Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Junghans Virtual Brand Space 2021 - wirtualne stanowisko marki Junghans

18-06-2021

W zeszłym tygodniu nasza ekipa ZEGAREK.NET miała okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu zorganizowanym przez polskich przedstawicieli marki Junghans - Junghans Virtual Brand Space 2021. Za pośrednictwem Internetu odbyliśmy wirtualną podróż do niemieckiego miasteczka Schamberg, aby w siedzibie marki obejrzeć wystawę z nowościami zegarkowymi Junghans!

Prezentacja online nowych zegarków od marki JunghansWirtualna wycieczka po stoisku Junghans 

Okres pandemii sprawił, że niemal cała nasza aktywność zawodowa i społeczna przeniosła się do wirtualnej rzeczywistości. Ograniczona możliwość organizowania spotkań dała jednocześnie szansę dla alternatywnych form uczestnictwa w wydarzeniach. Bardzo wiele konferencji przeniosło się na platformę ZOOM, zdobywając dzięki temu rangę międzynarodowych sesji, a zdigitalizowane sale muzealne otwarły swoje drzwi na miłośników sztuki z całego świata.

Wirtualne oprowadzanie Junghans


 Junghans i wycieczka wirtualna

Podobna rzecz stała się w branży zegarków i dóbr luksusowych. Korzystając z niesamowitej możliwości bycia w dwóch miejscach równocześnie - tu u siebie na miejscu i w innym kraju - z radością przyjęliśmy zaproszenie od marki Junghans na odwiedzenie stoiska marki w jej siedzibie w Schamberg z jej zegarkowymi nowościami, gdzie oprócz zapoznania się z modelami mogliśmy wysłuchać wielu ciekawostek z historii marki.


Musimy przyznać, że wirtualna forma prezentacji zrobiła na nas ogromne wrażenie! Innowacyjne podejście całkowicie zachwyciło nas swoim poziomem technicznym i merytorycznym. Choć nie mogliśmy dotknąć zegarków, to jednak dzięki ich  dobremu zdigitalizowaniu, mieliśmy sposobność dokładnego przyjrzenia się każdemu szczegółowi wykonania. Ale koniec tych ogólników, przejdźmy do konkretów!

 Junghans i nowa kampaniaNowości od niemieckiej marki Junghans

Junghans proponuje nam w tym roku wiele nowości! Do portfolio marki dołącza całkiem spore grono nowych serii zegarków, które postanowiły wejść w dialog z historią marki i wzornictwem Bauhausu. Wśród nich znajdują się:

Junghans Meister Fein Automatic

Junghans Meister Fein Automatic zapewnia to, co obiecuje nazwa. Jej czarująca elegancja osiągnięta jest w harmonijnej kompozycji precyzyjnych znaczników godzin i wykwintnych wskazówek. Wypukłe, kuliste szafirowe szkło oraz koperta w kształcie dysku tworzą zwartą całość, jakby uformowaną w jedno: innowacyjny design zapewniający przyjemny komfort noszenia. Charakterystyczną cechą zegarków kolekcji Meister, pozostaje klasyczne wzornictwo o pięknych prostych kształtach i stonowanych barwach.


Junghans Meister Signatur Handaufzug Edition 160 łączy klasyczny design Meister z lat 50. z autentyczną technologią w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Pod kopertą w kolorze starego różowego złota znajduje się historyczny mechanizm o ręcznym naciągu J620. Opracowany i wyprodukowany w Schramberg kilkadziesiąt lat temu werk możemy podziwiać przez transparentny dekiel zegarka. Sam model prezentuje wyrafinowaną elegancję, stając się wyjątkowym dopełnieniem stylizacji lub pomysłem na prezent.

Junghans Meister Signatur Handaufzug Edition 160


Junghans Meister S Chronoscope

Junghans Meister S Chronoscope balansuje pomiędzy elegancją, a sportowym wyglądem. Zaopatrzony w mechanizm J880 z 48 godzinną rezerwą chodu zegarek, zachwyca swoim wykonaniem. Jego koperta wykonana jest z polerowanej platyny PT950 o drobnym szlifowaniu wzdłużnym w górnej części obudowy. Do tego dochodzi jeszcze pasek ze skóry aligatora zatopiony w syntetycznej gumie. Limitowany zegarek już teraz gwarantuje wysoką wartość na rynku kolekcjonerskim: tylko 12 osób będzie miało przyjemność nosić Junghans Meister S Chronoscope Platin Edition 160.


Junghans Meister Worldtimer to niezwykle elegancki zegarek, który odzwierciedla nieustanny ruch naszej planety: dysk godzinowy wyświetla czas w 24 różnych miejscach jednocześnie. Meister Worldtimer jest więc stałym przypomnieniem, że chociaż możemy znaleźć się w różnych strefach czasowych, zawsze jesteśmy w tym samym momencie. Dostępny w czterech różnych wariantach kolorystycznych model zachwyca swoją elegancją i nietuzinkowym designem. To idealna propozycja dla wszystkich businessmanów i globtroterów!

Junghans Meister WorldtimerJunghans Max Bill Kleine Automatic

Junghans Max Bill Kleine Automatic, czyli prawdziwy must-have  dla miłośników Bauhausu. Zegarek Max Bill jest teraz dostępny w oryginalnym rozmiarze pierwszych zegarków z 1961 roku, o średnicy 34 mm i samonakręcającym się mechanizmie, datowniku i szkiełku szafirowym. Klasyczny minimalistyczny design Maxa Billa jest bezkompromisowy i pozostaje całkowicie niezmieniony.Specjalna edycja na 60-lecie - Max Bill Edition Set 60

60-lecie zegarków na rękę Max Bill zainspirowało markę do stworzenia specjalnego zestawu. Jako gest dla samego artysty, dyskretnie wkomponowali oni liczbę 60 w minutowych wskazaniach. To unikalny detal, który zapewnia, że modele z limitowanej edycji są czczone jako przedmioty kolekcjonerskie. Każdy zegarek jest indywidualnie pakowany we własnym pudełku z prezentacją edycji.

Max Bill Edition Set 60 w trzech odsłonach
Max Bill Edition Set 60 oraz opakowanieKuchenne zegary Junghans w pięknej odsłonie!

Współpraca Junghans i Maxa Billa rozpoczęła się wraz z pomysłem na zegar kuchenny w 1956 roku. Firma przywróciła czasomierz o jasnoniebieskim kolorze obudowy i białej tarczy. Nawet dziś zachwyca  on swoim oryginalnym designem, idealnie wpisując się w nowoczesne trendy projektowania wnętrz. Tego typu zegar kuchenny to jednak nie tylko fantastyczna ozdoba, ale także przedmiot mogący wyznaczać rodzinie czas wspólnych posiłków!
Kuchenne zegary Junghans