Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Funkcjonalny i stylowy smartwatch Garmin Vivomove

04-05-2022

Garmin Vivomoveto efekt spotkania klasycznego designu z najnowocześniejszą technologią. Ten luksusowy zegarek hybrydowy, dzięki analogowej tarczy i wyważonej elegancji, modnie wkomponowuje się zarówno w codzienne, jak i eleganckie stylizacje. Możesz wybierać spośród różnych kolorów i dowolnie wymieniać pasek na jeden z 20 dostępnych modeli z systemem quick release.

Dwa ekrany AMOLED, które działają tylko wtedy, gdy chcesz z nich skorzystać, zdradzają jednak więcej niż tylko modny wygląd. Uruchom je, a wskazówki zegarka dopasują się w tym czasie do grafiki. Bez trudu odczytasz dzięki temu powiadomienia z telefonu, sprawdzisz parametry zdrowotne i przeanalizujesz sportowe rezultaty.Korzystaj do 5 dni

Nie masz ochoty zaprzątać sobie głowy częstym ładowaniem urządzenia? Garmin też tego nie lubi. Dlatego w Vivomove bateria działa wydajnie aż do 5 dni w trybie zegarka. Możesz nosić swój smartwatch niemal przez cały tydzień bez przerwy, aby mieć zdrowie i kondycję stale pod kontrolą.

Garmin Vivomove


smartwatch Garmin Vivomove


Odbieraj powiadomienia

Połącz zegarek ze smartfonem, a już więcej nie przeoczysz żadnego powiadomienia z telefonu. Na dwóch ekranach AMOLED odczytasz wiadomości SMS, e-maile i komunikaty z mediów społecznościowych. Z Garmin Vivomove jesteś w kontakcie z wirtualnym światem bez konieczności sięgania po smartfon.Płać za zakupy bez portfela

Gdy masz ten luksusowy zegarek na ręku, nie jest Ci potrzebny nawet portfel. Dzięki usłudze Garmin Pay dokonasz bezdotykowej płatności, zbliżając Vivomove do terminala. Od teraz brak karty i gotówki nie zmusi Cię do rezygnacji z zakupów.


Garmin Vivomove płatność


Garmin Vivomove bateria


Zarządzaj energią

Garmin Vivomove to jednak przede wszystkim niezawodny monitor funkcji zdrowotnych. Zawsze wie, kiedy jesteś zmęczony albo rozpiera Cię energia. Śledź wskazania monitora energii BODY BATTERY™, żeby planować trening i aktywność w zgodzie ze swoim ciałem.Kontroluj stres

Na co dzień trudno Ci uniknąć stresu? Vivomove pomoże Ci nad nim zapanować. Dokładny czujnik wykrywa, kiedy jesteś w stresującej sytuacji i podpowiada relaksujące ćwiczenia oddechowe.

Garmin Vivomove ćwiczenia oddechowe


Garmin Vivomove mierzenie tętna


Mierz tętno

Niski lub wysoki puls wiele mówi o kondycji i intensywności treningu, dlatego regularnie sprawdzaj tętno za pomocą nadgarstkowego czujnika. Otrzymasz alert, jeśli jego wskazania przekroczą normę.Nawadniaj się

Prawidłowe nawodnienie to podstawa zdrowego stylu życia. Zapisuj w aplikacji, ile wody wypijasz, aby otrzymywać przypomnienia o uzupełnieniu płynów.

Garmin Vivomove nawodnienie


Garmin Vivomove sen


Dbaj o dobry sen

Nie zdejmuj Garmin Vivomove na noc. Na podstawie natlenienia krwi i innych czynników zaawansowana funkcja monitorowania snu zmierzy czas fazy snu płytkiego, głębokiego i REM, abyś wiedział, jak dobrze śpisz.Śledź cykl menstruacyjny

Jeśli Garmin tworzy zegarek, który ma służyć kobietom, to pamięta o ich wszystkich potrzebach. Funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego i ciąży pozwala dopasować dietę i intensywność treningu do aktualnego stanu zdrowia.

Garmin Vivomove cykl menstruacyjny


Garmin Vivomove śledzenie kondycji


Śledź kondycję

Garmin Vivomove nie przeoczy żadnego Twojego kroku. Nieważne, czy trenujesz, czy tylko wykonujesz codzienne obowiązki - on skrupulatnie liczy kroki, pokonane piętra, intensywne minuty oraz inne parametry.

Marzy Ci się ten klasyczny zegarek o nieprzeciętnych możliwościach? W ZEGAREK.NET mamy go dla Ciebie. Zapoznaj się z pełną ofertą Garmin dostępną w naszym sklepie.