Zimowa wyprzedaż
<<   POWRÓT16-04-2021

Jaki smartwatch na komunię warto wybrać? Propozycje smartwatchy dla dziewczynki i chłopca

Każdego roku okres komunijny skłania do wyboru odpowiednich prezentów dla dzieci. Upamiętnienie tego dnia jest bowiem bardzo istotne. Spośród wielu dostępnych gadżetów i akcesoriów, jakie z przyjemnością chciałby otrzymać każdy chłopiec i dziewczynka, warto postawić na klasykę. Jednak taką unowocześnioną. Zegarek na rękę był, jest i będzie cennym podarkiem. Dowiedz się, jaki smartwatch na komunię wybrać, aby sprawić dziecku przyjemność i praktyczny gadżet o wielu wartościowych funkcjach.
 


Jaki smartwatch na komunię sprawdzi się najlepiej? 

Zegarek od zawsze kojarzył się z prestiżem i dojrzałością. Dlatego ten prezent z okazji komunii najczęściej wręczali dziadkowie, bardziej doświadczeni i będący dla młodego człowieka autorytetem. W dzisiejszych czasach każdy z zaproszonych na uroczystość gości może podarować dziecku czasomierz. Zmienił się także rodzaj urządzeń, które otrzymują dzieci pierwszokomunijne. Obecnie bardzo często wręcza im się smartwatch. Komunia jest doskonałym momentem, by zacząć wprowadzać dziecko w dorosłość i uczyć samodzielności. Dlatego właśnie smartwatch dla dzieckaze swoimi funkcjami, jest doskonałym pomysłem na prezent oraz sposobem na zadbanie o bezpieczeństwo dziecka. 

smartwache jako prezent na komunie dla dzieciSmartwatch na komunię dla dziewczynki 

Dziewięcio- i dziesięcioletnie dziewczynki z pewnością docenią prezent, jakim będzie smartwatch na komunię. Dla dziewczynki najczęściej wybiera się białe zegarki, popularnością cieszą się też różowe i fioletowe. O ile te pierwsze zwykle występują w klasycznej formie, nowe urządzenia przyciągają wzrok swoim intensywnym kolorem. Smartwatch dla dziewczynki, wręczony na komunię, sprawi, że dziecko będzie bezpieczniejsze i pewniejsze siebie. 

Wszystko dlatego, że wyposażony w wiele funkcji smartwatch dla dziecka pozwala: 

Smartwatch dla dziewczynki jako prezent na komunie
  • wykonywać połączenia i odbierać telefony oraz odczytywać wiadomości tekstowe,  

  • zlokalizować dziecko dzięki nadajnikowi GPS, 

  • wezwać pomoc, dzięki przyciskowi SOS,  

  • podsłuchiwać, co aktualnie robi właściciel zegarka, 

  • robić zdjęcia, 

  • liczyć kroki i monitorować jakość snu. 


Jednak nie ma się co oszukiwać, jeśli zastanawiasz się, jaki smartwatch na komunię wybrać dla dziewczynki, najważniejszy będzie jego wygląd. Przyjemne kolory, czytelny wyświetlacz i wygodna bransoleta sprawią, że każda młoda dama z radością będzie nosiła swoją pierwszokomunijną pamiątkę. Zwróć uwagę szczególnie na te modele, które posiadają wymienne paski. Dzięki temu jeszcze bardziej ucieszą one dziewczynki, które uwielbiają modę i przebieranki. Dla osoby, która ten prezent będzie wybierała, z pewnością liczy się także jakość. Mechanizm urządzenia, na które się zdecydujesz, powinien działać bez zarzutu. Dlatego wybieraj produkty znanych producentów, którzy od lat tworzą zegarki dla dzieci i dorosłych. 

Smartwatche dla dzieci jako pomysł jako prezent na komunie

 


Smartwatch na komunię dla chłopca 

Prezent na komunie dla chłopca w postaci smartwatcha

W przypadku smartwatcha na komunię dla chłopca wygląd ma mniejsze znaczenie. Nie oznacza to jednak, że ucieszą się oni z czegoś, co im się nie spodoba. Jeśli zdecydujesz się na zakup takiego urządzenia, wybierz model niebieski, zielony lub czarny. Ten ostatni będzie najbardziej uniwersalny i wystarczy na dłużej. Szczególnie, że lada moment chłopcy wkroczą w okres dojrzewania i będą chcieli uchodzić za poważniejszych. Czarna barwa zegarka będzie więc dla nich bardziej odpowiednia. 

 

Smartwatch dla chłopca na komunię także powinien mieć wszystkie te funkcje, w które wyposażony jest egzemplarz dla dziewczynki. Kontakt z kilkoma zaufanymi numerami i możliwość sprawdzenia lokalizacji to dodatkowa ochrona. Z takiego bezpieczeństwa na pewno ucieszą się rodzice zbuntowanego młodzieńca. Chłopcy docenią szczególniefunkcje stopera i krokomierza, dzięki czemu będą mogli rywalizować z kolegami. 

Smartwatch marki Garett jako idealny prezent na komunię


Smartwatch Garret dla chłopca

Jeśli zastanawiasz się, jaki smartwatch dla chłopca wybrać na komunię, zwróć uwagę na wytrzymałość urządzenia. Sprzęt ten powinien bowiem przetrwać różnorodne zabawy i pomysły, na jakie wpadnie dziecko. Wspinanie się po drzewach, zabawy w błocie czy upadki z roweru… nowoczesny smartwatch musi to wszystko wytrzymać. Dlatego upewnij się, że wybierasz model odporny na zachlapania i z wymiennym paskiem. To ważne, gdyż w razie uszkodzenia wymiany będzie wymagał tylko on. Praktyczna i oryginalna pamiątka komunijna

Dzięki temu, że masz dostęp do wysokiej jakości smartwatchy, Twój prezent na komunię z pewnością będzie niezapomnianą pamiątką. Każde dziecko z przyjemnością założy go na swoją rękę. Noszenie zegarka zwiększy jego bezpieczeństwo, co szczególnie doceniają rodzice. Dlatego właśnie wybór smartwatcha na komunię jest dobrą decyzją. To praktyczny i oryginalny prezent, tym bardziej, jeśli znajdzie się na nim grawer z dedykacją.  

smartwatch jako idealna pamiątka na komunię