Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT14-08-2020

Pierwsze damskie zegarki Aviator - kolekcja Moonflight inspirowana lotnictwem

Zegarki lotnicze kojarzą się zazwyczaj z męskimi stylizacjami, co widać w dotychczasowej ofercie producentów skupionych wokół awiacji. Nie oznacza to jednak, że brakuje kobiet zafascynowanych historią lotnictwa, a tym bardziej lotniczą stylistyką. Tego typu czasomierze stają się szczególnie atrakcyjne w czasach, kiedy każdy szuka sposobu na wyróżnienie się z tłumu. Najnowsze zegarki damskie Aviator Moonflight pozwolą zrobić to w niezwykłym stylu, udowadniając jednocześnie, jak dobrze zegarki typu pilot mogą uzupełniać kobiecą kreację.


Niezwykle wyjątkowy zegarek Aviator Moonlight


Zegarki damskie Aviator Moonflight - inspirowane historią lotnictwa

Złota era rozwoju lotnictwa związana jest z pojawieniem się przelotów pasażerskich, wprowadzających nowy poziom wyrafinowania do sposobów podróży. Właśnie dlatego, nowe zegarki Aviator Moonflight, stały się częścią kolekcji Aviator Douglas, która odwołuje się do legendarnego samolotu Douglas DC-3. Jego masowe wprowadzenie wiązało się ściśle z nocnymi przelotami na przepełnionym luksusem pokładzie.
Zegarki damskie Aviator Moonflight  - inspirowane historią lotnictwa


Zegarki damskie Aviator Moonflight  - z ciekawa historia
Towarzyszący im blask pełni księżyca, zachwycał ówczesnych projektantów mody, którzy przelewali go bezpośrednio na swoje projekty. Inspirowane tym wspaniałym okresem zegarki damskie Aviator Moonflight, pozwolą przenieść te mistyczne chwile wprost na twój nadgarstek. Połączenie awiacyjnej stylistyki ze stylem Art déco wygląda oszałamiająco, dając poczucie estetyki i ponadczasowej elegancji. Nowa damska seria wykorzystuje vintage-ową paletę barw, złożoną z siedmiu uniwersalnych, kobiecych kolorów - każdy objęty limitacją do 950 sztuk.Aviator Moonflight – blask księżyca pod twoją kontrolą

Najwspanialszą częścią damskich zegarków Aviator jest bez wątpienia ich niesamowita tarcza. Jej wizerunek to najlepszy sposób na ukazanie stylu oraz filozofii Art déco, rozpowszechnionego w okresie łączącym pionierów lotnictwa z samolotem DC-3. Art déco czerpie z geometrycznych form, ujmując sztukę w sposób całościowy. Sprawia to, że piękno poszukiwane jest bezpośrednio w funkcji przedmiotu, którego wygląd ma oddawać jego funkcjonalność. Aviator Moonflight to damskie zegarki z wskazaniem faz księżyca, co każdy miłośnik zegarmistrzostwa dostrzeże przy pierwszym spojrzeniu. Projektanci marki w naprawdę intrygujący sposób uchwycili tą funkcję czasomierza, zdobiąc centralnie umieszczoną tarczę, przy pomocy chmur z masy perłowej. Klasyczny styl i piękno pasma pereł, modnych szczególnie w latach 30’ XX wieku, nadaje zegarkom blasku prawdziwego nocnego nieba. Co ważne, zegarki Aviator Moonflight nie tylko czerpią z wyglądu nieba, ale rzeczywiście pozwolą śledzić jego zmiany. Umieszczona centralnie subtarcza wskaźnika faz księżyca obraca się w pełnym cyklu co 29.5 dnia. Naniesiony nań wizerunek księżyca pozwoli bez problemu rozpoznać, w której z ośmiu faz znajduje się obecnie satelita Ziemi.
Aviator Moonflight – blask księżyca pod twoją kontroląLotnicza klasa wykończenia zegarków Aviator Moonflight

Lotnicza klasa wykończenia zegarków Aviator Moonflight
Zegarki damskie Aviator Moonflight to oczywiście znacznie więcej niż wskaźnik faz księżyca. Cały cyferblat jest wykończony w mistrzowski sposób, z maksymalnym przywiązaniem do najdrobniejszych detali. Diamentowe wykończenie indeksów, doskonale współgra z połyskiem szlifu słonecznego, zastosowanego w pasie stanowiącym dla nich podkład. Otaczający centralną część tarczy okrąg zapewnia łatwy odczyt godziny, tworząc jednocześnie ramę dla umieszczonej centralnie subtarczy.

Wykonane z masy perłowej chmury oraz księżyc uzupełnione są rozchodzącą się, giloszowaną powierzchnią. Zegarki Aviator Moonflight zaskakują z resztą swoją szczegółowością nie tylko na tarczy. Ręcznie polerowana koperta o średnicy 36mm, charakteryzuje się bardzo przyjemnym, obłym kształtem, inspirowanym kadłubem DC-3. Po obróceniu zegarka na deklu ukazuje nam się wizerunek legendarnego samolotu Douglasa, przelatującego właśnie pod gołym, nocnym niebem.
Lotnicza klasa wykończenia zegarków damskich Aviator MoonflightPo drugiej stronie nieba – kobiece zegarki Aviator Moonflight

Po drugiej stronie nieba – kobiece zegarki Aviator Moonflight

Modele Aviator Monflight poza swoim wyglądem, oferują najwyższą klasę zegarmistrzostwa. Jako część kolekcji Aviator Douglas reprezentują wszystkie, najlepsze walory marki. W ich sercu pracuje szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 708, gwarantujący długi czas pracy oraz wysoką precyzję. Komplikacja faz księżyca uzupełniona jest prostym datownikiem na godzinie 6, jeszcze bardziej podnoszącym jego praktyczność. Koperta z wysokiej jakości stali szlachetnej, dzięki zakręcanemu deklowi, zachowuje 100m wodoszczelności. Oryginalny zegarek Aviator Moonflight Swiss Made przykryty został szafirowym szkłem z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną. Rozwiązanie to zapewnia najlepszą czytelność wskazań oraz bardzo wysoką odporność na zarysowania.Zobacz damską kolekcję Aviator Moonflight: