wytrzymałość

Zegarki traserⓇ przez pierwsze lata istnienia marki były produkowane wyłącznie pod zamówienia poszczególnych armii. Nie można było ich kupić w żadnym ze sklepów. Sytuacja, ku radości wielu, zmieniła się kilkanaście lat temu, kiedy to marka zaczęła budować sieć sprzedaży na świecie. Aby stać się dostawcą sprzętu dla wojska, należy spełniać wiele rygorystycznych wymogów jakościowych. Zegarki traserⓇ przechodzą szereg testów technicznych, a wymogi jakościowe są zdecydowanie bardziej wygórowane niż w przypadku innych marek. Wszystko po to, aby zegarek nie zawiódł w sytuacjach bojowych czy wszelkich operacjach, w których w grę wchodzi ludzkie życie.

Jako przykład może służyćlinia P66 Tactical Mission, której zegarki spełniają rygorystyczne normy wojskowe MIL-PRF- 46374G. To prawdziwa elita wśród zegarków wojskowych.

Legendarna wytrzymałość


Produkt szwajcarski
  1. Produkt szwajcarski

Napis “Swiss Made” na tarczy każdego zegarka marki traserⓇ to nie tylko informacja o pochodzeniu produktu. To także usankcjonowany znak jakości. Aby chwalić się takim oznakowaniem, trzeba spełniać szereg kryteriów, podyktowanych przez Federation of the Swiss Watch Industry (Federacja Szwajcarskiego Przemysłu Zegarmistrzowskiego).


  1. Gwarancja długowieczności

Chociaż zegarki o szwajcarskim rodowodzie utożsamiane są z niezawodnością i długowiecznością, to zawsze dobrze mieć dodatkowe zabezpieczenie w postaci gwarancji. Na tym gruncie zegarki traserⓇ również korzystnie się wyróżniają. Każdy zegarek posiada 24 miesiące międzynarodowej gwarancji, respektowanej w każdym kraju, gdzie znajduje się autoryzowany przedstawiciel marki. Na chwilę obecną to ponad 50 państw na każdym z kontynentów. Ponadto, kupując zegarek w autoryzowanym punkcie sprzedaży w Polsce, jak nasz sklep, Klient otrzymuje 4 lata gwarancji na mechanizm. Ale to nie wszystko. Każdy zegarek marki traserⓇ objęty jest 10-letnią gwarancją producenta w kontekście stałej intensywności świecenia rurek trytu.

Gwarancja długowieczności


Możliwość używania w każdych warunkach.
  1. Możliwość używania w każdych warunkach.    

Jeśli weźmie się pod uwagę, że zegarki traserⓇ byłu lub są na wyposażeniu takich elitarnych jednostek, jak: Navy SEAL’s, Zielonych Beretów, Rengarsów czy Specnazu i towarzyszyły im podczas akcji w Afganistanie, Iraku, Bośni i Hercegowinie oraz wielu innych operacjach militarnych, to trudno kwestionować ich wytrzymałość i trwałość. Każdy zegarek jest uszczelniony na poziomie minimum 10 atmosfer, co pozwala na pływanie i nurkowanie z czasomierzem na nadgarstku. W portfolio są też model, jak P67 SuperSub, które posiadają 50 atmosfer wodoszczelności oraz zawór helowy, co czyni z nich produkt dedykowany profesjonalnym nurkom głębinowym. Nie ma znaczenia, czy wspinasz się w górach, lubisz safari, czy nurkujesz w jaskiniach. Zegarek traserⓇ wskazuje czas w każdych okolicznościach przyrody. Bez względu na panujące warunki.5 najlepiej sprzedających się linii w marce traser w roku 2020 w ZEGAREK.NET:

Militarne zegarki traserⓇ coraz śmielej wkraczają na polski rynek, zdobywając uznanie wśród podróżników, sportowców, a nawet żołnierzy. Zapoznaj się z rankingiem 5 najpopularniejszych modeli ubiegłym roku i odkryj źródło ich sukcesu!

P68 Pathfinder
  1. P68 Pathfinder

Mimo pokaźnych rozmiarów (koperta ma średnicę 46 mm) to najczęściej wybierana linia zegarkowa. Zegarki wyróżniają się dwiema dokręcanymi koronkami. Pierwszą z nich ustawiamy wskazanie czasu oraz daty. Druga natomiast służy do obsługi, umieszczonej pod szkłem szafirowym, skali kompasu. Pozwala on na orientację w terenie oraz wytyczanie trasy. Bardzo przydatna funkcja dla każdego podróżnika. Zegarki występują zarówno w wersji z mechanizmem kwarcowym, wyposażonym w funkcje drugiej strefy czasowej (GMT), jak i w wersji z mechanizmem z naciągiem automatycznym. Przy produkcji tego drugiego modelu zastosowano niezawodny mechanizm ETA 2824-2 w wyższym standardzie Elabore.

Ceny zegarków w tej linii zaczynają się od 2220 zł, a kończą na 4460 zł.


Więcej o kolekcji traser P68 Pathfinder GMT:https://www.zegarek.net/przewodnik/aktualnosci/przedsprzedaz-p68-pathfinder-gmt-tylko-w-zegarek-net.html

  1. P67 Officer Pro Chronograph

To tegoroczna nowość, która wdarła się na szczyt listy bestsellerów marki traserⓇ. Wojskowe zegarki z funkcją chronografu, dostępne w 4 kolorach, nawiązujących do umundurowania różnych jednostek wojskowych. Mamy tu więc zieleń w odcieniu mundurów polowych, granat w barwie mundurów US NAVY, khaki - charakterystyczny dla jednostek działających w rejonach podzwrotnikowych czy intensywną czerń, którą wyróżniają się elitarne jednostki szturmowe. Zegarki dostępne są zarówno na paskach tekstylnych typu NATO w kolorze tarczy oraz stalowymi bransoletkami w kolorze koperty. W zależności od wersji ceny zaczynają się od 2590 zł, a kończą na 2990 zł.

Więcej o nowej kolekcji zegarków traser P67 Officer Pro Chronography:https://www.zegarek.net/przewodnik/marki-i-kolekcje-zegarkow/traser-p67-officer-pro-chronograph-gotowy-do-sluzby.html

P67 Officer Pro Chronograph


P67 SuperSub
  1. P67 SuperSub

To również nowość z roku 2020 o bardzo wyraźnej formie. Zegarki te, to rasowe “divery”, odznaczające się imponującą wodoszczelnością na poziomie 50 atmosfer oraz zaworem helowym. Tafla szkła szafirowego jest bardzo gruba i pokryta od wewnątrz powłoką antyrefleksyjną. Linia SuperSub to prawdziwa gratka dla miłośników sportów wodnych. Co ciekawe zegarki można nabyć w wersji na pasku kauczukowym, bransolecie stalowej jak również w specjalnym zestawie, w którego skład wchodzą: zegarek na bransolecie, dodatkowy pasek kauczukowy, przedłużka do paska kauczukowego oraz narzędzie do wymiany paska. A wszystko to zapakowane w tzw. “walizkę suchą” wykonaną z wytrzymałego kompozytu. Rozstrzał cenowy w tej linii to 2690 zł do 3850 zł za specjalną wersję zegarka w opcji z zestawem oraz 4-krotnie zwiększoną dawką trytu.

Więcej o kolekcji traser P67 SuperSub: https://www.zegarek.net/przewodnik/marki-i-kolekcje-zegarkow/divery-z-podswietleniem-trytowym-p67-supersub-marki-traser.html


  1. P96 OdP Evolution

Zegarki z tej linii wyróżnia koperta wykonana z polimeru zbrojonego włóknem szklanym. To niezwykle wytrzymały i trwały kompozyt, charakteryzujący się niewielką wagą. Jest on absolutnie antyalergiczny, praktycznie się nie nagrzewa i nie sposób go rozpuścić nawet w kwasie solnym. Koperty wykonane z tego kompozytu doskonale pochłaniają drgania oraz redukują skutki uderzeń. Jeśli dodamy do tego wodoszczelność na poziomie 20 atmosfer, szkło szafirowe oraz technologię trigalightⓇ, to otrzymujemy produkt idealny dla każdego turysty lub miłośnika survivalu. Ceny zegarków z tej linii zaczynają się już od 1250 zł.

P96 OdP Evolution


P67 Officer Pro GunMetal
  1. P67 Officer Pro GunMetal

Na pierwszy rzut oka wydają się to modele o bardzo klasycznej formie. Koperta w rozmiarze 42 milimetrów, minimalistyczna, ale bardzo czytelna tarcza, mechanizm z funkcją datownika. Jednak i w tej rodzinie znajduje się kilka wyjątków. Mamy bowiem zegarki, w których cała tarcza została pokryta masą świecącą typu Super LumiNova, która po wystawieniu na światło słoneczne przez kilkanaście minut świeci na pomarańczowo lub na zielono (w zależności od wersji). Z kolei nazwa GunMetal bierze się z wyjątkowej metody wykończenia elementów stalowych, jak koperta i bransoleta. Zostały one bowiem zabarwione metodą PVD w sposób mający przypominać barwę stali, wykorzystywanej do produkcji broni palnej. To kolejny znak, podkreślający rodowód marki i jej ścisły związek z wojskowością. Wachlarz cenowy zaczyna się na pułapie 1690 zł, a kończy na 2220 zł.


FILTRY0